Results

Abies alba Mill.PINACEAE
Acer campestre L.SAPINDACEAE
Acer negundo L.SAPINDACEAE
Acer platanoides L.SAPINDACEAE
Acer pseudoplatanus L.SAPINDACEAE
Achillea barrelieri (Ten.) Sch.Bip. subsp. oxyloba (DC.) F.Conti & SoldanoASTERACEAE
Achillea clavennae L.ASTERACEAE
Achillea collina (Becker ex Wirtg.) HeimerlASTERACEAE
Achillea distans Waldst. & Kit. ex Willd. subsp. stricta (Gremli) Janch.ASTERACEAE
Achillea macrophylla L.ASTERACEAE
Achillea millefolium L. subsp. millefoliumASTERACEAE
Achillea millefolium L. subsp. sudetica (Opiz) ObornyASTERACEAE
Achillea roseoalba Ehrend.ASTERACEAE
Achnatherum calamagrostis (L.) P.Beauv.POACEAE
Aconitum degenii Gáyer subsp. paniculatum (Arcang.) MucherRANUNCULACEAE
Aconitum lupicida Rchb.RANUNCULACEAE
Aconitum lycoctonum L. emend. KoelleRANUNCULACEAE
Aconitum tauricum WulfenRANUNCULACEAE
Actaea spicata L.RANUNCULACEAE
Adenostyles alliariae (Gouan) A.Kern.ASTERACEAE
Adenostyles alpina (L.) Bluff & Fingerh. subsp. alpinaASTERACEAE
Adiantum capillus-veneris L.PTERIDACEAE
Adoxa moschatellina L. subsp. moschatellinaADOXACEAE
Aegopodium podagraria L.APIACEAE
Aesculus hippocastanum L.SAPINDACEAE
Aethionema saxatile (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Aethusa cynapium L. subsp. cynapiumAPIACEAE
Agrimonia eupatoria L. subsp. eupatoriaROSACEAE
Agrostemma githago L. subsp. githagoCARYOPHYLLACEAE
Agrostis alpina Scop.POACEAE
Agrostis capillaris L. subsp. capillarisPOACEAE
Agrostis gigantea Roth subsp. giganteaPOACEAE
Agrostis rupestris All. subsp. rupestrisPOACEAE
Agrostis schraderiana Bech.POACEAE
Agrostis stolonifera L. subsp. stoloniferaPOACEAE
Ailanthus altissima (Mill.) SwingleSIMAROUBACEAE
Ajuga genevensis L.LAMIACEAE
Ajuga pyramidalis L.LAMIACEAE
Ajuga reptans L.LAMIACEAE
Alchemilla crinita BuserROSACEAE
Alchemilla flabellata BuserROSACEAE
Alchemilla glabra Neygenf.ROSACEAE
Alchemilla glaucescens Wallr.ROSACEAE
Alchemilla subcrenata BuserROSACEAE
Alchemilla xanthochlora Rothm.ROSACEAE
Alisma plantago-aquatica L.ALISMATACEAE
Alliaria petiolata (M.Bieb.) Cavara & GrandeBRASSICACEAE
Allium carinatum L.AMARYLLIDACEAE
Allium cepa L.AMARYLLIDACEAE
Allium coloratum Spreng.AMARYLLIDACEAE
Allium lusitanicum Lam.AMARYLLIDACEAE
Allium ochroleucum Waldst. & Kit.AMARYLLIDACEAE
Allium oleraceum L. subsp. oleraceumAMARYLLIDACEAE
Allium sativum L.AMARYLLIDACEAE
Allium schoenoprasum L. subsp. schoenoprasumAMARYLLIDACEAE
Allium sphaerocephalon L. subsp. sphaerocephalonAMARYLLIDACEAE
Allium victorialis L.AMARYLLIDACEAE
Alnus alnobetula (Ehrh.) K.KochBETULACEAE
Alnus glutinosa (L.) Gaertn.BETULACEAE
Alnus incana (L.) MoenchBETULACEAE
Alopecurus aequalis Sobol.POACEAE
Alopecurus geniculatus L.POACEAE
Amaranthus hybridus L. subsp. hybridusAMARANTHACEAE
Amaranthus powellii S.WatsonAMARANTHACEAE
Amaranthus retroflexus L.AMARANTHACEAE
Amelanchier ovalis Medik. subsp. ovalisROSACEAE
Anacamptis coriophora (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis morio (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis pyramidalis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Androsace helvetica (L.) All.PRIMULACEAE
Anemonoides baldensis (L.) Galasso, Banfi & SoldanoRANUNCULACEAE
Anemonoides nemorosa (L.) HolubRANUNCULACEAE
Anemonoides ranunculoides (L.) HolubRANUNCULACEAE
Anemonoides trifolia (L.) Holub subsp. trifoliaRANUNCULACEAE
Angelica sylvestris L. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Anisantha sterilis (L.) NevskiPOACEAE
Antennaria carpatica (Wahlenb.) Bluff & Fingerh. subsp. helvetica (Chrtek & Pouzar) Chrtek & PouzarASTERACEAE
Antennaria dioica (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Anthericum ramosum L.ASPARAGACEAE
Anthoxanthum australe (Weber) VeldkampPOACEAE
Anthoxanthum nipponicum HondaPOACEAE
Anthoxanthum odoratum L.POACEAE
Anthriscus sylvestris (L.) Hoffm. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. alpicola (Brügger) GutermannFABACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. polyphylla (DC.) NymanFABACEAE
Antirrhinum majus L. subsp. majusPLANTAGINACEAE
Aposeris foetida (L.) Less.ASTERACEAE
Aquilegia atrata W.D.J.KochRANUNCULACEAE
Aquilegia dumeticola Jord.RANUNCULACEAE
Aquilegia einseleana F.W.SchultzRANUNCULACEAE
Arabidopsis halleri (L.) O'Kane & Al-Shehbaz subsp. ovirensis (Wulfen) O'Kane & Al-ShehbazBRASSICACEAE
Arabidopsis thaliana (L.) Heynh.BRASSICACEAE
Arabis alpina L. subsp. alpinaBRASSICACEAE
Arabis bellidifolia Crantz subsp. bellidifoliaBRASSICACEAE
Arabis ciliata Clairv.BRASSICACEAE
Arabis hirsuta (L.) Scop.BRASSICACEAE
Arctium lappa L.ASTERACEAE
Arctium minus (Hill) Bernh.ASTERACEAE
Arctium nemorosum Lej.ASTERACEAE
Arctostaphylos alpinus (L.) Spreng.ERICACEAE
Arctostaphylos uva-ursi (L.) Spreng.ERICACEAE
Arenaria ciliata L. subsp. ciliataCARYOPHYLLACEAE
Arenaria huteri A.Kern.CARYOPHYLLACEAE
Arenaria serpyllifolia L. subsp. serpyllifoliaCARYOPHYLLACEAE
Armeria alpina Willd.PLUMBAGINACEAE
Armoracia rusticana G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.BRASSICACEAE
Arnica montana L. subsp. montanaASTERACEAE
Arrhenatherum elatius (L.) P.Beauv. ex J.Presl & C.Presl subsp. elatiusPOACEAE
Artemisia absinthium L.ASTERACEAE
Artemisia alba TurraASTERACEAE
Artemisia nitida Bertol.ASTERACEAE
Artemisia verlotiorum LamotteASTERACEAE
Artemisia vulgaris L.ASTERACEAE
Aruncus dioicus (Walter) FernaldROSACEAE
Asarum europaeum L.ARISTOLOCHIACEAE
Asparagus tenuifolius Lam.ASPARAGACEAE
Asperula aristata L.f. subsp. scabra NymanRUBIACEAE
Asperula cynanchica L. subsp. cynanchicaRUBIACEAE
Asperula purpurea (L.) Ehrend.RUBIACEAE
Asphodelus albus Mill. subsp. delphinensis (Gren. & Godr.) Z.Díaz & ValdésXANTHORRHOEACEAE
Asplenium adiantum-nigrum L. subsp. adiantum-nigrumASPLENIACEAE
Asplenium fissum Kit. ex Willd.ASPLENIACEAE
Asplenium ruta-muraria L. subsp. dolomiticum Lovis & Reichst.ASPLENIACEAE
Asplenium ruta-muraria L. subsp. ruta-murariaASPLENIACEAE
Asplenium scolopendrium L. subsp. scolopendriumASPLENIACEAE
Asplenium seelosii Leyb. subsp. seelosiiASPLENIACEAE
Asplenium septentrionale (L.) Hoffm. subsp. septentrionaleASPLENIACEAE
Asplenium trichomanes L.ASPLENIACEAE
Asplenium trichomanes L. subsp. quadrivalens D.E.Mey.ASPLENIACEAE
Asplenium viride Huds.ASPLENIACEAE
Aster alpinus L. subsp. alpinusASTERACEAE
Aster amellus L.ASTERACEAE
Astragalus cicer L.FABACEAE
Astragalus glycyphyllos L.FABACEAE
Astragalus penduliflorus Lam.FABACEAE
Astrantia major L. subsp. involucrata (W.D.J.Koch) Ces.APIACEAE
Athamanta cretensis L.APIACEAE
Athyrium filix-femina (L.) RothATHYRIACEAE
Atocion rupestre (L.) OxelmanCARYOPHYLLACEAE
Atriplex patula L.AMARANTHACEAE
Atropa bella-donna L.SOLANACEAE
Avenella flexuosa (L.) Drejer subsp. flexuosaPOACEAE
Avenula pubescens (Huds.) Dumort. subsp. pubescensPOACEAE
Ballota nigra L. subsp. meridionalis (Bég.) Bég.LAMIACEAE
Barbarea vulgaris R.Br. subsp. arcuata (Opiz) HayekBRASSICACEAE
Bartsia alpina L.OROBANCHACEAE
Bellardiochloa variegata (Lam.) Kerguélen subsp. variegataPOACEAE
Bellidiastrum michelii Cass.ASTERACEAE
Bellis perennis L.ASTERACEAE
Berberis vulgaris L.BERBERIDACEAE
Betonica alopecuros L. subsp. alopecurosLAMIACEAE
Betonica hirsuta L.LAMIACEAE
Betonica officinalis L.LAMIACEAE
Betula pendula RothBETULACEAE
Betula pubescens Ehrh.BETULACEAE
Bidens frondosa L.ASTERACEAE
Bidens tripartita L. subsp. tripartitaASTERACEAE
Biscutella laevigata L. subsp. laevigataBRASSICACEAE
Bistorta vivipara (L.) DelarbrePOLYGONACEAE
Blitum bonus-henricus (L.) Rchb.AMARANTHACEAE
Blysmus compressus (L.) Panz. ex LinkCYPERACEAE
Borago officinalis L.BORAGINACEAE
Bothriochloa ischaemum (L.) KengPOACEAE
Botrychium lunaria (L.) Sw.OPHIOGLOSSACEAE
Brachypodium rupestre (Host) Roem. & Schult.POACEAE
Brachypodium sylvaticum (Huds.) P.Beauv.POACEAE
Brassica napus L.BRASSICACEAE
Brassica oleracea L.BRASSICACEAE
Brassica rapa L. subsp. rapaBRASSICACEAE
Briza media L.POACEAE
Bromopsis benekenii (Lange) HolubPOACEAE
Bromopsis erecta (Huds.) Fourr. subsp. erectaPOACEAE
Bromopsis inermis (Leyss.) Holub subsp. inermisPOACEAE
Bromopsis ramosa (Huds.) Holub subsp. ramosaPOACEAE
Bromus hordeaceus L. subsp. hordeaceusPOACEAE
Bromus racemosus L. subsp. racemosusPOACEAE
Buphthalmum salicifolium L. subsp. salicifoliumASTERACEAE
Bupleurum petraeum L.APIACEAE
Bupleurum ranunculoides L. subsp. ranunculoidesAPIACEAE
Buxus sempervirens L.BUXACEAE
Calamagrostis arundinacea (L.) RothPOACEAE
Calamagrostis canescens (Weber) Roth subsp. canescensPOACEAE
Calamagrostis varia (Schrad.) HostPOACEAE
Calamagrostis villosa (Chaix) J.F.Gmel.POACEAE
Callitriche palustris L.PLANTAGINACEAE
Calluna vulgaris (L.) HullERICACEAE
Caltha palustris L.RANUNCULACEAE
Campanula barbata L.CAMPANULACEAE
Campanula carnica Schiede ex Mert. & W.D.J.Koch subsp. carnicaCAMPANULACEAE
Campanula cespitosa Scop.CAMPANULACEAE
Campanula cochleariifolia Lam.CAMPANULACEAE
Campanula glomerata L.CAMPANULACEAE
Campanula latifolia L.CAMPANULACEAE
Campanula patula L. subsp. jahorinae (K.Malý) Greuter & BurdetCAMPANULACEAE
Campanula persicifolia L. subsp. persicifoliaCAMPANULACEAE
Campanula rapunculoides L. subsp. rapunculoidesCAMPANULACEAE
Campanula rapunculus L.CAMPANULACEAE
Campanula rotundifolia L. subsp. rotundifoliaCAMPANULACEAE
Campanula scheuchzeri Vill. subsp. scheuchzeriCAMPANULACEAE
Campanula spicata L.CAMPANULACEAE
Campanula thyrsoides L. subsp. carniolica (Sünd.) PodlechCAMPANULACEAE
Campanula trachelium L. subsp. tracheliumCAMPANULACEAE
Capsella bursa-pastoris (L.) Medik. subsp. bursa-pastorisBRASSICACEAE
Cardamine amara L. subsp. amaraBRASSICACEAE
Cardamine bulbifera (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine enneaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine hirsuta L.BRASSICACEAE
Cardamine impatiens L. subsp. impatiensBRASSICACEAE
Cardamine pentaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine resedifolia L.BRASSICACEAE
Cardamine trifolia L.BRASSICACEAE
Carduus carduelis (L.) Gren.ASTERACEAE
Carduus defloratus L. subsp. sumanus (Pollini) Arcang.ASTERACEAE
Carduus defloratus L. subsp. tridentinus (Evers) LadurnerASTERACEAE
Carduus nutans L. subsp. nutansASTERACEAE
Carduus personata (L.) Jacq. subsp. personataASTERACEAE
Carex alba Scop.CYPERACEAE
Carex aterrima HoppeCYPERACEAE
Carex atrata L.CYPERACEAE
Carex austroalpina Bech.CYPERACEAE
Carex brachystachys SchrankCYPERACEAE
Carex canescens L.CYPERACEAE
Carex capillaris L. subsp. capillarisCYPERACEAE
Carex caryophyllea Latourr.CYPERACEAE
Carex curvula All. subsp. curvulaCYPERACEAE
Carex davalliana Sm.CYPERACEAE
Carex diandra SchrankCYPERACEAE
Carex digitata L.CYPERACEAE
Carex distans L.CYPERACEAE
Carex echinata MurrayCYPERACEAE
Carex elata All. subsp. elataCYPERACEAE
Carex ferruginea Scop.CYPERACEAE
Carex firma HostCYPERACEAE
Carex flacca Schreb. subsp. flaccaCYPERACEAE
Carex flava L.CYPERACEAE
Carex foetida All.CYPERACEAE
Carex frigida All.CYPERACEAE
Carex fuliginosa Schkuhr subsp. fuliginosaCYPERACEAE
Carex hostiana DC.CYPERACEAE
Carex humilis Leyss.CYPERACEAE
Carex lepidocarpa Tausch subsp. lepidocarpaCYPERACEAE
Carex leporina L.CYPERACEAE
Carex limosa L.CYPERACEAE
Carex liparocarpos Gaudin subsp. liparocarposCYPERACEAE
Carex magellanica Lam. subsp. irrigua (Wahlenb.) HiitonenCYPERACEAE
Carex montana L.CYPERACEAE
Carex mucronata All.CYPERACEAE
Carex myosuroides Vill.CYPERACEAE
Carex nigra (L.) Reichard subsp. nigraCYPERACEAE
Carex ornithopoda Willd.CYPERACEAE
Carex ornithopodioides Hausm.CYPERACEAE
Carex pallescens L.CYPERACEAE
Carex panicea L.CYPERACEAE
Carex paniculata L. subsp. paniculataCYPERACEAE
Carex parviflora HostCYPERACEAE
Carex pauciflora Lightf.CYPERACEAE
Carex pilosa Scop.CYPERACEAE
Carex remota L.CYPERACEAE
Carex rostrata StokesCYPERACEAE
Carex rupestris All.CYPERACEAE
Carex sempervirens Vill. subsp. sempervirensCYPERACEAE
Carex sylvatica Huds.CYPERACEAE
Carex tomentosa L.CYPERACEAE
Carex vesicaria L.CYPERACEAE
Carlina acaulis L. subsp. acaulisASTERACEAE
Carlina acaulis L. subsp. caulescens (Lam.) Schübl. & G.MartensASTERACEAE
Carlina vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Carpinus betulus L.BETULACEAE
Carum carvi L.APIACEAE
Castanea sativa Mill.FAGACEAE
Centaurea dichroantha A.Kern.ASTERACEAE
Centaurea jacea L. subsp. gaudinii (Boiss. & Reut.) GremliASTERACEAE
Centaurea montana L.ASTERACEAE
Centaurea nervosa Willd. subsp. nervosaASTERACEAE
Centaurea nigrescens Willd. subsp. nigrescensASTERACEAE
Centaurea nigrescens Willd. subsp. transalpina (Schleich. ex DC.) NymanASTERACEAE
Centaurea pseudophrygia C.A.Mey.ASTERACEAE
Centaurea scabiosa L. subsp. scabiosaASTERACEAE
Centaurea subjacea (Beck) HayekASTERACEAE
Centaurea triumfettii All.ASTERACEAE
Centaurium erythraea Rafn subsp. erythraeaGENTIANACEAE
Cephalanthera damasonium (Mill.) DruceORCHIDACEAE
Cephalanthera longifolia (L.) FritschORCHIDACEAE
Cephalanthera rubra (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Cerastium alpinum L.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium arvense L. subsp. arvenseCARYOPHYLLACEAE
Cerastium arvense L. subsp. strictum GaudinCARYOPHYLLACEAE
Cerastium carinthiacum Vest subsp. austroalpinum (Kunz) Janch.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium carinthiacum Vest subsp. carinthiacumCARYOPHYLLACEAE
Cerastium cerastoides (L.) BrittonCARYOPHYLLACEAE
Cerastium fontanum Baumg.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium glomeratum Thuill.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium holosteoides Fr.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium sylvaticum Waldst. & Kit.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium uniflorum Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Cerinthe minor L. subsp. minorBORAGINACEAE
Cervaria rivini Gaertn.APIACEAE
Chaenorhinum minus (L.) Lange subsp. minusPLANTAGINACEAE
Chaerophyllum aureum L.APIACEAE
Chaerophyllum hirsutum L.APIACEAE
Chaerophyllum villarsii W.D.J.KochAPIACEAE
Chamaeiris graminea (L.) Medik.IRIDACEAE
Chamaenerion angustifolium (L.) Scop.ONAGRACEAE
Chamaenerion dodonaei (Vill.) Schur ex FussONAGRACEAE
Chamorchis alpina (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Chelidonium majus L.PAPAVERACEAE
Chenopodium album L. subsp. albumAMARANTHACEAE
Cherleria capillacea (All.) A.J.Moore & Dillenb.CARYOPHYLLACEAE
Cherleria sedoides L.CARYOPHYLLACEAE
Chondrilla chondrilloides (Ard.) H.Karst.ASTERACEAE
Chrysopogon gryllus (L.) Trin.POACEAE
Chrysosplenium alternifolium L.SAXIFRAGACEAE
Cicerbita alpina (L.) Wallr.ASTERACEAE
Cichorium intybus L.ASTERACEAE
Circaea alpina L. subsp. alpinaONAGRACEAE
Circaea lutetiana L. subsp. lutetianaONAGRACEAE
Circaea x intermedia Ehrh.ONAGRACEAE
Cirsium acaulon (L.) Scop. subsp. acaulonASTERACEAE
Cirsium arvense (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium eriophorum (L.) Scop. subsp. eriophorumASTERACEAE
Cirsium erisithales (Jacq.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium heterophyllum (L.) HillASTERACEAE
Cirsium oleraceum (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium palustre (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium pannonicum (L.f.) LinkASTERACEAE
Cirsium spinosissimum (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium vulgare (Savi) Ten. subsp. vulgareASTERACEAE
Cladium mariscus (L.) PohlCYPERACEAE
Clematis alpina (L.) Mill.RANUNCULACEAE
Clematis recta L.RANUNCULACEAE
Clematis vitalba L.RANUNCULACEAE
Clinopodium alpinum (L.) Merino subsp. alpinumLAMIACEAE
Clinopodium grandiflorum (L.) KuntzeLAMIACEAE
Clinopodium nepeta (L.) Kuntze subsp. nepetaLAMIACEAE
Clinopodium nepeta (L.) Kuntze subsp. sylvaticum (Bromf.) Peruzzi & F.ContiLAMIACEAE
Clinopodium vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Coeloglossum viride (L.) Hartm.ORCHIDACEAE
Colchicum autumnale L.COLCHICACEAE
Convallaria majalis L.ASPARAGACEAE
Convolvulus arvensis L.CONVOLVULACEAE
Convolvulus sepium L.CONVOLVULACEAE
Corallorhiza trifida Châtel.ORCHIDACEAE
Cornus mas L.CORNACEAE
Cornus sanguinea L. subsp. hungarica (Kárpáti) SoóCORNACEAE
Coronilla vaginalis Lam.FABACEAE
Corydalis cava (L.) Schweigg. & Körte subsp. cavaPAPAVERACEAE
Corylus avellana L.BETULACEAE
Cotoneaster pyrenaicus Gand.ROSACEAE
Cotoneaster tomentosus (Aiton) Lindl.ROSACEAE
Crataegus laevigata (Poir.) DC.ROSACEAE
Crataegus monogyna Jacq.ROSACEAE
Crepis aurea (L.) Cass. subsp. aureaASTERACEAE
Crepis biennis L.ASTERACEAE
Crepis capillaris (L.) Wallr.ASTERACEAE
Crepis conyzifolia (Gouan) A.Kern.ASTERACEAE
Crepis froelichiana DC. ex Froel. subsp. dinarica (Beck) GutermannASTERACEAE
Crepis jacquinii Tausch subsp. kerneri (Rech.f.) Merxm.ASTERACEAE
Crepis paludosa (L.) MoenchASTERACEAE
Crepis pyrenaica (L.) GreuterASTERACEAE
Crepis vesicaria L. subsp. taraxacifolia (Thuill.) Thell.ASTERACEAE
Crocus albiflorus Kit.IRIDACEAE
Cruciata glabra (L.) C.Bauhin ex OpizRUBIACEAE
Cruciata laevipes OpizRUBIACEAE
Cuscuta epithymum (L.) L. subsp. epithymumCONVOLVULACEAE
Cuscuta europaea L.CONVOLVULACEAE
Cyclamen purpurascens Mill. subsp. purpurascensPRIMULACEAE
Cymbalaria muralis G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. muralisPLANTAGINACEAE
Cynodon dactylon (L.) Pers.POACEAE
Cynosurus cristatus L.POACEAE
Cypripedium calceolus L.ORCHIDACEAE
Cystopteris alpina (Lam.) Desv.WOODSIACEAE
Cystopteris fragilis (L.) Bernh.WOODSIACEAE
Cystopteris montana (Lam.) Bernh. ex Desv.WOODSIACEAE
Cytisus hirsutus L.FABACEAE
Cytisus nigricans L.FABACEAE
Cytisus pseudoprocumbens Markgr.FABACEAE
Cytisus purpureus Scop.FABACEAE
Dactylis glomerata L. subsp. glomerataPOACEAE
Dactylis glomerata L. subsp. lobata (Drejer) H.Lindb.POACEAE
Dactylorhiza incarnata (L.) Soó subsp. incarnataORCHIDACEAE
Dactylorhiza maculata (L.) Soó subsp. fuchsii (Druce) Hyl.ORCHIDACEAE
Dactylorhiza sambucina (L.) SoóORCHIDACEAE
Dactylorhiza traunsteineri (Saut. ex Rchb.) SoóORCHIDACEAE
Danthonia decumbens (L.) DC. subsp. decumbensPOACEAE
Daphne cneorum L.THYMELAEACEAE
Daphne mezereum L.THYMELAEACEAE
Daphne striata Tratt.THYMELAEACEAE
Datura stramonium L.SOLANACEAE
Daucus carota L. subsp. carotaAPIACEAE
Deschampsia cespitosa (L.) P.Beauv. subsp. cespitosaPOACEAE
Dianthus barbatus L. subsp. barbatusCARYOPHYLLACEAE
Dianthus hyssopifolius L.CARYOPHYLLACEAE
Dianthus sylvestris Wulfen subsp. sylvestrisCARYOPHYLLACEAE
Digitalis grandiflora Mill.PLANTAGINACEAE
Digitaria ischaemum (Schreb. ex Schweigg.) Schreb. ex Muhl. subsp. ischaemumPOACEAE
Digitaria sanguinalis (L.) Scop.POACEAE
Dioscorea communis (L.) Caddick & WilkinDIOSCOREACEAE
Diphasiastrum alpinum (L.) HolubLYCOPODIACEAE
Diphasiastrum complanatum (L.) HolubLYCOPODIACEAE
Diplotaxis muralis (L.) DC.BRASSICACEAE
Diplotaxis tenuifolia (L.) DC.BRASSICACEAE
Doronicum austriacum Jacq. subsp. austriacumASTERACEAE
Doronicum glaciale (Wulfen) Nyman subsp. glacialeASTERACEAE
Doronicum grandiflorum Lam. subsp. grandiflorumASTERACEAE
Draba aizoides L. subsp. aizoidesBRASSICACEAE
Draba dubia Suter subsp. dubiaBRASSICACEAE
Draba hoppeana Rchb.BRASSICACEAE
Draba siliquosa M.Bieb.BRASSICACEAE
Drosera rotundifolia L.DROSERACEAE
Dryas octopetala L. subsp. octopetalaROSACEAE
Drymochloa sylvatica (Pollich) HolubPOACEAE
Dryopteris borreri (Newman) Newman ex Oberh. & Tavel.DRYOPTERIDACEAE
Dryopteris carthusiana (Vill.) H.P.FuchsDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris dilatata (Hoffm.) A.GrayDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris filix-mas (L.) SchottDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris remota (A.Braun ex Döll) DruceDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris villarii (Bellardi) Woyn. ex Schinz & Thell.DRYOPTERIDACEAE
Echinochloa crus-galli (L.) P.Beauv.POACEAE
Echium vulgare L. subsp. vulgareBORAGINACEAE
Eleocharis palustris (L.) Roem. & Schult. subsp. palustrisCYPERACEAE
Eleocharis quinqueflora (Hartmann) O.SchwarzCYPERACEAE
Eleocharis uniglumis (Link) Schult.CYPERACEAE
Elymus caninus (L.) L.POACEAE
Elymus repens (L.) Gould subsp. repensPOACEAE
Emerus major Mill.FABACEAE
Epilobium alpestre (Jacq.) Krock.ONAGRACEAE
Epilobium alsinifolium Vill.ONAGRACEAE
Epilobium anagallidifolium Lam.ONAGRACEAE
Epilobium collinum C.C.Gmel.ONAGRACEAE
Epilobium hirsutum L.ONAGRACEAE
Epilobium montanum L.ONAGRACEAE
Epilobium palustre L.ONAGRACEAE
Epilobium roseum Schreb. subsp. roseumONAGRACEAE
Epimedium alpinum L.BERBERIDACEAE
Epipactis atrorubens (Hoffm.) BesserORCHIDACEAE
Epipactis helleborine (L.) CrantzORCHIDACEAE
Epipactis muelleri GodferyORCHIDACEAE
Epipactis palustris (L.) CrantzORCHIDACEAE
Epipogium aphyllum Sw.ORCHIDACEAE
Equisetum arvense L.EQUISETACEAE
Equisetum arvense L. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Equisetum fluviatile L.EQUISETACEAE
Equisetum hyemale L.EQUISETACEAE
Equisetum palustre L.EQUISETACEAE
Equisetum ramosissimum Desf.EQUISETACEAE
Equisetum sylvaticum L.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Equisetum variegatum Schleich. ex F.Weber & D.MohrEQUISETACEAE
Eragrostis minor Host subsp. minorPOACEAE
Erica carnea L. subsp. carneaERICACEAE
Erigeron acris L. subsp. acrisASTERACEAE
Erigeron alpinus L.ASTERACEAE
Erigeron annuus (L.) Desf.ASTERACEAE
Erigeron atticus Vill.ASTERACEAE
Erigeron canadensis L.ASTERACEAE
Erigeron glabratus Hoppe & Hornsch. ex Bluff & Fingerh.ASTERACEAE
Erigeron uniflorus L.ASTERACEAE
Eriophorum angustifolium Honck. subsp. angustifoliumCYPERACEAE
Eriophorum latifolium HoppeCYPERACEAE
Eriophorum scheuchzeri HoppeCYPERACEAE
Eriophorum vaginatum L.CYPERACEAE
Ervilia sylvatica (L.) SchurFABACEAE
Eryngium alpinum L.APIACEAE
Eryngium amethystinum L.APIACEAE
Erysimum sylvestre (Crantz) Scop.BRASSICACEAE
Euonymus europaeus L.CELASTRACEAE
Euonymus latifolius (L.) Mill.CELASTRACEAE
Eupatorium cannabinum L. subsp. cannabinumASTERACEAE
Euphorbia amygdaloides L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia angulata Jacq.EUPHORBIACEAE
Euphorbia carniolica Jacq.EUPHORBIACEAE
Euphorbia cyparissias L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia dulcis L. subsp. incompta (Ces.) NymanEUPHORBIACEAE
Euphorbia helioscopia L. subsp. helioscopiaEUPHORBIACEAE
Euphorbia kerneri Huter ex A.Kern.EUPHORBIACEAE
Euphorbia lathyris L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia peplus L.EUPHORBIACEAE
Euphrasia minima Jacq. ex DC.OROBANCHACEAE
Euphrasia officinalis L. subsp. kerneri (Wettst.) Eb.Fisch.OROBANCHACEAE
Euphrasia officinalis L. subsp. picta (Wimm.) ObornyOROBANCHACEAE
Euphrasia salisburgensis Funck ex HoppeOROBANCHACEAE
Euphrasia stricta D.Wolff ex J.F.Lehm.OROBANCHACEAE
Facchinia cherlerioides (Sieber) Dillenb. & Kadereit subsp. cherlerioidesCARYOPHYLLACEAE
Facchinia rupestris (Scop.) Dillenb. & KadereitCARYOPHYLLACEAE
Fagus sylvatica L. subsp. sylvaticaFAGACEAE
Fallopia convolvulus (L.) Á.LövePOLYGONACEAE
Fallopia dumetorum (L.) HolubPOLYGONACEAE
Festuca alpina SuterPOACEAE
Festuca heterophylla Lam.POACEAE
Festuca nitida Kit. ex Schult. subsp. nitidaPOACEAE
Festuca norica (Hack.) K.Richt.POACEAE
Festuca picturata PilsPOACEAE
Festuca pseudodura Steud.POACEAE
Festuca pumila ChaixPOACEAE
Festuca rubra L. subsp. commutata (Gaudin) Markgr.-Dann.POACEAE
Festuca rubra L. subsp. rubraPOACEAE
Festuca stenantha (Hack.) K.Richt.POACEAE
Festuca stricta Host subsp. sulcata (Hack.) Patzke ex PilsPOACEAE
Ficaria verna Huds. subsp. vernaRANUNCULACEAE
Filipendula ulmaria (L.) Maxim.ROSACEAE
Filipendula vulgaris MoenchROSACEAE
Fragaria moschata WestonROSACEAE
Fragaria vesca L. subsp. vescaROSACEAE
Frangula alnus Mill. subsp. alnusRHAMNACEAE
Fraxinus excelsior L. subsp. excelsiorOLEACEAE
Fraxinus ornus L. subsp. ornusOLEACEAE
Fumaria officinalis L. subsp. officinalisPAPAVERACEAE
Gagea lutea (L.) Ker Gawl.LILIACEAE
Galanthus nivalis L.AMARYLLIDACEAE
Galeopsis ladanum L.LAMIACEAE
Galeopsis pubescens BesserLAMIACEAE
Galeopsis speciosa Mill.LAMIACEAE
Galeopsis tetrahit L.LAMIACEAE
Galinsoga parviflora Cav.ASTERACEAE
Galinsoga quadriradiata Ruiz & Pav.ASTERACEAE
Galium album Mill. subsp. albumRUBIACEAE
Galium anisophyllon Vill.RUBIACEAE
Galium aparine L.RUBIACEAE
Galium laevigatum L.RUBIACEAE
Galium lucidum All. subsp. lucidumRUBIACEAE
Galium mollugo L.RUBIACEAE
Galium odoratum (L.) Scop.RUBIACEAE
Galium rubrum L.RUBIACEAE
Galium verum L. subsp. verumRUBIACEAE
Genista germanica L.FABACEAE
Genista radiata (L.) Scop.FABACEAE
Genista sagittalis L.FABACEAE
Genista tinctoria L.FABACEAE
Gentiana acaulis L.GENTIANACEAE
Gentiana asclepiadea L.GENTIANACEAE
Gentiana bavarica L.GENTIANACEAE
Gentiana clusii E.P.Perrier & SongeonGENTIANACEAE
Gentiana cruciata L. subsp. cruciataGENTIANACEAE
Gentiana lutea L. subsp. symphyandra (Murb.) HayekGENTIANACEAE
Gentiana lutea L. subsp. vardjanii WraberGENTIANACEAE
Gentiana nivalis L.GENTIANACEAE
Gentiana pneumonanthe L. subsp. pneumonantheGENTIANACEAE
Gentiana punctata L.GENTIANACEAE
Gentiana terglouensis Hacq. subsp. terglouensisGENTIANACEAE
Gentiana utriculosa L.GENTIANACEAE
Gentiana verna L. subsp. vernaGENTIANACEAE
Gentianella anisodonta (Borbás) Á.Löve & D.LöveGENTIANACEAE
Gentianella lutescens (Velen.) HolubGENTIANACEAE
Gentianella pilosa (Wettst.) HolubGENTIANACEAE
Gentianella rhaetica (A.Kern. & Jos.Kern.) Á.Löve & D.LöveGENTIANACEAE
Gentianopsis ciliata (L.) Ma subsp. ciliataGENTIANACEAE
Geranium columbinum L.GERANIACEAE
Geranium macrorrhizum L.GERANIACEAE
Geranium molle L.GERANIACEAE
Geranium phaeum L.GERANIACEAE
Geranium pratense L. subsp. pratenseGERANIACEAE
Geranium pusillum L.GERANIACEAE
Geranium robertianum L.GERANIACEAE
Geranium sanguineum L.GERANIACEAE
Geranium sylvaticum L.GERANIACEAE
Geum montanum L.ROSACEAE
Geum reptans L.ROSACEAE
Geum rivale L.ROSACEAE
Geum urbanum L.ROSACEAE
Gladiolus palustris GaudinIRIDACEAE
Glechoma hederacea L.LAMIACEAE
Globularia cordifolia L.PLANTAGINACEAE
Glyceria fluitans (L.) R.Br.POACEAE
Glyceria notata Chevall.POACEAE
Goodyera repens (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Gymnadenia conopsea (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Gymnadenia odoratissima (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Gymnocarpium dryopteris (L.) NewmanWOODSIACEAE
Gymnocarpium robertianum (Hoffm.) NewmanWOODSIACEAE
Gypsophila repens L.CARYOPHYLLACEAE
Hedera helix L. subsp. helixARALIACEAE
Hedysarum hedysaroides (L.) Schinz & Thell. subsp. hedysaroidesFABACEAE
Helianthemum nummularium (L.) Mill. subsp. grandiflorum (Scop.) Schinz & Thell.CISTACEAE
Helianthemum nummularium (L.) Mill. subsp. obscurum (Čelak.) HolubCISTACEAE
Helianthemum oelandicum (L.) Dum.Cours. subsp. alpestre (Jacq.) Ces.CISTACEAE
Helianthus tuberosus L.ASTERACEAE
Helictochloa praeusta (Rchb.) Romero Zarco subsp. pseudoviolacea (Dalla Torre) H.ScholzPOACEAE
Helictochloa pratensis (L.) Romero Zarco subsp. pratensisPOACEAE
Helictochloa versicolor (Vill.) Romero Zarco subsp. versicolorPOACEAE
Heliosperma alpestre (Jacq.) Griseb.CARYOPHYLLACEAE
Heliosperma pusillum (Waldst. & Kit.) Rchb. subsp. pusillumCARYOPHYLLACEAE
Helleborus niger L. subsp. nigerRANUNCULACEAE
Helleborus viridis L. subsp. viridisRANUNCULACEAE
Hemerocallis fulva (L.) L.XANTHORRHOEACEAE
Hemerocallis lilioasphodelus L.XANTHORRHOEACEAE
Hepatica nobilis Mill.RANUNCULACEAE
Heracleum pyrenaicum Lam. subsp. pollinianum (Bertol.) F.Pedrotti & PignattiAPIACEAE
Heracleum sphondylium L. subsp. elegans (Crantz) Schübl. & G.MartensAPIACEAE
Heracleum sphondylium L. subsp. sphondyliumAPIACEAE
Herminium monorchis (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Hieracium alpinum L.ASTERACEAE
Hieracium apricorum Wiesb. ex DichtlASTERACEAE
Hieracium bifidum Kit. ex Hornem.ASTERACEAE
Hieracium bupleuroides C.C.Gmel.ASTERACEAE
Hieracium glaucum All.ASTERACEAE
Hieracium lachenalii SuterASTERACEAE
Hieracium laevigatum Willd.ASTERACEAE
Hieracium murorum L.ASTERACEAE
Hieracium pallescens Waldst. & Kit.ASTERACEAE
Hieracium pilosum Schleich. ex Froel.ASTERACEAE
Hieracium porrifolium L.ASTERACEAE
Hieracium pospichalii Zahn subsp. pospichaliiASTERACEAE
Hieracium prenanthoides Vill.ASTERACEAE
Hieracium racemosum Waldst. & Kit. ex Willd.ASTERACEAE
Hieracium umbellatum L.ASTERACEAE
Hieracium villosum Jacq.ASTERACEAE
Hippocrepis comosa L. subsp. comosaFABACEAE
Hippophaë fluviatilis (Soest) Rivas Mart.ELAEAGNACEAE
Holcus lanatus L. subsp. lanatusPOACEAE
Homogyne alpina (L.) Cass.ASTERACEAE
Homogyne discolor (Jacq.) Cass.ASTERACEAE
Hordeum murinum L. subsp. murinumPOACEAE
Horminum pyrenaicum L.LAMIACEAE
Hornungia alpina (L.) O.Appel subsp. alpinaBRASSICACEAE
Humulus lupulus L.CANNABACEAE
Huperzia selago (L.) Bernh. ex Schrank & Mart. subsp. selagoLYCOPODIACEAE
Hylotelephium maximum (L.) Holub subsp. maximumCRASSULACEAE
Hypericum hirsutum L.HYPERICACEAE
Hypericum maculatum Crantz subsp. maculatumHYPERICACEAE
Hypericum montanum L.HYPERICACEAE
Hypericum perforatum L. subsp. perforatumHYPERICACEAE
Hypochaeris maculata L.ASTERACEAE
Hypochaeris uniflora Vill.ASTERACEAE
Impatiens glandulifera RoyleBALSAMINACEAE
Impatiens noli-tangere L.BALSAMINACEAE
Impatiens parviflora DC.BALSAMINACEAE
Imperatoria ostruthium L.APIACEAE
Iris cengialti Ambrosi ex A.Kern. subsp. illyrica (Asch. & Graebn.) PoldiniIRIDACEAE
Jacobaea abrotanifolia (L.) Moench subsp. abrotanifoliaASTERACEAE
Jacobaea alpina (L.) Moench subsp. alpinaASTERACEAE
Jacobaea vulgaris Gaertn. subsp. vulgarisASTERACEAE
Juglans regia L.JUGLANDACEAE
Juncus acutiflorus Ehrh. ex Hoffm.JUNCACEAE
Juncus alpinoarticulatus Chaix subsp. alpinoarticulatusJUNCACEAE
Juncus articulatus L. subsp. articulatusJUNCACEAE
Juncus bufonius L.JUNCACEAE
Juncus compressus Jacq.JUNCACEAE
Juncus conglomeratus L.JUNCACEAE
Juncus filiformis L.JUNCACEAE
Juncus inflexus L. subsp. inflexusJUNCACEAE
Juncus jacquinii L.JUNCACEAE
Juncus subnodulosus SchrankJUNCACEAE
Juncus tenuis Willd.JUNCACEAE
Juniperus communis L.CUPRESSACEAE
Juniperus communis L. subsp. alpina (Neilr.) Čelak.CUPRESSACEAE
Juniperus sabina L.CUPRESSACEAE
Kalmia procumbens (L.) Gift, Kron & Stevens ex Galasso, Banfi & F.ContiERICACEAE
Kernera saxatilis (L.) Sweet subsp. saxatilisBRASSICACEAE
Knautia arvensis (L.) Coult.CAPRIFOLIACEAE
Knautia drymeja Heuff. subsp. drymejaCAPRIFOLIACEAE
Knautia longifolia (Waldst. & Kit.) W.D.J.KochCAPRIFOLIACEAE
Knautia ressmannii (Pacher) Briq.CAPRIFOLIACEAE
Koeleria eriostachya PančićPOACEAE
Koeleria macrantha (Ledeb.) Schult. subsp. macranthaPOACEAE
Koeleria pyramidata (Lam.) P.Beauv.POACEAE
Laburnum alpinum (Mill.) Bercht. & J.PreslFABACEAE
Laburnum anagyroides Medik. subsp. anagyroidesFABACEAE
Lactuca sativa L. subsp. serriola (L.) Galasso, Banfi, Bartolucci & ArdenghiASTERACEAE
Lamium album L. subsp. albumLAMIACEAE
Lamium galeobdolon (L.) L. subsp. flavidum (F.Herm.) A.Löve & D.LöveLAMIACEAE
Lamium maculatum L.LAMIACEAE
Lamium orvala L.LAMIACEAE
Lamium purpureum L.LAMIACEAE
Lapsana communis L. subsp. communisASTERACEAE
Larix decidua Mill.PINACEAE
Laserpitium latifolium L.APIACEAE
Laserpitium peucedanoides L.APIACEAE
Lathraea squamaria L.OROBANCHACEAE
Lathyrus laevigatus (Waldst. & Kit.) Gren. subsp. occidentalis (Fisch. & C.A.Mey.) Breistr.FABACEAE
Lathyrus pratensis L. subsp. pratensisFABACEAE
Lathyrus sylvestris L. subsp. sylvestrisFABACEAE
Lathyrus vernus (L.) Bernh.FABACEAE
Leontodon hispidus L. subsp. danubialis (Jacq.) Simonk.ASTERACEAE
Leontodon hispidus L. subsp. hispidusASTERACEAE
Leontodon incanus (L.) SchrankASTERACEAE
Leontodon tenuiflorus (Gaudin) Rchb.ASTERACEAE
Leontopodium alpinum Cass.ASTERACEAE
Lepidium campestre (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Leucanthemum heterophyllum (Willd.) DC.ASTERACEAE
Leucanthemum ircutianum DC. subsp. ircutianumASTERACEAE
Leucanthemum platylepis BorbásASTERACEAE
Leucojum vernum L.AMARYLLIDACEAE
Ligustrum vulgare L.OLEACEAE
Lilium bulbiferum L. subsp. bulbiferumLILIACEAE
Lilium carniolicum Bernh. ex W.D.J.KochLILIACEAE
Lilium martagon L.LILIACEAE
Linaria alpina (L.) Mill.PLANTAGINACEAE
Linaria vulgaris Mill. subsp. vulgarisPLANTAGINACEAE
Linum alpinum Jacq.LINACEAE
Linum catharticum L. subsp. catharticumLINACEAE
Linum flavum L.LINACEAE
Linum tenuifolium L.LINACEAE
Linum viscosum L.LINACEAE
Lipandra polysperma (L.) S.Fuentes, Uotila & BorschAMARANTHACEAE
Liparis loeselii (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Lolium giganteum (L.) Darbysh.POACEAE
Lolium multiflorum Lam.POACEAE
Lolium perenne L.POACEAE
Lolium pratense (Huds.) Darbysh.POACEAE
Lomelosia graminifolia (L.) Greuter & Burdet subsp. graminifoliaCAPRIFOLIACEAE
Loncomelos pyrenaicus (L.) L.D.Hrouda subsp. pyrenaicusASPARAGACEAE
Lonicera alpigena L. subsp. alpigenaCAPRIFOLIACEAE
Lonicera caerulea L. subsp. caeruleaCAPRIFOLIACEAE
Lonicera nigra L.CAPRIFOLIACEAE
Lonicera xylosteum L.CAPRIFOLIACEAE
Lotus corniculatus L. subsp. alpinus (DC.) Rothm.FABACEAE
Lotus corniculatus L. subsp. corniculatusFABACEAE
Lotus herbaceus (Vill.) JauzeinFABACEAE
Lunaria rediviva L.BRASSICACEAE
Luzula alpina HoppeJUNCACEAE
Luzula alpinopilosa (Chaix) Breistr. subsp. alpinopilosaJUNCACEAE
Luzula campestris (L.) DC. subsp. campestrisJUNCACEAE
Luzula luzulina (Vill.) Racib.JUNCACEAE
Luzula luzuloides (Lam.) Dandy & Wilmott subsp. luzuloidesJUNCACEAE
Luzula luzuloides (Lam.) Dandy & Wilmott subsp. rubella (Hoppe ex Mert. & W.D.J.Koch) HolubJUNCACEAE
Luzula multiflora (Ehrh.) Lej. subsp. multifloraJUNCACEAE
Luzula nivea (Nathh.) DC.JUNCACEAE
Luzula pilosa (L.) Willd.JUNCACEAE
Luzula spicata (L.) DC. subsp. conglomerata (W.D.J.Koch) MurrJUNCACEAE
Luzula sudetica (Willd.) Schult.JUNCACEAE
Luzula sylvatica (Huds.) Gaudin subsp. sieberi (Tausch) K.Richt.JUNCACEAE
Luzula sylvatica (Huds.) Gaudin subsp. sylvaticaJUNCACEAE
Lychnis flos-cuculi L. subsp. flos-cuculiCARYOPHYLLACEAE
Lycopodium annotinum L. subsp. annotinumLYCOPODIACEAE
Lycopodium clavatum L.LYCOPODIACEAE
Lysimachia arvensis (L.) U.Manns & Anderb. subsp. arvensisPRIMULACEAE
Lysimachia vulgaris L.PRIMULACEAE
Lythrum salicaria L.LYTHRACEAE
Maianthemum bifolium (L.) F.W.SchmidtASPARAGACEAE
Malaxis monophyllos (L.) Sw.ORCHIDACEAE
Malus domestica (Borkh.) Borkh.ROSACEAE
Malus sylvestris (L.) Mill.ROSACEAE
Malva neglecta Wallr.MALVACEAE
Malva sylvestris L.MALVACEAE
Matricaria chamomilla L.ASTERACEAE
Matricaria discoidea DC. subsp. discoideaASTERACEAE
Medicago falcata L. subsp. falcataFABACEAE
Medicago lupulina L.FABACEAE
Medicago sativa L.FABACEAE
Melampyrum arvense L. subsp. arvenseOROBANCHACEAE
Melampyrum pratense L. subsp. pratenseOROBANCHACEAE
Melampyrum sylvaticum L. subsp. sylvaticumOROBANCHACEAE
Melampyrum velebiticum BorbásOROBANCHACEAE
Melica nutans L.POACEAE
Melica uniflora Retz.POACEAE
Melissa officinalis L. subsp. officinalisLAMIACEAE
Melittis melissophyllum L.LAMIACEAE
Mentha aquatica L. subsp. aquaticaLAMIACEAE
Mentha arvensis L.LAMIACEAE
Mentha longifolia (L.) L.LAMIACEAE
Menyanthes trifoliata L.MENYANTHACEAE
Mercurialis annua L.EUPHORBIACEAE
Mercurialis ovata Sternb. & HoppeEUPHORBIACEAE
Mercurialis perennis L.EUPHORBIACEAE
Micranthes engleri (Dalla Torre) Galasso, Banfi & SoldanoSAXIFRAGACEAE
Microthlaspi perfoliatum (L.) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Milium effusum L. subsp. effusumPOACEAE
Minuartia recurva (All.) Schinz & Thell. subsp. recurvaCARYOPHYLLACEAE
Moehringia ciliata (Scop.) Dalla TorreCARYOPHYLLACEAE
Moehringia muscosa L.CARYOPHYLLACEAE
Moehringia trinervia (L.) Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Molinia arundinacea SchrankPOACEAE
Molinia caerulea (L.) MoenchPOACEAE
Moneses uniflora (L.) A.GrayERICACEAE
Monotropa hypophegea Wallr.ERICACEAE
Monotropa hypopitys L.ERICACEAE
Muscari botryoides (L.) Mill. subsp. botryoidesASPARAGACEAE
Mutellina adonidifolia (J.Gay) GutermannAPIACEAE
Mycelis muralis (L.) Dumort. subsp. muralisASTERACEAE
Myosotis alpestris F.W.SchmidtBORAGINACEAE
Myosotis arvensis (L.) Hill subsp. arvensisBORAGINACEAE
Myosotis sylvatica Hoffm. subsp. sylvaticaBORAGINACEAE
Myrrhis odorata (L.) Scop.APIACEAE
Nardus stricta L.POACEAE
Neotinea tridentata (Scop.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neotinea ustulata (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neottia cordata (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Neottia nidus-avis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Neottia ovata (L.) Bluff & Fingerh.ORCHIDACEAE
Nigritella miniata (Crantz) Janch.ORCHIDACEAE
Nigritella rhellicani Teppner & E.KleinORCHIDACEAE
Noccaea praecox (Wulfen) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Noccaea rotundifolia (L.) MoenchBRASSICACEAE
Oenothera biennis L.ONAGRACEAE
Omalotheca hoppeana (W.D.J.Koch) Sch.Bip. & F.W.SchultzASTERACEAE
Omalotheca norvegica (Gunnerus) Sch.Bip. & F.W.SchultzASTERACEAE
Omalotheca supina (L.) DC.ASTERACEAE
Omalotheca sylvatica (L.) Sch.Bip. & F.W.SchultzASTERACEAE
Onobrychis arenaria (Kit.) DC. subsp. arenariaFABACEAE
Onobrychis montana DC. subsp. montanaFABACEAE
Onobrychis viciifolia Scop.FABACEAE
Ononis spinosa L.FABACEAE
Ophrys insectifera L.ORCHIDACEAE
Orchis mascula (L.) L. subsp. masculaORCHIDACEAE
Orchis militaris L.ORCHIDACEAE
Oreoherzogia pumila (Turra) W.Vent subsp. pumilaRHAMNACEAE
Oreojuncus monanthos (Jacq.) Záv.Drábk. & KirschnerJUNCACEAE
Oreojuncus trifidus (Jacq.) Záv.Drábk. & KirschnerJUNCACEAE
Oreopteris limbosperma (All.) HolubTHELYPTERIDACEAE
Oreoselinum nigrum DelarbreAPIACEAE
Origanum vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Ornithogalum umbellatum L.ASPARAGACEAE
Orobanche caryophyllacea Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche gracilis Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche lutea Baumg.OROBANCHACEAE
Orobanche minor Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche reticulata Wallr. subsp. reticulataOROBANCHACEAE
Orthilia secunda (L.) HouseERICACEAE
Ostrya carpinifolia Scop.BETULACEAE
Oxalis acetosella L.OXALIDACEAE
Oxalis corniculata L.OXALIDACEAE
Oxalis stricta L.OXALIDACEAE
Oxytropis montana (L.) DC.FABACEAE
Paederota bonarota (L.) L.PLANTAGINACEAE
Paederota lutea Scop.PLANTAGINACEAE
Papaver alpinum L. subsp. rhaeticum (Leresche) Markgr.PAPAVERACEAE
Papaver rhoeas L. subsp. rhoeasPAPAVERACEAE
Paradisea liliastrum (L.) Bertol.ASPARAGACEAE
Parietaria judaica L.URTICACEAE
Parietaria officinalis L.URTICACEAE
Paris quadrifolia L.MELANTHIACEAE
Parnassia palustris L. subsp. palustrisCELASTRACEAE
Parthenocissus quinquefolia (L.) Planch.VITACEAE
Parthenocissus tricuspidata (Siebold & Zucc.) Planch.VITACEAE
Pastinaca sativa L. subsp. sativaAPIACEAE
Patzkea paniculata (L.) G.H.Loos subsp. paniculataPOACEAE
Pedicularis elongata A.Kern. subsp. elongataOROBANCHACEAE
Pedicularis hacquetii GrafOROBANCHACEAE
Pedicularis recutita L.OROBANCHACEAE
Pedicularis rosea Wulfen subsp. roseaOROBANCHACEAE
Pedicularis rostratocapitata CrantzOROBANCHACEAE
Pedicularis rostratospicata Crantz subsp. rostratospicataOROBANCHACEAE
Pentanema hirtum (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Persicaria lapathifolia (L.) Delarbre subsp. lapathifoliaPOLYGONACEAE
Persicaria maculosa GrayPOLYGONACEAE
Petasites albus (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Petasites hybridus (L.) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. hybridusASTERACEAE
Petasites paradoxus (Retz.) Baumg.ASTERACEAE
Petrorhagia saxifraga (L.) Link subsp. saxifragaCARYOPHYLLACEAE
Petrosedum thartii (L.P.Hébert) NiederleCRASSULACEAE
Phegopteris connectilis (Michx.) WattTHELYPTERIDACEAE
Phleum pratense L. subsp. pratensePOACEAE
Phleum rhaeticum (Humphries) RauschertPOACEAE
Phragmites australis (Cav.) Trin. ex Steud. subsp. australisPOACEAE
Physoplexis comosa (L.) SchurCAMPANULACEAE
Phyteuma hemisphaericum L.CAMPANULACEAE
Phyteuma orbiculare L.CAMPANULACEAE
Phyteuma ovatum Honck. subsp. ovatumCAMPANULACEAE
Phyteuma scheuchzeri All. subsp. columnae (Gaudin) Bech.CAMPANULACEAE
Phyteuma sieberi Spreng.CAMPANULACEAE
Phyteuma spicatum L. subsp. spicatumCAMPANULACEAE
Phyteuma zahlbruckneri VestCAMPANULACEAE
Picea abies (L.) H.Karst.PINACEAE
Picris hieracioides L. subsp. hieracioidesASTERACEAE
Pilosella aurantiaca (L.) F.W.Schultz & Sch.Bip.ASTERACEAE
Pilosella hoppeana (Schult.) F.W.Schultz & Sch.Bip.ASTERACEAE
Pilosella lactucella (Wallr.) P.D.Sell & C.WestASTERACEAE
Pilosella leucopsilon (Arv.-Touv.) Gottschl.ASTERACEAE
Pilosella officinarum Vaill.ASTERACEAE
Pilosella pachypila (Peter) SojákASTERACEAE
Pilosella piloselloides (Vill.) SojákASTERACEAE
Pilosella sphaerocephala (Froel. ex Rchb.) F.W.Schultz & Sch.Bip.ASTERACEAE
Pilosella viridifolia (Peter) HolubASTERACEAE
Pimpinella major (L.) Huds.APIACEAE
Pimpinella major (L.) Huds. subsp. rubra (Hoppe) O.SchwarzAPIACEAE
Pimpinella saxifraga L.APIACEAE
Pinguicula alpina L.LENTIBULARIACEAE
Pinguicula vulgaris L. subsp. vulgarisLENTIBULARIACEAE
Pinus mugo Turra subsp. mugoPINACEAE
Pinus nigra J.F.Arnold subsp. nigraPINACEAE
Pinus sylvestris L.PINACEAE
Plantago argentea Chaix subsp. liburnica RavnikPLANTAGINACEAE
Plantago lanceolata L.PLANTAGINACEAE
Plantago major L.PLANTAGINACEAE
Plantago media L. subsp. mediaPLANTAGINACEAE
Platanthera bifolia (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Platanthera chlorantha (Custer) Rchb.ORCHIDACEAE
Pleurospermum austriacum (L.) Hoffm.APIACEAE
Poa alpina L. subsp. alpinaPOACEAE
Poa annua L.POACEAE
Poa hybrida GaudinPOACEAE
Poa minor GaudinPOACEAE
Poa nemoralis L. subsp. nemoralisPOACEAE
Poa pratensis L. subsp. pratensisPOACEAE
Poa supina Schrad.POACEAE
Poa trivialis L.POACEAE
Podospermum roseum (Waldst. & Kit.) Gemeinholzer & GreuterASTERACEAE
Polygala alpestris Rchb.POLYGALACEAE
Polygala amarella CrantzPOLYGALACEAE
Polygala chamaebuxus L.POLYGALACEAE
Polygala forojulensis A.Kern. subsp. carniolica (A.Kern.) ArrigoniPOLYGALACEAE
Polygala vulgaris L. subsp. vulgarisPOLYGALACEAE
Polygonatum multiflorum (L.) All.ASPARAGACEAE
Polygonatum odoratum (Mill.) DruceASPARAGACEAE
Polygonatum verticillatum (L.) All.ASPARAGACEAE
Polygonum arenastrum BoreauPOLYGONACEAE
Polygonum aviculare L. subsp. avicularePOLYGONACEAE
Polypodium vulgare L.POLYPODIACEAE
Polystichum aculeatum (L.) RothDRYOPTERIDACEAE
Polystichum braunii (Spenn.) FéeDRYOPTERIDACEAE
Polystichum lonchitis (L.) RothDRYOPTERIDACEAE
Polystichum setiferum (Forssk.) T.Moore ex Woyn.DRYOPTERIDACEAE
Populus nigra L. subsp. nigraSALICACEAE
Populus tremula L.SALICACEAE
Portulaca oleracea L.PORTULACACEAE
Potamogeton natans L.POTAMOGETONACEAE
Potentilla aurea L. subsp. aureaROSACEAE
Potentilla caulescens L. subsp. caulescensROSACEAE
Potentilla crantzii (Crantz) Beck ex Fritsch subsp. crantziiROSACEAE
Potentilla erecta (L.) Raeusch.ROSACEAE
Potentilla incana G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.ROSACEAE
Potentilla nitida L.ROSACEAE
Potentilla pedata Willd. ex Hornem.ROSACEAE
Potentilla pusilla HostROSACEAE
Potentilla reptans L.ROSACEAE
Poterium sanguisorba L. subsp. balearicum (Bourg. ex Nyman) StaceROSACEAE
Prenanthes purpurea L.ASTERACEAE
Primula auricula L.PRIMULACEAE
Primula farinosa L.PRIMULACEAE
Primula halleri J.F.Gmel.PRIMULACEAE
Primula minima L.PRIMULACEAE
Primula veris L. subsp. verisPRIMULACEAE
Primula vulgaris Huds. subsp. vulgarisPRIMULACEAE
Primula wulfeniana Schott subsp. wulfenianaPRIMULACEAE
Prunella grandiflora (L.) SchollerLAMIACEAE
Prunella vulgaris L. subsp. vulgarisLAMIACEAE
Prunus avium (L.) L.ROSACEAE
Prunus cerasifera Ehrh.ROSACEAE
Prunus domestica L.ROSACEAE
Prunus spinosa L. subsp. spinosaROSACEAE
Pseudathyrium alpestre (Hoppe) NewmanATHYRIACEAE
Pseudorchis albida (L.) Á.Löve & D.LöveORCHIDACEAE
Pteridium aquilinum (L.) Kuhn subsp. aquilinumDENNSTAEDTIACEAE
Pteroselinum rablense (Wulfen) Rchb.APIACEAE
Pulicaria dysenterica (L.) Bernh.ASTERACEAE
Pulmonaria australis (Murr) W.SauerBORAGINACEAE
Pulmonaria officinalis L. subsp. officinalisBORAGINACEAE
Pulsatilla alpina (L.) Delarbre subsp. austroalpina D.M.MoserRANUNCULACEAE
Pyrola media Sw.ERICACEAE
Pyrola minor L.ERICACEAE
Pyrola rotundifolia L. subsp. rotundifoliaERICACEAE
Pyrus communis L. subsp. communisROSACEAE
Pyrus communis L. subsp. pyraster (L.) Ehrh.ROSACEAE
Quercus petraea (Matt.) Liebl. subsp. petraeaFAGACEAE
Quercus pubescens Willd. subsp. pubescensFAGACEAE
Quercus robur L. subsp. roburFAGACEAE
Ranunculus aconitifolius L.RANUNCULACEAE
Ranunculus acris L. subsp. acrisRANUNCULACEAE
Ranunculus alpestris L.RANUNCULACEAE
Ranunculus bulbosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus carinthiacus HoppeRANUNCULACEAE
Ranunculus eradicatus (Laest.) Johans.RANUNCULACEAE
Ranunculus hybridus BiriaRANUNCULACEAE
Ranunculus lanuginosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus montanus Willd.RANUNCULACEAE
Ranunculus platanifolius L.RANUNCULACEAE
Ranunculus repens L.RANUNCULACEAE
Ranunculus seguieri Vill. subsp. seguieriRANUNCULACEAE
Ranunculus trichophyllus ChaixRANUNCULACEAE
Ranunculus tuberosus Lapeyr.RANUNCULACEAE
Ranunculus venetus Huter ex LandoltRANUNCULACEAE
Raphanus raphanistrum L. subsp. raphanistrumBRASSICACEAE
Reseda lutea L. subsp. luteaRESEDACEAE
Rhamnus cathartica L.RHAMNACEAE
Rhamnus saxatilis Jacq.RHAMNACEAE
Rhinanthus freynii (Sterneck) FioriOROBANCHACEAE
Rhinanthus glacialis Personnat subsp. glacialisOROBANCHACEAE
Rhinanthus minor L.OROBANCHACEAE
Rhinanthus pampaninii Chabert subsp. pampaniniiOROBANCHACEAE
Rhododendron ferrugineum L.ERICACEAE
Rhododendron hirsutum L.ERICACEAE
Rhodothamnus chamaecistus (L.) Rchb.ERICACEAE
Rhynchospora alba (L.) VahlCYPERACEAE
Ribes alpinum L.GROSSULARIACEAE
Ribes petraeum WulfenGROSSULARIACEAE
Robinia pseudoacacia L.FABACEAE
Rorippa islandica (Oeder) BorbásBRASSICACEAE
Rorippa palustris (L.) BesserBRASSICACEAE
Rorippa sylvestris (L.) Besser subsp. sylvestrisBRASSICACEAE
Rosa arvensis Huds.ROSACEAE
Rosa canina L.ROSACEAE
Rosa glauca Pourr.ROSACEAE
Rosa pendulina L.ROSACEAE
Rosa spinosissima L.ROSACEAE
Rosa tomentosa Sm.ROSACEAE
Rosa villosa L.ROSACEAE
Rubus caesius L.ROSACEAE
Rubus canescens DC.ROSACEAE
Rubus hirtus Waldst. & Kit. groupROSACEAE
Rubus idaeus L. subsp. idaeusROSACEAE
Rubus saxatilis L.ROSACEAE
Rubus ulmifolius SchottROSACEAE
Rudbeckia laciniata L.ASTERACEAE
Rumex acetosa L. subsp. acetosaPOLYGONACEAE
Rumex alpinus L.POLYGONACEAE
Rumex arifolius All.POLYGONACEAE
Rumex crispus L.POLYGONACEAE
Rumex obtusifolius L. subsp. obtusifoliusPOLYGONACEAE
Rumex scutatus L. subsp. scutatusPOLYGONACEAE
Sabulina austriaca (Jacq.) Rchb.CARYOPHYLLACEAE
Sabulina verna (L.) Rchb. subsp. vernaCARYOPHYLLACEAE
Sagina procumbens L.CARYOPHYLLACEAE
Sagina saginoides (L.) H.Karst. subsp. saginoidesCARYOPHYLLACEAE
Salix alba L.SALICACEAE
Salix alpina Scop.SALICACEAE
Salix appendiculata Vill.SALICACEAE
Salix caprea L.SALICACEAE
Salix cinerea L.SALICACEAE
Salix daphnoides Vill.SALICACEAE
Salix eleagnos Scop.SALICACEAE
Salix glabra Scop.SALICACEAE
Salix herbacea L.SALICACEAE
Salix myrsinifolia Salisb.SALICACEAE
Salix purpurea L.SALICACEAE
Salix reticulata L.SALICACEAE
Salix retusa L.SALICACEAE
Salix serpillifolia Scop.SALICACEAE
Salix waldsteiniana Willd.SALICACEAE
Salvia glutinosa L.LAMIACEAE
Salvia officinalis L. subsp. officinalisLAMIACEAE
Salvia pratensis L. subsp. pratensisLAMIACEAE
Salvia verticillata L. subsp. verticillataLAMIACEAE
Sambucus nigra L.ADOXACEAE
Sambucus racemosa L. subsp. racemosaADOXACEAE
Sanicula europaea L.APIACEAE
Saponaria ocymoides L. subsp. ocymoidesCARYOPHYLLACEAE
Saponaria officinalis L.CARYOPHYLLACEAE
Satureja montana L. subsp. variegata (Host) P.W.BallLAMIACEAE
Saussurea alpina (L.) DC. subsp. alpinaASTERACEAE
Saussurea discolor (Willd.) DC.ASTERACEAE
Saxifraga aizoides L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga androsacea L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga aspera L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga bryoides L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga burseriana L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga caesia L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga crustata VestSAXIFRAGACEAE
Saxifraga cuneifolia L. subsp. robusta D.A.WebbSAXIFRAGACEAE
Saxifraga exarata Vill. subsp. moschata (Wulfen) Cavill.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga hostii Tausch subsp. hostiiSAXIFRAGACEAE
Saxifraga oppositifolia L. subsp. oppositifoliaSAXIFRAGACEAE
Saxifraga paniculata Mill.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga rotundifolia L. subsp. rotundifoliaSAXIFRAGACEAE
Saxifraga squarrosa SieberSAXIFRAGACEAE
Scabiosa columbaria L. subsp. columbariaCAPRIFOLIACEAE
Scabiosa lucida Vill. subsp. lucidaCAPRIFOLIACEAE
Scabiosa triandra L.CAPRIFOLIACEAE
Scirpus sylvaticus L.CYPERACEAE
Scorzonera aristata Ramond ex DC.ASTERACEAE
Scorzoneroides autumnalis (L.) MoenchASTERACEAE
Scorzoneroides helvetica (Mérat) HolubASTERACEAE
Scrophularia canina L.SCROPHULARIACEAE
Scrophularia hoppei W.D.J.KochSCROPHULARIACEAE
Scrophularia nodosa L.SCROPHULARIACEAE
Scutellaria galericulata L.LAMIACEAE
Securigera varia (L.) LassenFABACEAE
Sedum acre L.CRASSULACEAE
Sedum album L. subsp. albumCRASSULACEAE
Sedum alpestre Vill.CRASSULACEAE
Sedum annuum L.CRASSULACEAE
Sedum atratum L.CRASSULACEAE
Sedum dasyphyllum L. subsp. dasyphyllumCRASSULACEAE
Sedum sexangulare L.CRASSULACEAE
Selaginella helvetica (L.) SpringSELAGINELLACEAE
Selaginella selaginoides (L.) P.Beauv. ex Schrank & Mart.SELAGINELLACEAE
Sempervivum tectorum L.CRASSULACEAE
Senecio cacaliaster Lam.ASTERACEAE
Senecio nemorensis L. subsp. glabratus (Herborg) Oberpr.ASTERACEAE
Senecio ovatus (G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.) Willd. subsp. ovatusASTERACEAE
Senecio squalidus L. subsp. rupestris (Waldst. & Kit.) GreuterASTERACEAE
Senecio vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Serratula tinctoria L. subsp. monticola (Boreau) BerherASTERACEAE
Serratula tinctoria L. subsp. tinctoriaASTERACEAE
Seseli kochii Breistr.APIACEAE
Seseli montanum L. subsp. montanumAPIACEAE
Sesleria caerulea (L.) Ard. subsp. caeruleaPOACEAE
Sesleria uliginosa OpizPOACEAE
Sesleriella sphaerocephala (Ard.) DeylPOACEAE
Setaria italica (L.) P.Beauv. subsp. viridis (L.) Thell.POACEAE
Setaria pumila (Poir.) Roem. & Schult.POACEAE
Setaria verticillata (L.) P.Beauv.POACEAE
Sherardia arvensis L.RUBIACEAE
Silene acaulis (L.) Jacq. subsp. acaulisCARYOPHYLLACEAE
Silene dioica (L.) Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Silene latifolia Poir.CARYOPHYLLACEAE
Silene noctiflora L.CARYOPHYLLACEAE
Silene nutans L. subsp. nutansCARYOPHYLLACEAE
Silene saxifraga L.CARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. commutata (Guss.) HayekCARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. glareosa (Jord.) Marsden-Jones & TurrillCARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. vulgarisCARYOPHYLLACEAE
Siler montanum Crantz subsp. montanumAPIACEAE
Silphiodaucus prutenicus (L.) Spalik, Wojew., Banasiak, Piwczyński & ReduronAPIACEAE
Sinapis arvensis L. subsp. arvensisBRASSICACEAE
Sisymbrium officinale (L.) Scop.BRASSICACEAE
Solanum dulcamara L.SOLANACEAE
Solanum nigrum L.SOLANACEAE
Solanum tuberosum L.SOLANACEAE
Soldanella alpina L. subsp. alpinaPRIMULACEAE
Soldanella minima Hoppe subsp. minimaPRIMULACEAE
Soldanella pusilla Baumg. subsp. alpicola (F.K.Mey.) ChrtekPRIMULACEAE
Solidago canadensis L.ASTERACEAE
Solidago gigantea AitonASTERACEAE
Solidago virgaurea L. subsp. minuta (L.) Arcang.ASTERACEAE
Solidago virgaurea L. subsp. virgaureaASTERACEAE
Sonchus arvensis L. subsp. arvensisASTERACEAE
Sonchus asper (L.) Hill subsp. asperASTERACEAE
Sonchus oleraceus L.ASTERACEAE
Sorbus aria (L.) CrantzROSACEAE
Sorbus aucuparia L. subsp. aucupariaROSACEAE
Sorbus chamaemespilus (L.) CrantzROSACEAE
Sorghum halepense (L.) Pers.POACEAE
Sparganium emersum Rehmann subsp. fluitans (Gren. & Godr.) Arcang.TYPHACEAE
Sparganium erectum L.TYPHACEAE
Sparganium natans L.TYPHACEAE
Spiraea decumbens W.D.J.Koch subsp. decumbensROSACEAE
Spiraea decumbens W.D.J.Koch subsp. tomentosa (Poech) DostálROSACEAE
Spiranthes spiralis (L.) Chevall.ORCHIDACEAE
Stachys alpina L. subsp. alpinaLAMIACEAE
Stachys recta L. subsp. grandiflora (Caruel) Arcang.LAMIACEAE
Stachys recta L. subsp. rectaLAMIACEAE
Stachys sylvatica L.LAMIACEAE
Stellaria aquatica (L.) Scop.CARYOPHYLLACEAE
Stellaria graminea L.CARYOPHYLLACEAE
Stellaria media (L.) Vill. subsp. mediaCARYOPHYLLACEAE
Stellaria nemorum L. subsp. nemorumCARYOPHYLLACEAE
Stellaria pallida (Dumort.) Crép.CARYOPHYLLACEAE
Streptopus amplexifolius (L.) DC.ASPARAGACEAE
Struthiopteris spicant (L.) WeissBLECHNACEAE
Succisa pratensis MoenchCAPRIFOLIACEAE
Symphytum tuberosum L. subsp. angustifolium (A.Kern.) NymanBORAGINACEAE
Tanacetum vulgare L. subsp. vulgareASTERACEAE
Taraxacum F.H.Wigg. sect. TaraxacumASTERACEAE
Taraxacum sect. Palustria (H.Lindb.) Dahlst.ASTERACEAE
Taxus baccata L.TAXACEAE
Tephroseris longifolia (Jacq.) Griseb. & Schenk subsp. gaudinii (Gremli) KerguélenASTERACEAE
Teucrium chamaedrys L. subsp. chamaedrysLAMIACEAE
Teucrium montanum L.LAMIACEAE
Thalictrum aquilegiifolium L. subsp. aquilegiifoliumRANUNCULACEAE
Thalictrum lucidum L.RANUNCULACEAE
Thalictrum minus L.RANUNCULACEAE
Thalictrum simplex L. subsp. galioides (DC.) Korsh.RANUNCULACEAE
Thelypteris palustris SchottTHELYPTERIDACEAE
Thesium alpinum L.SANTALACEAE
Thesium bavarum SchrankSANTALACEAE
Thesium rostratum Mert. & W.D.J.KochSANTALACEAE
Thlaspi arvense L.BRASSICACEAE
Thymus longicaulis C.Presl subsp. longicaulisLAMIACEAE
Thymus praecox Opiz subsp. polytrichus (A.Kern ex Borbás) JalasLAMIACEAE
Thymus pulegioides L.LAMIACEAE
Tilia cordata Mill.MALVACEAE
Tilia platyphyllos Scop.MALVACEAE
Tofieldia calyculata (L.) Wahlenb.TOFIELDIACEAE
Tolpis staticifolia (All.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Tommasinia altissima (Mill.) ReduronAPIACEAE
Torilis japonica (Houtt.) DC.APIACEAE
Tozzia alpina L. subsp. alpinaOROBANCHACEAE
Tragopogon orientalis L.ASTERACEAE
Traunsteinera globosa (L.) Rchb.ORCHIDACEAE
Trichophorum alpinum (L.) Pers.CYPERACEAE
Trifolium aureum Pollich subsp. aureumFABACEAE
Trifolium badium Schreb.FABACEAE
Trifolium campestre Schreb.FABACEAE
Trifolium hybridum L. subsp. hybridumFABACEAE
Trifolium medium L. subsp. mediumFABACEAE
Trifolium montanum L. subsp. montanumFABACEAE
Trifolium pallescens Schreb.FABACEAE
Trifolium pratense L. subsp. nivale Ces.FABACEAE
Trifolium pratense L. subsp. pratenseFABACEAE
Trifolium repens L.FABACEAE
Trifolium rubens L.FABACEAE
Trifolium thalii Vill.FABACEAE
Triglochin palustris L.JUNCAGINACEAE
Trigonella alba (Medik.) Coulot & RabauteFABACEAE
Trigonella officinalis (L.) Coulot & RabauteFABACEAE
Tripleurospermum inodorum (L.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Trisetaria alpestris (Host) Baumg.POACEAE
Trisetaria argentea (Willd.) Banfi, Galasso & SoldanoPOACEAE
Trisetaria flavescens (L.) Baumg. subsp. flavescensPOACEAE
Trollius europaeus L.RANUNCULACEAE
Tussilago farfara L.ASTERACEAE
Typha latifolia L.TYPHACEAE
Ulmus glabra Huds.ULMACEAE
Ulmus minor Mill. subsp. minorULMACEAE
Urtica dioica L. subsp. dioicaURTICACEAE
Urtica urens L.URTICACEAE
Utricularia minor L.LENTIBULARIACEAE
Utricularia vulgaris L.LENTIBULARIACEAE
Vaccinium myrtillus L.ERICACEAE
Vaccinium uliginosum L. subsp. microphyllum (Lange) Tolm.ERICACEAE
Vaccinium vitis-idaea L.ERICACEAE
Valeriana dioica L.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana elongata Jacq.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana montana L.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana officinalis L. subsp. officinalisCAPRIFOLIACEAE
Valeriana saxatilis L.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana stolonifera Czern. subsp. angustifolia SoóCAPRIFOLIACEAE
Valeriana supina Ard.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana tripteris L. subsp. austriaca E.WaltherCAPRIFOLIACEAE
Veratrum album L.MELANTHIACEAE
Verbascum alpinum TurraSCROPHULARIACEAE
Verbascum chaixii Vill. subsp. austriacum (Schott ex Roem. & Schult.) HayekSCROPHULARIACEAE
Verbascum chaixii Vill. subsp. chaixiiSCROPHULARIACEAE
Verbascum nigrum L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum thapsus L. subsp. montanum (Schrad.) Bonnier & LayensSCROPHULARIACEAE
Verbascum thapsus L. subsp. thapsusSCROPHULARIACEAE
Verbena officinalis L.VERBENACEAE
Veronica agrestis L.PLANTAGINACEAE
Veronica alpina L.PLANTAGINACEAE
Veronica anagallis-aquatica L. subsp. anagallis-aquaticaPLANTAGINACEAE
Veronica angustifolia (Vahl) Bernh.PLANTAGINACEAE
Veronica aphylla L. subsp. aphyllaPLANTAGINACEAE
Veronica arvensis L.PLANTAGINACEAE
Veronica beccabunga L.PLANTAGINACEAE
Veronica bellidioides L.PLANTAGINACEAE
Veronica chamaedrys L. subsp. chamaedrysPLANTAGINACEAE
Veronica fruticans Jacq.PLANTAGINACEAE
Veronica fruticulosa L.PLANTAGINACEAE
Veronica hederifolia L.PLANTAGINACEAE
Veronica officinalis L.PLANTAGINACEAE
Veronica persica Poir.PLANTAGINACEAE
Veronica serpyllifolia L.PLANTAGINACEAE
Veronica urticifolia Jacq.PLANTAGINACEAE
Viburnum lantana L.ADOXACEAE
Viburnum opulus L.ADOXACEAE
Vicia cracca L.FABACEAE
Vicia dumetorum L.FABACEAE
Vicia sativa L.FABACEAE
Vicia sepium L.FABACEAE
Vicia tenuifolia Roth subsp. tenuifoliaFABACEAE
Vinca minor L.APOCYNACEAE
Vincetoxicum hirundinaria Medik. subsp. hirundinariaAPOCYNACEAE
Viola arvensis MurrayVIOLACEAE
Viola biflora L.VIOLACEAE
Viola canina L.VIOLACEAE
Viola hirta L.VIOLACEAE
Viola mirabilis L.VIOLACEAE
Viola odorata L.VIOLACEAE
Viola palustris L.VIOLACEAE
Viola reichenbachiana Jord. ex BoreauVIOLACEAE
Viola tricolor L.VIOLACEAE
Viscum album L. subsp. albumSANTALACEAE
Vitis labrusca L.VITACEAE
Vitis vinifera L.VITACEAE
Vitis vinifera L. subsp. sylvestris (C.C. Gmel.) HegiVITACEAE
Willemetia stipitata (Jacq.) Dalla Torre subsp. stipitataASTERACEAE


Partner/Partnerji: Università di Trieste, Dip. di Scienze della Vita (Lead Partner), Prirodoslovni Muzej Slovenije, Ljubljana, Univerza na Primorskem -Università del Litorale Koper/Capodistria, Università di Padova, Dip. di Biologia, Zavod Republike Slovenije za šolstvo Ljubljana, Comune di San Dorligo della Valle - Občina Dolina, Consorzio del Parco Regionale del Delta del Po Emilia Romagna, Agenzia Regionale per la Protezione dell’Ambiente del Friuli Venezia Giulia (ARPA - FVG), Gruppo di Azione Locale Venezia Orientale (GAL Venezia Orientale - VEGAL), Triglavski Narodni Park, Univerza v Novi Gorici.

Progetto Strumenti interattivi per l’identificazione della biodiversità: un progetto educativo in un’area transfrontaliera (SiiT): finanziato nell’ambito del Programma per la Cooperazione Transfrontaliera Italia-Slovenia 2007-2013, dal Fondo europeo di sviluppo regionale e dai fondi nazionali.

Projekt Interaktivna določevalna orodja za šole (SIIT): spoznavanje biotske pestrosti na čezmejnem območju sofinancirana v okviru Programa čezmejnega sodelovanja Slovenija-Italija 2007-2013 iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj in nacionalnih sredstev.


© Copyright 2013 SiiT.