Rezultati iskanja

Abies alba Mill.PINACEAE
Acer campestre L.SAPINDACEAE
Acer platanoides L.SAPINDACEAE
Acer pseudoplatanus L.SAPINDACEAE
Achillea atrata L.ASTERACEAE
Achillea clavennae L.ASTERACEAE
Achillea collina (Becker ex Wirtg.) HeimerlASTERACEAE
Achillea distans Waldst. & Kit. ex Willd. subsp. distansASTERACEAE
Achillea millefolium L. subsp. millefoliumASTERACEAE
Achillea roseoalba Ehrend.ASTERACEAE
Achnatherum calamagrostis (L.) P.Beauv.POACEAE
Aconitum angustifolium Rchb.RANUNCULACEAE
Aconitum degenii Gáyer subsp. paniculatum (Arcang.) MucherRANUNCULACEAE
Aconitum lycoctonum L. emend. KoelleRANUNCULACEAE
Aconitum variegatum L. subsp. variegatumRANUNCULACEAE
Actaea spicata L.RANUNCULACEAE
Adenophora liliifolia (L.) Ledeb. ex A.DC.CAMPANULACEAE
Adenostyles alliariae (Gouan) A.Kern.ASTERACEAE
Adenostyles alpina (L.) Bluff & Fingerh. subsp. alpinaASTERACEAE
Adoxa moschatellina L. subsp. moschatellinaADOXACEAE
Aegopodium podagraria L.APIACEAE
Aethionema saxatile (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Aethusa cynapium L. subsp. cynapiumAPIACEAE
Agrimonia eupatoria L. subsp. eupatoriaROSACEAE
Agrostemma githago L. subsp. githagoCARYOPHYLLACEAE
Agrostis alpina Scop.POACEAE
Agrostis capillaris L. subsp. capillarisPOACEAE
Agrostis gigantea Roth subsp. giganteaPOACEAE
Agrostis rupestris All. subsp. rupestrisPOACEAE
Agrostis schraderiana Bech.POACEAE
Agrostis stolonifera L. subsp. stoloniferaPOACEAE
Ailanthus altissima (Mill.) SwingleSIMAROUBACEAE
Ajuga genevensis L.LAMIACEAE
Ajuga pyramidalis L.LAMIACEAE
Ajuga reptans L.LAMIACEAE
Alchemilla colorata BuserROSACEAE
Alchemilla conjuncta Bab.ROSACEAE
Alchemilla connivens BuserROSACEAE
Alchemilla crinita BuserROSACEAE
Alchemilla exigua Buser ex PaulinROSACEAE
Alchemilla fissa Günther & SchummelROSACEAE
Alchemilla flabellata BuserROSACEAE
Alchemilla glabra Neygenf.ROSACEAE
Alchemilla glaucescens Wallr.ROSACEAE
Alchemilla monticola OpizROSACEAE
Alchemilla straminea BuserROSACEAE
Alchemilla subcrenata BuserROSACEAE
Alchemilla vulgaris L.ROSACEAE
Alchemilla xanthochlora Rothm.ROSACEAE
Alisma plantago-aquatica L.ALISMATACEAE
Alliaria petiolata (M.Bieb.) Cavara & GrandeBRASSICACEAE
Allium carinatum L.AMARYLLIDACEAE
Allium coloratum Spreng.AMARYLLIDACEAE
Allium ericetorum ThoreAMARYLLIDACEAE
Allium lusitanicum Lam.AMARYLLIDACEAE
Allium schoenoprasum L. subsp. schoenoprasumAMARYLLIDACEAE
Allium scorodoprasum L.AMARYLLIDACEAE
Allium victorialis L.AMARYLLIDACEAE
Alnus alnobetula (Ehrh.) K.KochBETULACEAE
Alnus glutinosa (L.) Gaertn.BETULACEAE
Alnus incana (L.) MoenchBETULACEAE
Alopecurus aequalis Sobol.POACEAE
Alopecurus pratensis L. subsp. pratensisPOACEAE
Alyssum wulfenianum Bernh. subsp. ovirense (A.Kern.) Magauer, Schönsw. & FrajmanBRASSICACEAE
Ambrosia artemisiifolia L.ASTERACEAE
Amelanchier ovalis Medik. subsp. ovalisROSACEAE
Amorpha fruticosa L.FABACEAE
Anacamptis coriophora (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis laxiflora (Lam.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis morio (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Andromeda polifolia L.ERICACEAE
Androsace chamaejasme WulfenPRIMULACEAE
Androsace villosa L. subsp. villosaPRIMULACEAE
Anemonastrum narcissiflorum (L.) Holub subsp. narcissiflorumRANUNCULACEAE
Anemonoides baldensis (L.) Galasso, Banfi & SoldanoRANUNCULACEAE
Anemonoides nemorosa (L.) HolubRANUNCULACEAE
Anemonoides ranunculoides (L.) HolubRANUNCULACEAE
Anemonoides trifolia (L.) Holub subsp. trifoliaRANUNCULACEAE
Angelica sylvestris L. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Antennaria carpatica (Wahlenb.) Bluff & Fingerh. subsp. helvetica (Chrtek & Pouzar) Chrtek & PouzarASTERACEAE
Antennaria dioica (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Anthericum ramosum L.ASPARAGACEAE
Anthoxanthum nipponicum HondaPOACEAE
Anthoxanthum odoratum L.POACEAE
Anthriscus sylvestris (L.) Hoffm. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Anthyllis montana L. subsp. jacquinii (Rchb.f.) RohlenaFABACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. alpicola (Brügger) GutermannFABACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. carpatica (Pant.) NymanFABACEAE
Aposeris foetida (L.) Less.ASTERACEAE
Aquilegia atrata W.D.J.KochRANUNCULACEAE
Aquilegia bertolonii SchottRANUNCULACEAE
Aquilegia dumeticola Jord.RANUNCULACEAE
Aquilegia einseleana F.W.SchultzRANUNCULACEAE
Aquilegia vulgaris L.RANUNCULACEAE
Arabidopsis arenosa (L.) LawalréeBRASSICACEAE
Arabis alpina L. subsp. alpinaBRASSICACEAE
Arabis arabiformis (Hohenw.) SoldanoBRASSICACEAE
Arabis bellidifolia Crantz subsp. bellidifoliaBRASSICACEAE
Arabis caerulea All.BRASSICACEAE
Arabis ciliata Clairv.BRASSICACEAE
Arabis hirsuta (L.) Scop.BRASSICACEAE
Arabis soyeri Reut. & A.Huet subsp. subcoriacea (Gren.) Breistr.BRASSICACEAE
Arctium lappa L.ASTERACEAE
Arctostaphylos alpinus (L.) Spreng.ERICACEAE
Arctostaphylos uva-ursi (L.) Spreng.ERICACEAE
Aremonia agrimonoides (L.) DC. subsp. agrimonoidesROSACEAE
Arenaria ciliata L. subsp. ciliataCARYOPHYLLACEAE
Arenaria serpyllifolia L. subsp. serpyllifoliaCARYOPHYLLACEAE
Argentina anserina (L.) Rydb. subsp. anserinaROSACEAE
Armeria alpina Willd.PLUMBAGINACEAE
Arnica montana L. subsp. montanaASTERACEAE
Arrhenatherum elatius (L.) P.Beauv. ex J.Presl & C.Presl subsp. elatiusPOACEAE
Artemisia atrata Lam.ASTERACEAE
Artemisia genipi Weber ex Stechm.ASTERACEAE
Artemisia nitida Bertol.ASTERACEAE
Arum maculatum L.ARACEAE
Aruncus dioicus (Walter) FernaldROSACEAE
Asarum europaeum L.ARISTOLOCHIACEAE
Asparagus tenuifolius Lam.ASPARAGACEAE
Asperula aristata L.f. subsp. scabra NymanRUBIACEAE
Asperula cynanchica L. subsp. cynanchicaRUBIACEAE
Asperula purpurea (L.) Ehrend.RUBIACEAE
Asperula taurina L. subsp. taurinaRUBIACEAE
Asplenium adiantum-nigrum L. subsp. adiantum-nigrumASPLENIACEAE
Asplenium ceterach L. subsp. bivalens (D.E.Mey.) Greuter & BurdetASPLENIACEAE
Asplenium ceterach L. subsp. ceterachASPLENIACEAE
Asplenium fissum Kit. ex Willd.ASPLENIACEAE
Asplenium ruta-muraria L. subsp. dolomiticum Lovis & Reichst.ASPLENIACEAE
Asplenium ruta-muraria L. subsp. ruta-murariaASPLENIACEAE
Asplenium scolopendrium L. subsp. scolopendriumASPLENIACEAE
Asplenium seelosii Leyb. subsp. seelosiiASPLENIACEAE
Asplenium trichomanes L.ASPLENIACEAE
Asplenium viride Huds.ASPLENIACEAE
Aster alpinus L. subsp. alpinusASTERACEAE
Aster amellus L.ASTERACEAE
Astragalus australis (L.) Lam.FABACEAE
Astragalus depressus L. subsp. depressusFABACEAE
Astragalus glycyphyllos L.FABACEAE
Astragalus penduliflorus Lam.FABACEAE
Astrantia bavarica F.W.SchultzAPIACEAE
Astrantia carniolica Jacq.APIACEAE
Astrantia major L. subsp. involucrata (W.D.J.Koch) Ces.APIACEAE
Athamanta cretensis L.APIACEAE
Athamanta turbith (L.) Brot. subsp. turbithAPIACEAE
Athyrium filix-femina (L.) RothATHYRIACEAE
Atocion rupestre (L.) OxelmanCARYOPHYLLACEAE
Atropa bella-donna L.SOLANACEAE
Aurinia petraea (Ard.) SchurBRASSICACEAE
Avenella flexuosa (L.) Drejer subsp. flexuosaPOACEAE
Avenula pubescens (Huds.) Dumort. subsp. pubescensPOACEAE
Barbarea vulgaris R.Br. subsp. arcuata (Opiz) HayekBRASSICACEAE
Bartsia alpina L.OROBANCHACEAE
Bellidiastrum michelii Cass.ASTERACEAE
Bellis perennis L.ASTERACEAE
Berberis vulgaris L.BERBERIDACEAE
Betonica alopecuros L. subsp. alopecurosLAMIACEAE
Betonica officinalis L.LAMIACEAE
Betula nana L. subsp. nanaBETULACEAE
Betula pendula RothBETULACEAE
Betula pubescens Ehrh.BETULACEAE
Biscutella laevigata L. subsp. laevigataBRASSICACEAE
Bistorta officinalis DelarbrePOLYGONACEAE
Bistorta vivipara (L.) DelarbrePOLYGONACEAE
Blitum bonus-henricus (L.) Rchb.AMARANTHACEAE
Blysmus compressus (L.) Panz. ex LinkCYPERACEAE
Bothriochloa ischaemum (L.) KengPOACEAE
Botrychium lunaria (L.) Sw.OPHIOGLOSSACEAE
Botrychium simplex E.Hitchc.OPHIOGLOSSACEAE
Botrypus virginianus (L.) Michx.OPHIOGLOSSACEAE
Brachypodium pinnatum (L.) P.Beauv.POACEAE
Brachypodium rupestre (Host) Roem. & Schult.POACEAE
Brachypodium sylvaticum (Huds.) P.Beauv. subsp. sylvaticumPOACEAE
Briza media L.POACEAE
Bromopsis benekenii (Lange) HolubPOACEAE
Bromopsis erecta (Huds.) Fourr.POACEAE
Bromopsis erecta (Huds.) Fourr. subsp. erectaPOACEAE
Bromopsis erecta (Huds.) Fourr. subsp. transsilvanica (Steud.) H.Scholz & ValdésPOACEAE
Bromopsis ramosa (Huds.) Holub subsp. ramosaPOACEAE
Bromus hordeaceus L. subsp. hordeaceusPOACEAE
Bromus secalinus L.POACEAE
Buglossoides arvensis (L.) I.M.Johnst.BORAGINACEAE
Buphthalmum salicifolium L. subsp. salicifoliumASTERACEAE
Bupleurum petraeum L.APIACEAE
Calamagrostis arundinacea (L.) RothPOACEAE
Calamagrostis epigejos (L.) Roth subsp. epigejosPOACEAE
Calamagrostis varia (Schrad.) HostPOACEAE
Calamagrostis villosa (Chaix) J.F.Gmel.POACEAE
Callitriche palustris L.PLANTAGINACEAE
Calluna vulgaris (L.) HullERICACEAE
Caltha palustris L.RANUNCULACEAE
Camelina alyssum (Mill.) Thell. subsp. alyssumBRASSICACEAE
Camelina sativa (L.) CrantzBRASSICACEAE
Campanula barbata L.CAMPANULACEAE
Campanula carnica Schiede ex Mert. & W.D.J.Koch subsp. carnicaCAMPANULACEAE
Campanula cespitosa Scop.CAMPANULACEAE
Campanula cochleariifolia Lam.CAMPANULACEAE
Campanula glomerata L.CAMPANULACEAE
Campanula patula L. subsp. jahorinae (K.Malý) Greuter & BurdetCAMPANULACEAE
Campanula persicifolia L. subsp. persicifoliaCAMPANULACEAE
Campanula rapunculoides L. subsp. rapunculoidesCAMPANULACEAE
Campanula rotundifolia L. subsp. rotundifoliaCAMPANULACEAE
Campanula scheuchzeri Vill. subsp. scheuchzeriCAMPANULACEAE
Campanula spicata L.CAMPANULACEAE
Campanula thyrsoides L. subsp. carniolica (Sünd.) PodlechCAMPANULACEAE
Campanula trachelium L. subsp. tracheliumCAMPANULACEAE
Campanula witasekiana Vierh.CAMPANULACEAE
Campanula zoysii WulfenCAMPANULACEAE
Capsella bursa-pastoris (L.) Medik. subsp. bursa-pastorisBRASSICACEAE
Cardamine amara L. subsp. amaraBRASSICACEAE
Cardamine bulbifera (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine enneaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine flexuosa With.BRASSICACEAE
Cardamine impatiens L. subsp. impatiensBRASSICACEAE
Cardamine pentaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine pratensis L.BRASSICACEAE
Cardamine trifolia L.BRASSICACEAE
Cardamine waldsteinii DyerBRASSICACEAE
Carduus carduelis (L.) Gren.ASTERACEAE
Carduus defloratus L.ASTERACEAE
Carduus defloratus L. subsp. sumanus (Pollini) Arcang.ASTERACEAE
Carduus nutans L. subsp. nutansASTERACEAE
Carduus personata (L.) Jacq. subsp. personataASTERACEAE
Carex alba Scop.CYPERACEAE
Carex atrata L.CYPERACEAE
Carex brachystachys SchrankCYPERACEAE
Carex brizoides L.CYPERACEAE
Carex capillaris L. subsp. capillarisCYPERACEAE
Carex caryophyllea Latourr.CYPERACEAE
Carex curvula All. subsp. curvulaCYPERACEAE
Carex davalliana Sm.CYPERACEAE
Carex digitata L.CYPERACEAE
Carex dioica L.CYPERACEAE
Carex distans L.CYPERACEAE
Carex echinata MurrayCYPERACEAE
Carex elata All. subsp. elataCYPERACEAE
Carex ferruginea Scop.CYPERACEAE
Carex firma HostCYPERACEAE
Carex flacca Schreb. subsp. flaccaCYPERACEAE
Carex flava L.CYPERACEAE
Carex frigida All.CYPERACEAE
Carex fuliginosa Schkuhr subsp. fuliginosaCYPERACEAE
Carex hirta L.CYPERACEAE
Carex humilis Leyss.CYPERACEAE
Carex lasiocarpa Ehrh.CYPERACEAE
Carex lepidocarpa Tausch subsp. lepidocarpaCYPERACEAE
Carex leporina L.CYPERACEAE
Carex limosa L.CYPERACEAE
Carex montana L.CYPERACEAE
Carex mucronata All.CYPERACEAE
Carex muricata L.CYPERACEAE
Carex myosuroides Vill.CYPERACEAE
Carex nigra (L.) Reichard subsp. nigraCYPERACEAE
Carex ornithopoda Willd.CYPERACEAE
Carex pallescens L.CYPERACEAE
Carex panicea L.CYPERACEAE
Carex paniculata L. subsp. paniculataCYPERACEAE
Carex parviflora HostCYPERACEAE
Carex pauciflora Lightf.CYPERACEAE
Carex pilulifera L. subsp. piluliferaCYPERACEAE
Carex pulicaris L.CYPERACEAE
Carex remota L.CYPERACEAE
Carex riparia CurtisCYPERACEAE
Carex rostrata StokesCYPERACEAE
Carex rupestris All.CYPERACEAE
Carex sempervirens Vill. subsp. sempervirensCYPERACEAE
Carex spicata Huds.CYPERACEAE
Carex sylvatica Huds.CYPERACEAE
Carex viridula Michx.CYPERACEAE
Carlina acaulis L. subsp. acaulisASTERACEAE
Carlina acaulis L. subsp. caulescens (Lam.) Schübl. & G.MartensASTERACEAE
Carlina corymbosa L.ASTERACEAE
Carlina vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Carpinus betulus L.BETULACEAE
Carum carvi L.APIACEAE
Castanea sativa Mill.FAGACEAE
Centaurea dichroantha A.Kern.ASTERACEAE
Centaurea jacea L. subsp. angustifolia (DC.) GremliASTERACEAE
Centaurea jacea L. subsp. julica (Hayek) GreuterASTERACEAE
Centaurea montana L.ASTERACEAE
Centaurea nervosa Willd. subsp. nervosaASTERACEAE
Centaurea nigrescens Willd. subsp. nigrescensASTERACEAE
Centaurea pseudophrygia C.A.Mey.ASTERACEAE
Centaurea scabiosa L. subsp. fritschii (Hayek) HayekASTERACEAE
Centaurea scabiosa L. subsp. scabiosaASTERACEAE
Centaurea triumfettii All.ASTERACEAE
Cephalanthera damasonium (Mill.) DruceORCHIDACEAE
Cephalanthera longifolia (L.) FritschORCHIDACEAE
Cephalanthera rubra (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Cerastium arvense L. subsp. arvenseCARYOPHYLLACEAE
Cerastium arvense L. subsp. strictum GaudinCARYOPHYLLACEAE
Cerastium carinthiacum Vest subsp. austroalpinum (Kunz) Janch.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium carinthiacum Vest subsp. carinthiacumCARYOPHYLLACEAE
Cerastium fontanum Baumg.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium holosteoides Fr.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium subtriflorum (Rchb.) PacherCARYOPHYLLACEAE
Cerastium sylvaticum Waldst. & Kit.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium uniflorum Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Cervaria rivini Gaertn.APIACEAE
Chaenorhinum minus (L.) Lange subsp. minusPLANTAGINACEAE
Chaerophyllum aureum L.APIACEAE
Chaerophyllum hirsutum L.APIACEAE
Chaerophyllum temulum L.APIACEAE
Chaerophyllum villarsii W.D.J.KochAPIACEAE
Chamaeiris graminea (L.) Medik.IRIDACEAE
Chamaenerion angustifolium (L.) Scop.ONAGRACEAE
Chamorchis alpina (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Chelidonium majus L.PAPAVERACEAE
Cherleria capillacea (All.) A.J.Moore & Dillenb.CARYOPHYLLACEAE
Cherleria sedoides L.CARYOPHYLLACEAE
Chondrilla chondrilloides (Ard.) H.Karst.ASTERACEAE
Chrysosplenium alternifolium L.SAXIFRAGACEAE
Cicerbita alpina (L.) Wallr.ASTERACEAE
Cichorium intybus L.ASTERACEAE
Circaea alpina L. subsp. alpinaONAGRACEAE
Circaea lutetiana L. subsp. lutetianaONAGRACEAE
Circaea x intermedia Ehrh.ONAGRACEAE
Cirsium arvense (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium carniolicum Scop. subsp. carniolicumASTERACEAE
Cirsium eriophorum (L.) Scop. subsp. eriophorumASTERACEAE
Cirsium erisithales (Jacq.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium oleraceum (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium palustre (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium pannonicum (L.f.) LinkASTERACEAE
Cirsium spinosissimum (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium vulgare (Savi) Ten. subsp. vulgareASTERACEAE
Cladium mariscus (L.) PohlCYPERACEAE
Clematis alpina (L.) Mill.RANUNCULACEAE
Clematis recta L.RANUNCULACEAE
Clematis vitalba L.RANUNCULACEAE
Clinopodium alpinum (L.) Kuntze subsp. alpinumLAMIACEAE
Clinopodium grandiflorum (L.) KuntzeLAMIACEAE
Clinopodium nepeta (L.) Kuntze subsp. nepetaLAMIACEAE
Clinopodium nepeta (L.) Kuntze subsp. sylvaticum (Bromf.) Peruzzi & F.ContiLAMIACEAE
Clinopodium thymifolium (Scop.) KuntzeLAMIACEAE
Clinopodium vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Coeloglossum viride (L.) Hartm.ORCHIDACEAE
Colchicum autumnale L.COLCHICACEAE
Comarum palustre L.ROSACEAE
Commelina communis L.COMMELINACEAE
Convallaria majalis L.ASPARAGACEAE
Convolvulus arvensis L.CONVOLVULACEAE
Convolvulus sepium L.CONVOLVULACEAE
Corallorhiza trifida Châtel.ORCHIDACEAE
Coristospermum seguieri (Jacq.) Banfi, Galasso & SoldanoAPIACEAE
Cornus mas L.CORNACEAE
Cornus sanguinea L. subsp. hungarica (Kárpáti) SoóCORNACEAE
Coronilla coronata L.FABACEAE
Coronilla vaginalis Lam.FABACEAE
Corydalis cava (L.) Schweigg. & Körte subsp. cavaPAPAVERACEAE
Corydalis solida (L.) Clairv. subsp. solidaPAPAVERACEAE
Corylus avellana L.BETULACEAE
Cotinus coggygria Scop.ANACARDIACEAE
Cotoneaster pyrenaicus Gand.ROSACEAE
Cotoneaster tomentosus (Aiton) Lindl.ROSACEAE
Crataegus laevigata (Poir.) DC.ROSACEAE
Crataegus monogyna Jacq.ROSACEAE
Crepis alpestris (Jacq.) TauschASTERACEAE
Crepis aurea (L.) Cass. subsp. aureaASTERACEAE
Crepis biennis L.ASTERACEAE
Crepis capillaris (L.) Wallr.ASTERACEAE
Crepis conyzifolia (Gouan) A.Kern.ASTERACEAE
Crepis froelichiana DC. ex Froel. subsp. dinarica (Beck) GutermannASTERACEAE
Crepis jacquinii Tausch subsp. kerneri (Rech.f.) Merxm.ASTERACEAE
Crepis paludosa (L.) MoenchASTERACEAE
Crepis pontana (L.) Dalla TorreASTERACEAE
Crepis pyrenaica (L.) GreuterASTERACEAE
Crepis terglouensis (Hacq.) A.Kern.ASTERACEAE
Crocus albiflorus Kit.IRIDACEAE
Crocus biflorus Mill.IRIDACEAE
Crocus vernus (L.) HillIRIDACEAE
Cruciata glabra (L.) C.Bauhin ex OpizRUBIACEAE
Cruciata laevipes OpizRUBIACEAE
Cuscuta epithymum (L.) L. subsp. epithymumCONVOLVULACEAE
Cuscuta europaea L.CONVOLVULACEAE
Cyclamen purpurascens Mill. subsp. purpurascensPRIMULACEAE
Cynosurus cristatus L.POACEAE
Cypripedium calceolus L.ORCHIDACEAE
Cystopteris fragilis (L.) Bernh.WOODSIACEAE
Cystopteris montana (Lam.) Bernh. ex Desv.WOODSIACEAE
Cytisus hirsutus L.FABACEAE
Cytisus hirsutus L. subsp. ciliatus (Wahlenb.) Asch. & Graebn.FABACEAE
Cytisus nigricans L.FABACEAE
Cytisus nigricans L. subsp. nigricansFABACEAE
Cytisus purpureus Scop.FABACEAE
Cytisus scoparius (L.) Link subsp. scopariusFABACEAE
Dactylis glomerata L. subsp. glomerataPOACEAE
Dactylis glomerata L. subsp. lobata (Drejer) H.Lindb.POACEAE
Dactylorhiza incarnata (L.) Soó subsp. incarnataORCHIDACEAE
Dactylorhiza maculata (L.) Soó subsp. maculataORCHIDACEAE
Dactylorhiza majalis (Rchb.) P.F.Hunt & Summerh.ORCHIDACEAE
Dactylorhiza sambucina (L.) SoóORCHIDACEAE
Dactylorhiza traunsteineri (Saut. ex Rchb.) SoóORCHIDACEAE
Danthonia alpina VestPOACEAE
Danthonia decumbens (L.) DC. subsp. decumbensPOACEAE
Daphne alpina L. subsp. alpinaTHYMELAEACEAE
Daphne laureola L.THYMELAEACEAE
Daphne mezereum L.THYMELAEACEAE
Daphne striata Tratt.THYMELAEACEAE
Daucus carota L. subsp. carotaAPIACEAE
Deschampsia cespitosa (L.) P.Beauv. subsp. cespitosaPOACEAE
Dianthus barbatus L. subsp. barbatusCARYOPHYLLACEAE
Dianthus hyssopifolius L.CARYOPHYLLACEAE
Dianthus sternbergii Sieber ex CapelliCARYOPHYLLACEAE
Dianthus sylvestris Wulfen subsp. sylvestrisCARYOPHYLLACEAE
Dianthus sylvestris Wulfen subsp. tergestinus (Rchb.) HayekCARYOPHYLLACEAE
Dichoropetalum carvifolium-chabraei (Crantz) Soldano, Galasso & BanfiAPIACEAE
Dichoropetalum schottii (Bess. ex DC.) Pimenov & KljuykovAPIACEAE
Digitalis grandiflora Mill.PLANTAGINACEAE
Dioscorea communis (L.) Caddick & WilkinDIOSCOREACEAE
Diphasiastrum alpinum (L.) HolubLYCOPODIACEAE
Diphasiastrum complanatum (L.) HolubLYCOPODIACEAE
Diphasiastrum issleri (Rouy) HolubLYCOPODIACEAE
Diplotaxis tenuifolia (L.) DC.BRASSICACEAE
Doronicum austriacum Jacq. subsp. austriacumASTERACEAE
Doronicum glaciale (Wulfen) Nyman subsp. glacialeASTERACEAE
Doronicum grandiflorum Lam. subsp. grandiflorumASTERACEAE
Draba aizoides L. subsp. aizoidesBRASSICACEAE
Draba dubia Suter subsp. dubiaBRASSICACEAE
Draba tomentosa Clairv. subsp. tomentosaBRASSICACEAE
Draba verna L.BRASSICACEAE
Drosera anglica Huds.DROSERACEAE
Drosera rotundifolia L.DROSERACEAE
Dryas octopetala L. subsp. octopetalaROSACEAE
Drymochloa sylvatica (Pollich) HolubPOACEAE
Dryopteris borreri (Newman) Newman ex Oberh. & Tavel.DRYOPTERIDACEAE
Dryopteris carthusiana (Vill.) H.P.FuchsDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris dilatata (Hoffm.) A.GrayDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris expansa (C.Presl) Fraser-Jenk. & JermyDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris filix-mas (L.) SchottDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris villarii (Bellardi) Woyn. ex Schinz & Thell.DRYOPTERIDACEAE
Echinochloa crus-galli (L.) P.Beauv.POACEAE
Echium vulgare L. subsp. vulgareBORAGINACEAE
Eleocharis acicularis (L.) Roem. & Schult.CYPERACEAE
Eleocharis mamillata (H.Lindb.) H.Lindb. subsp. austriaca (Hayek) Strandh.CYPERACEAE
Eleocharis quinqueflora (Hartmann) O.SchwarzCYPERACEAE
Elymus caninus (L.) L.POACEAE
Elymus repens (L.) Gould subsp. repensPOACEAE
Emerus major Mill.FABACEAE
Empetrum hermaphroditum HagerupERICACEAE
Epilobium alpestre (Jacq.) Krock.ONAGRACEAE
Epilobium alsinifolium Vill.ONAGRACEAE
Epilobium anagallidifolium Lam.ONAGRACEAE
Epilobium collinum C.C.Gmel.ONAGRACEAE
Epilobium hirsutum L.ONAGRACEAE
Epilobium montanum L.ONAGRACEAE
Epilobium nutans F.W.SchmidtONAGRACEAE
Epilobium palustre L.ONAGRACEAE
Epilobium parviflorum Schreb.ONAGRACEAE
Epimedium alpinum L.BERBERIDACEAE
Epipactis atrorubens (Hoffm.) BesserORCHIDACEAE
Epipactis helleborine (L.) CrantzORCHIDACEAE
Epipactis leptochila (Godfery) GodferyORCHIDACEAE
Epipactis microphylla (Ehrh.) Sw.ORCHIDACEAE
Epipactis muelleri GodferyORCHIDACEAE
Epipactis palustris (L.) CrantzORCHIDACEAE
Epipogium aphyllum Sw.ORCHIDACEAE
Equisetum arvense L.EQUISETACEAE
Equisetum arvense L. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Equisetum fluviatile L.EQUISETACEAE
Equisetum hyemale L.EQUISETACEAE
Equisetum palustre L.EQUISETACEAE
Equisetum sylvaticum L.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Equisetum variegatum Schleich. ex F.Weber & D.MohrEQUISETACEAE
Erica carnea L. subsp. carneaERICACEAE
Erigeron acris L. subsp. acrisASTERACEAE
Erigeron acris L. subsp. angulosus (Gaudin) Vacc.ASTERACEAE
Erigeron annuus (L.) Desf.ASTERACEAE
Erigeron glabratus Hoppe & Hornsch. ex Bluff & Fingerh.ASTERACEAE
Erigeron uniflorus L.ASTERACEAE
Eriophorum angustifolium Honck. subsp. angustifoliumCYPERACEAE
Eriophorum latifolium HoppeCYPERACEAE
Eriophorum scheuchzeri HoppeCYPERACEAE
Eriophorum vaginatum L.CYPERACEAE
Eritrichium nanum (L.) Schrad. ex GaudinBORAGINACEAE
Ervilia hirsuta (L.) OpizFABACEAE
Ervilia sylvatica (L.) SchurFABACEAE
Eryngium alpinum L.APIACEAE
Erysimum cheiranthoides L.BRASSICACEAE
Erysimum sylvestre (Crantz) Scop.BRASSICACEAE
Euonymus europaeus L.CELASTRACEAE
Euonymus latifolius (L.) Mill.CELASTRACEAE
Euonymus verrucosus Scop.CELASTRACEAE
Eupatorium cannabinum L. subsp. cannabinumASTERACEAE
Euphorbia amygdaloides L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia angulata Jacq.EUPHORBIACEAE
Euphorbia carniolica Jacq.EUPHORBIACEAE
Euphorbia cyparissias L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia dulcis L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia falcata L. subsp. falcataEUPHORBIACEAE
Euphorbia helioscopia L. subsp. helioscopiaEUPHORBIACEAE
Euphorbia maculata L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia peplus L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia stricta L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia verrucosa L.EUPHORBIACEAE
Euphrasia cuspidata HostOROBANCHACEAE
Euphrasia illyrica Wettst.OROBANCHACEAE
Euphrasia minima Jacq. ex DC.OROBANCHACEAE
Euphrasia officinalis L. subsp. kerneri (Wettst.) Eb.Fisch.OROBANCHACEAE
Euphrasia officinalis L. subsp. picta (Wimm.) ObornyOROBANCHACEAE
Euphrasia officinalis L. subsp. rostkoviana (Hayne) Towns.OROBANCHACEAE
Euphrasia salisburgensis Funck ex HoppeOROBANCHACEAE
Euphrasia stricta D.Wolff ex J.F.Lehm.OROBANCHACEAE
Facchinia cherlerioides (Sieber) Dillenb. & Kadereit subsp. cherlerioidesCARYOPHYLLACEAE
Facchinia rupestris (Scop.) Dillenb. & KadereitCARYOPHYLLACEAE
Fagus sylvatica L. subsp. sylvaticaFAGACEAE
Fallopia convolvulus (L.) Á.LövePOLYGONACEAE
Ferulago campestris (Besser) GrecescuAPIACEAE
Festuca alpestris Roem. & Schult.POACEAE
Festuca alpina SuterPOACEAE
Festuca calva (Hack.) K.Richt.POACEAE
Festuca halleri All. subsp. halleriPOACEAE
Festuca heterophylla Lam.POACEAE
Festuca pumila ChaixPOACEAE
Festuca rubra L. subsp. commutata (Gaudin) Markgr.-Dann.POACEAE
Festuca rubra L. subsp. rubraPOACEAE
Festuca stenantha (Hack.) K.Richt.POACEAE
Festuca violacea Ser. ex GaudinPOACEAE
Festuca vivipara (L.) Sm.POACEAE
Filipendula ulmaria (L.) Maxim.ROSACEAE
Filipendula vulgaris MoenchROSACEAE
Fourraea alpina (L.) Greuter & BurdetBRASSICACEAE
Fragaria moschata WestonROSACEAE
Fragaria vesca L. subsp. vescaROSACEAE
Fragaria viridis Weston subsp. viridisROSACEAE
Frangula alnus Mill. subsp. alnusRHAMNACEAE
Fraxinus angustifolia Vahl subsp. oxycarpa (M.Bieb. ex Willd.) Franco & Rocha AfonsoOLEACEAE
Fraxinus excelsior L. subsp. excelsiorOLEACEAE
Fraxinus ornus L. subsp. ornusOLEACEAE
Gagea lutea (L.) Ker Gawl.LILIACEAE
Gagea serotina (L.) Ker Gawl.LILIACEAE
Galeopsis angustifolia Ehrh. ex Hoffm. subsp. angustifoliaLAMIACEAE
Galeopsis pubescens BesserLAMIACEAE
Galeopsis speciosa Mill.LAMIACEAE
Galeopsis tetrahit L.LAMIACEAE
Galinsoga quadriradiata Ruiz & Pav.ASTERACEAE
Galium album Mill. subsp. albumRUBIACEAE
Galium anisophyllon Vill.RUBIACEAE
Galium aparine L.RUBIACEAE
Galium aristatum L.RUBIACEAE
Galium boreale L.RUBIACEAE
Galium laevigatum L.RUBIACEAE
Galium lucidum All. subsp. lucidumRUBIACEAE
Galium mollugo L.RUBIACEAE
Galium noricum Ehrend.RUBIACEAE
Galium odoratum (L.) Scop.RUBIACEAE
Galium palustre L. subsp. palustreRUBIACEAE
Galium sylvaticum L.RUBIACEAE
Galium uliginosum L.RUBIACEAE
Galium verum L. subsp. verumRUBIACEAE
Genista germanica L.FABACEAE
Genista pilosa L.FABACEAE
Genista radiata (L.) Scop.FABACEAE
Genista sagittalis L.FABACEAE
Genista sylvestris Scop.FABACEAE
Genista tinctoria L.FABACEAE
Gentiana acaulis L.GENTIANACEAE
Gentiana asclepiadea L.GENTIANACEAE
Gentiana clusii E.P.Perrier & SongeonGENTIANACEAE
Gentiana cruciata L. subsp. cruciataGENTIANACEAE
Gentiana lutea L. subsp. symphyandra (Murb.) HayekGENTIANACEAE
Gentiana lutea L. subsp. vardjanii WraberGENTIANACEAE
Gentiana nivalis L.GENTIANACEAE
Gentiana orbicularis SchurGENTIANACEAE
Gentiana pannonica Scop.GENTIANACEAE
Gentiana pneumonanthe L. subsp. pneumonantheGENTIANACEAE
Gentiana pumila Jacq. subsp. pumilaGENTIANACEAE
Gentiana terglouensis Hacq. subsp. terglouensisGENTIANACEAE
Gentiana utriculosa L.GENTIANACEAE
Gentiana verna L. subsp. vernaGENTIANACEAE
Gentianella anisodonta (Borbás) Á.Löve & D.LöveGENTIANACEAE
Gentianella austriaca (A.Kern. & Jos.Kern.) HolubGENTIANACEAE
Gentianella lutescens (Velen.) HolubGENTIANACEAE
Gentianella pilosa (Wettst.) HolubGENTIANACEAE
Gentianella rhaetica (A.Kern. & Jos.Kern.) Á.Löve & D.LöveGENTIANACEAE
Gentianella tenella (Rottb.) BörnerGENTIANACEAE
Gentianopsis ciliata (L.) Ma subsp. ciliataGENTIANACEAE
Geranium argenteum L.GERANIACEAE
Geranium columbinum L.GERANIACEAE
Geranium macrorrhizum L.GERANIACEAE
Geranium nodosum L.GERANIACEAE
Geranium palustre L.GERANIACEAE
Geranium phaeum L.GERANIACEAE
Geranium pratense L. subsp. pratenseGERANIACEAE
Geranium pusillum L.GERANIACEAE
Geranium pyrenaicum Burm.f. subsp. pyrenaicumGERANIACEAE
Geranium robertianum L.GERANIACEAE
Geranium sanguineum L.GERANIACEAE
Geranium sylvaticum L.GERANIACEAE
Geum montanum L.ROSACEAE
Geum reptans L.ROSACEAE
Geum rivale L.ROSACEAE
Geum urbanum L.ROSACEAE
Gladiolus palustris GaudinIRIDACEAE
Glechoma hederacea L.LAMIACEAE
Globularia bisnagarica L.PLANTAGINACEAE
Globularia cordifolia L.PLANTAGINACEAE
Globularia nudicaulis L.PLANTAGINACEAE
Glyceria notata Chevall.POACEAE
Goodyera repens (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Grafia golaka (Hacq.) Rchb.APIACEAE
Gratiola officinalis L.PLANTAGINACEAE
Gymnadenia conopsea (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Gymnadenia odoratissima (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Gymnocarpium dryopteris (L.) NewmanWOODSIACEAE
Gymnocarpium robertianum (Hoffm.) NewmanWOODSIACEAE
Gypsophila repens L.CARYOPHYLLACEAE
Hacquetia epipactis (Scop.) DC.APIACEAE
Hedera helix L. subsp. helixARALIACEAE
Hedysarum hedysaroides (L.) Schinz & Thell. subsp. exaltatum (A.Kern.) ChrtkováFABACEAE
Hedysarum hedysaroides (L.) Schinz & Thell. subsp. hedysaroidesFABACEAE
Helianthemum nummularium (L.) Mill. subsp. grandiflorum (Scop.) Schinz & Thell.CISTACEAE
Helianthemum nummularium (L.) Mill. subsp. obscurum (Čelak.) HolubCISTACEAE
Helianthemum oelandicum (L.) Dum.Cours. subsp. alpestre (Jacq.) Ces.CISTACEAE
Helictochloa praeusta (Rchb.) Romero Zarco subsp. pseudoviolacea (Dalla Torre) H.ScholzPOACEAE
Helictochloa versicolor (Vill.) Romero Zarco subsp. versicolorPOACEAE
Helictotrichon parlatorei (J.Woods) Pilg.POACEAE
Heliosperma alpestre (Jacq.) Griseb.CARYOPHYLLACEAE
Heliosperma pusillum (Waldst. & Kit.) Rchb. subsp. pusillumCARYOPHYLLACEAE
Helleborus niger L. subsp. nigerRANUNCULACEAE
Helleborus viridis L. subsp. viridisRANUNCULACEAE
Hepatica nobilis Mill.RANUNCULACEAE
Heracleum austriacum L.APIACEAE
Heracleum austriacum L. subsp. siifolium (Scop.) NymanAPIACEAE
Heracleum pyrenaicum Lam. subsp. pollinianum (Bertol.) F.Pedrotti & PignattiAPIACEAE
Heracleum sphondylium L. subsp. elegans (Crantz) Schübl. & G.MartensAPIACEAE
Heracleum sphondylium L. subsp. sphondyliumAPIACEAE
Herminium monorchis (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Herniaria glabra L. subsp. glabraCARYOPHYLLACEAE
Hesperis matronalis L. subsp. nivea (Baumg.) E.P.PerrierBRASSICACEAE
Hieracium alpinum L.ASTERACEAE
Hieracium benzianum Murr & ZahnASTERACEAE
Hieracium bifidum Kit. ex Hornem.ASTERACEAE
Hieracium bupleuroides C.C.Gmel.ASTERACEAE
Hieracium dentatum HoppeASTERACEAE
Hieracium glabratum Hoppe ex Willd.ASTERACEAE
Hieracium glanduliferum HoppeASTERACEAE
Hieracium glaucum All.ASTERACEAE
Hieracium humile Jacq.ASTERACEAE
Hieracium murorum L.ASTERACEAE
Hieracium pallescens Waldst. & Kit.ASTERACEAE
Hieracium pilosum Schleich. ex Froel.ASTERACEAE
Hieracium porrifolium L.ASTERACEAE
Hieracium racemosum Waldst. & Kit. ex Willd.ASTERACEAE
Hieracium sabaudum L.ASTERACEAE
Hieracium umbellatum L.ASTERACEAE
Hieracium villosum Jacq.ASTERACEAE
Hippocrepis comosa L. subsp. comosaFABACEAE
Hippophaë rhamnoides L. subsp. rhamnoidesELAEAGNACEAE
Holcus lanatus L. subsp. lanatusPOACEAE
Holcus mollis L. subsp. mollisPOACEAE
Homogyne alpina (L.) Cass.ASTERACEAE
Homogyne discolor (Jacq.) Cass.ASTERACEAE
Homogyne sylvestris Cass.ASTERACEAE
Hordelymus europaeus (L.) HarzPOACEAE
Horminum pyrenaicum L.LAMIACEAE
Hornungia alpina (L.) O.Appel subsp. alpinaBRASSICACEAE
Hornungia alpina (L.) O.Appel subsp. brevicaulis (Spreng.) O.AppelBRASSICACEAE
Humulus lupulus L.CANNABACEAE
Huperzia selago (L.) Bernh. ex Schrank & Mart. subsp. selagoLYCOPODIACEAE
Hylotelephium maximum (L.) Holub subsp. maximumCRASSULACEAE
Hypericum hirsutum L.HYPERICACEAE
Hypericum maculatum Crantz subsp. maculatumHYPERICACEAE
Hypericum montanum L.HYPERICACEAE
Hypericum perforatum L. subsp. perforatumHYPERICACEAE
Hypericum tetrapterum Fr.HYPERICACEAE
Hypochaeris maculata L.ASTERACEAE
Hypochaeris radicata L.ASTERACEAE
Hypochaeris uniflora Vill.ASTERACEAE
Ilex aquifolium L.AQUIFOLIACEAE
Impatiens noli-tangere L.BALSAMINACEAE
Impatiens parviflora DC.BALSAMINACEAE
Imperatoria ostruthium L.APIACEAE
Iris cengialti Ambrosi ex A.Kern. subsp. illyrica (Asch. & Graebn.) PoldiniIRIDACEAE
Jacobaea abrotanifolia (L.) Moench subsp. abrotanifoliaASTERACEAE
Jacobaea vulgaris Gaertn. subsp. vulgarisASTERACEAE
Juglans regia L.JUGLANDACEAE
Juncus alpinoarticulatus Chaix subsp. alpinoarticulatusJUNCACEAE
Juncus articulatus L. subsp. articulatusJUNCACEAE
Juncus bufonius L.JUNCACEAE
Juncus bulbosus L.JUNCACEAE
Juncus conglomeratus L.JUNCACEAE
Juncus filiformis L.JUNCACEAE
Juncus inflexus L. subsp. inflexusJUNCACEAE
Juncus jacquinii L.JUNCACEAE
Juncus tenuis Willd.JUNCACEAE
Juniperus communis L.CUPRESSACEAE
Juniperus communis L. subsp. alpina (Neilr.) Čelak.CUPRESSACEAE
Juniperus sabina L.CUPRESSACEAE
Kalmia procumbens (L.) Gift, Kron & Stevens ex Galasso, Banfi & F.ContiERICACEAE
Kernera saxatilis (L.) Sweet subsp. saxatilisBRASSICACEAE
Klasea lycopifolia (Vill.) Á.Löve & D.LöveASTERACEAE
Knautia arvensis (L.) Coult.CAPRIFOLIACEAE
Knautia drymeja Heuff. subsp. drymejaCAPRIFOLIACEAE
Knautia drymeja Heuff. subsp. intermedia (Pernh. & Wettst.) Ehrend.CAPRIFOLIACEAE
Knautia longifolia (Waldst. & Kit.) W.D.J.KochCAPRIFOLIACEAE
Koeleria brevis StevenPOACEAE
Koeleria eriostachya PančićPOACEAE
Koeleria macrantha (Ledeb.) Schult. subsp. macranthaPOACEAE
Koeleria pyramidata (Lam.) P.Beauv.POACEAE
Laburnum alpinum (Mill.) Bercht. & J.PreslFABACEAE
Laburnum anagyroides Medik. subsp. anagyroidesFABACEAE
Lamium album L. subsp. albumLAMIACEAE
Lamium galeobdolon (L.) L. subsp. flavidum (F.Herm.) A.Löve & D.LöveLAMIACEAE
Lamium galeobdolon (L.) L. subsp. montanum (Pers.) HayekLAMIACEAE
Lamium maculatum L.LAMIACEAE
Lamium orvala L.LAMIACEAE
Lamium purpureum L.LAMIACEAE
Lapsana communis L. subsp. communisASTERACEAE
Larix decidua Mill.PINACEAE
Laserpitium krapfii Crantz subsp. gaudinii (Moretti) Thell.APIACEAE
Laserpitium latifolium L.APIACEAE
Laserpitium peucedanoides L.APIACEAE
Lathraea squamaria L.OROBANCHACEAE
Lathyrus laevigatus (Waldst. & Kit.) Gren. subsp. laevigatusFABACEAE
Lathyrus laevigatus (Waldst. & Kit.) Gren. subsp. occidentalis (Fisch. & C.A.Mey.) Breistr.FABACEAE
Lathyrus latifolius L.FABACEAE
Lathyrus linifolius (Reichard) BässlerFABACEAE
Lathyrus niger (L.) Bernh.FABACEAE
Lathyrus pratensis L. subsp. pratensisFABACEAE
Lathyrus sylvestris L. subsp. sylvestrisFABACEAE
Lathyrus vernus (L.) Bernh.FABACEAE
Lathyrus vernus (L.) Bernh. subsp. flaccidus (Ser.) Arcang.FABACEAE
Leersia oryzoides (L.) Sw.POACEAE
Leontodon hispidus L. subsp. danubialis (Jacq.) Simonk.ASTERACEAE
Leontodon hispidus L. subsp. hispidusASTERACEAE
Leontodon incanus (L.) SchrankASTERACEAE
Leontodon saxatilis Lam. subsp. saxatilisASTERACEAE
Leontopodium alpinum Cass.ASTERACEAE
Leucanthemum adustum (W.D.J.Koch) Gremli subsp. adustumASTERACEAE
Leucanthemum ircutianum DC. subsp. ircutianumASTERACEAE
Leucanthemum vulgare (Vaill.) Lam. subsp. vulgareASTERACEAE
Leucopoa laxa (Host) H.Scholz & FoggiPOACEAE
Leucopoa pulchella (Schrad.) H.Scholz & Foggi subsp. pulchellaPOACEAE
Ligustrum vulgare L.OLEACEAE
Lilium bulbiferum L. subsp. bulbiferumLILIACEAE
Lilium carniolicum Bernh. ex W.D.J.KochLILIACEAE
Lilium martagon L.LILIACEAE
Linaria alpina (L.) Mill.PLANTAGINACEAE
Linaria vulgaris Mill. subsp. vulgarisPLANTAGINACEAE
Linnaea borealis L.CAPRIFOLIACEAE
Linum alpinum Jacq.LINACEAE
Linum catharticum L. subsp. catharticumLINACEAE
Linum tenuifolium L.LINACEAE
Linum viscosum L.LINACEAE
Lithospermum officinale L.BORAGINACEAE
Lolium arundinaceum (Schreb.) Darbysh. subsp. arundinaceumPOACEAE
Lolium giganteum (L.) Darbysh.POACEAE
Lolium perenne L.POACEAE
Lolium pratense (Huds.) Darbysh.POACEAE
Lomelosia graminifolia (L.) Greuter & Burdet subsp. graminifoliaCAPRIFOLIACEAE
Loncomelos pyrenaicus (L.) L.D.Hrouda subsp. pyrenaicusASPARAGACEAE
Lonicera alpigena L. subsp. alpigenaCAPRIFOLIACEAE
Lonicera caerulea L. subsp. caeruleaCAPRIFOLIACEAE
Lonicera nigra L.CAPRIFOLIACEAE
Lonicera xylosteum L.CAPRIFOLIACEAE
Lotus corniculatus L. subsp. alpinus (DC.) Rothm.FABACEAE
Lotus corniculatus L. subsp. corniculatusFABACEAE
Lotus germanicus (Gremli) PeruzziFABACEAE
Lotus herbaceus (Vill.) JauzeinFABACEAE
Lotus maritimus L.FABACEAE
Lunaria rediviva L.BRASSICACEAE
Lupinus polyphyllus Lindl.FABACEAE
Luzula alpina HoppeJUNCACEAE
Luzula alpinopilosa (Chaix) Breistr. subsp. alpinopilosaJUNCACEAE
Luzula campestris (L.) DC. subsp. campestrisJUNCACEAE
Luzula luzulina (Vill.) Racib.JUNCACEAE
Luzula luzuloides (Lam.) Dandy & Wilmott subsp. luzuloidesJUNCACEAE
Luzula multiflora (Ehrh.) Lej. subsp. multifloraJUNCACEAE
Luzula nivea (Nathh.) DC.JUNCACEAE
Luzula pilosa (L.) Willd.JUNCACEAE
Luzula spicata (L.) DC.JUNCACEAE
Luzula sudetica (Willd.) Schult.JUNCACEAE
Luzula sylvatica (Huds.) Gaudin subsp. sieberi (Tausch) K.Richt.JUNCACEAE
Luzula sylvatica (Huds.) Gaudin subsp. sylvaticaJUNCACEAE
Lycopodiella inundata (L.) HolubLYCOPODIACEAE
Lycopodium annotinum L. subsp. annotinumLYCOPODIACEAE
Lycopodium clavatum L.LYCOPODIACEAE
Lycopus europaeus L.LAMIACEAE
Lysimachia arvensis (L.) U.Manns & Anderb. subsp. arvensisPRIMULACEAE
Lysimachia punctata L.PRIMULACEAE
Lysimachia vulgaris L.PRIMULACEAE
Lythrum salicaria L.LYTHRACEAE
Maianthemum bifolium (L.) F.W.SchmidtASPARAGACEAE
Malaxis monophyllos (L.) Sw.ORCHIDACEAE
Malus sylvestris (L.) Mill.ROSACEAE
Matricaria chamomilla L.ASTERACEAE
Matricaria discoidea DC. subsp. discoideaASTERACEAE
Matteuccia struthiopteris (L.) Tod.ONOCLEACEAE
Medicago falcata L. subsp. falcataFABACEAE
Medicago lupulina L.FABACEAE
Medicago sativa L.FABACEAE
Melampyrum cristatum L. subsp. cristatumOROBANCHACEAE
Melampyrum nemorosum L.OROBANCHACEAE
Melampyrum pratense L. subsp. pratenseOROBANCHACEAE
Melampyrum sylvaticum L. subsp. sylvaticumOROBANCHACEAE
Melica ciliata L. subsp. ciliataPOACEAE
Melica nutans L.POACEAE
Melittis melissophyllum L.LAMIACEAE
Mentha arvensis L.LAMIACEAE
Mentha longifolia (L.) L.LAMIACEAE
Menyanthes trifoliata L.MENYANTHACEAE
Mercurialis perennis L.EUPHORBIACEAE
Meum athamanticum Jacq.APIACEAE
Micranthes engleri (Dalla Torre) Galasso, Banfi & SoldanoSAXIFRAGACEAE
Milium effusum L. subsp. effusumPOACEAE
Moehringia ciliata (Scop.) Dalla TorreCARYOPHYLLACEAE
Moehringia muscosa L.CARYOPHYLLACEAE
Moehringia trinervia (L.) Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Moehringia villosa (Wulfen) Fenzl subsp. glabrescens (Rchb. ex Nyman) Starm.CARYOPHYLLACEAE
Molinia arundinacea SchrankPOACEAE
Molinia caerulea (L.) MoenchPOACEAE
Molopospermum peloponnesiacum (L.) W.D.J.Koch subsp. bauhinii I.UllmannAPIACEAE
Moneses uniflora (L.) A.GrayERICACEAE
Monotropa hypophegea Wallr.ERICACEAE
Monotropa hypopitys L.ERICACEAE
Muscari neglectum Guss. ex Ten.ASPARAGACEAE
Mutellina adonidifolia (J.Gay) GutermannAPIACEAE
Mycelis muralis (L.) Dumort. subsp. muralisASTERACEAE
Myosotis alpestris F.W.SchmidtBORAGINACEAE
Myosotis scorpioides L. subsp. scorpioidesBORAGINACEAE
Myosotis sylvatica Hoffm. subsp. sylvaticaBORAGINACEAE
Myricaria germanica (L.) Desv.TAMARICACEAE
Myriophyllum spicatum L.HALORAGACEAE
Myrrhis odorata (L.) Scop.APIACEAE
Narcissus poëticus L.AMARYLLIDACEAE
Narcissus radiiflorus Salisb.AMARYLLIDACEAE
Nardus stricta L.POACEAE
Neotinea tridentata (Scop.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neotinea ustulata (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neottia cordata (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Neottia nidus-avis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Neottia ovata (L.) Bluff & Fingerh.ORCHIDACEAE
Nepeta cataria L.LAMIACEAE
Nigritella miniata (Crantz) Janch.ORCHIDACEAE
Nigritella nigra (L.) Rchb. subsp. austriaca Teppner & E.KleinORCHIDACEAE
Nigritella rhellicani Teppner & E.KleinORCHIDACEAE
Noccaea minima (Ard.) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Noccaea praecox (Wulfen) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Noccaea rotundifolia (L.) MoenchBRASSICACEAE
Odontites vernus (Bellardi) Dumort. subsp. serotinus (Dumort.) Corb.OROBANCHACEAE
Omalotheca hoppeana (W.D.J.Koch) Sch.Bip. & F.W.SchultzASTERACEAE
Omalotheca norvegica (Gunnerus) Sch.Bip. & F.W.SchultzASTERACEAE
Omalotheca supina (L.) DC.ASTERACEAE
Omalotheca sylvatica (L.) Sch.Bip. & F.W.SchultzASTERACEAE
Omphalodes verna MoenchBORAGINACEAE
Onobrychis viciifolia Scop.FABACEAE
Ononis spinosa L.FABACEAE
Ophrys holosericea (Burnm.f.) Greuter subsp. holosericeaORCHIDACEAE
Ophrys insectifera L.ORCHIDACEAE
Orchis mascula (L.) L. subsp. masculaORCHIDACEAE
Orchis militaris L.ORCHIDACEAE
Oreoherzogia fallax (Boiss.) W.VentRHAMNACEAE
Oreoherzogia pumila (Turra) W.Vent subsp. pumilaRHAMNACEAE
Oreojuncus monanthos (Jacq.) Záv.Drábk. & KirschnerJUNCACEAE
Oreojuncus trifidus (Jacq.) Záv.Drábk. & KirschnerJUNCACEAE
Oreopteris limbosperma (All.) HolubTHELYPTERIDACEAE
Oreoselinum nigrum DelarbreAPIACEAE
Origanum vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Orobanche caryophyllacea Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche flava Mart. ex F.W.SchultzOROBANCHACEAE
Orobanche gracilis Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche laserpitii-sileris Reut. ex Jord.OROBANCHACEAE
Orobanche lutea Baumg.OROBANCHACEAE
Orthilia secunda (L.) HouseERICACEAE
Ostrya carpinifolia Scop.BETULACEAE
Oxalis acetosella L.OXALIDACEAE
Oxalis stricta L.OXALIDACEAE
Oxyria digyna (L.) HillPOLYGONACEAE
Oxytropis montana (L.) DC.FABACEAE
Paederota bonarota (L.) L.PLANTAGINACEAE
Paederota lutea Scop.PLANTAGINACEAE
Papaver alpinum L. subsp. ernesti-mayeri Markgr.PAPAVERACEAE
Papaver alpinum L. subsp. kerneri (Hayek) FeddePAPAVERACEAE
Papaver alpinum L. subsp. rhaeticum (Leresche) Markgr.PAPAVERACEAE
Papaver rhoeas L. subsp. rhoeasPAPAVERACEAE
Parietaria officinalis L.URTICACEAE
Paris quadrifolia L.MELANTHIACEAE
Parnassia palustris L. subsp. palustrisCELASTRACEAE
Pastinaca sativa L. subsp. sativaAPIACEAE
Pedicularis acaulis Scop.OROBANCHACEAE
Pedicularis comosa L. subsp. comosaOROBANCHACEAE
Pedicularis elongata A.Kern. subsp. elongataOROBANCHACEAE
Pedicularis elongata A.Kern. subsp. julica (E.Mayer) HartlOROBANCHACEAE
Pedicularis hacquetii GrafOROBANCHACEAE
Pedicularis palustris L. subsp. palustrisOROBANCHACEAE
Pedicularis recutita L.OROBANCHACEAE
Pedicularis rosea Wulfen subsp. roseaOROBANCHACEAE
Pedicularis rostratocapitata CrantzOROBANCHACEAE
Pedicularis rostratospicata Crantz subsp. rostratospicataOROBANCHACEAE
Pedicularis verticillata L. subsp. verticillataOROBANCHACEAE
Pentanema conyzae (Griess.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema ensifolium (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Petasites albus (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Petasites hybridus (L.) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. hybridusASTERACEAE
Petasites paradoxus (Retz.) Baumg.ASTERACEAE
Petrocallis pyrenaica (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Petrorhagia saxifraga (L.) Link subsp. saxifragaCARYOPHYLLACEAE
Phacelia tanacetifolia Benth.BORAGINACEAE
Phalaris arundinacea L. subsp. arundinaceaPOACEAE
Phalaris canariensis L.POACEAE
Phegopteris connectilis (Michx.) WattTHELYPTERIDACEAE
Phelipanche purpurea (Jacq.) SojákOROBANCHACEAE
Phleum alpinum L.POACEAE
Phleum hirsutum Honck. subsp. hirsutumPOACEAE
Phleum pratense L. subsp. pratensePOACEAE
Phragmites australis (Cav.) Trin. ex Steud. subsp. australisPOACEAE
Physoplexis comosa (L.) SchurCAMPANULACEAE
Phyteuma betonicifolium Vill.CAMPANULACEAE
Phyteuma orbiculare L.CAMPANULACEAE
Phyteuma ovatum Honck. subsp. ovatumCAMPANULACEAE
Phyteuma sieberi Spreng.CAMPANULACEAE
Phyteuma spicatum L. subsp. spicatumCAMPANULACEAE
Phyteuma zahlbruckneri VestCAMPANULACEAE
Picea abies (L.) H.Karst.PINACEAE
Pilosella aurantiaca (L.) F.W.Schultz & Sch.Bip.ASTERACEAE
Pilosella lactucella (Wallr.) P.D.Sell & C.WestASTERACEAE
Pilosella officinarum Vaill.ASTERACEAE
Pilosella piloselloides (Vill.) SojákASTERACEAE
Pimpinella major (L.) Huds.APIACEAE
Pimpinella major (L.) Huds. subsp. rubra (Hoppe) O.SchwarzAPIACEAE
Pimpinella saxifraga L.APIACEAE
Pimpinella saxifraga L. subsp. alpina NymanAPIACEAE
Pinguicula alpina L.LENTIBULARIACEAE
Pinguicula vulgaris L. subsp. vulgarisLENTIBULARIACEAE
Pinus mugo Turra subsp. mugoPINACEAE
Pinus nigra J.F.Arnold subsp. nigraPINACEAE
Pinus sylvestris L.PINACEAE
Plantago atrata Hoppe subsp. atrataPLANTAGINACEAE
Plantago lanceolata L.PLANTAGINACEAE
Plantago major L.PLANTAGINACEAE
Plantago media L. subsp. mediaPLANTAGINACEAE
Platanthera bifolia (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Platanthera chlorantha (Custer) Rchb.ORCHIDACEAE
Pleurospermum austriacum (L.) Hoffm.APIACEAE
Poa alpina L. subsp. alpinaPOACEAE
Poa annua L.POACEAE
Poa compressa L.POACEAE
Poa glauca Vahl subsp. glaucaPOACEAE
Poa hybrida GaudinPOACEAE
Poa minor GaudinPOACEAE
Poa nemoralis L. subsp. nemoralisPOACEAE
Poa pratensis L. subsp. pratensisPOACEAE
Poa supina Schrad.POACEAE
Poa trivialis L.POACEAE
Podospermum roseum (Waldst. & Kit.) Gemeinholzer & GreuterASTERACEAE
Polygala alpestris Rchb.POLYGALACEAE
Polygala amara L. subsp. brachyptera (Chodat) HayekPOLYGALACEAE
Polygala amarella CrantzPOLYGALACEAE
Polygala chamaebuxus L.POLYGALACEAE
Polygala comosa SchkuhrPOLYGALACEAE
Polygala forojulensis A.Kern. subsp. carniolica (A.Kern.) ArrigoniPOLYGALACEAE
Polygala vulgaris L. subsp. vulgarisPOLYGALACEAE
Polygonatum multiflorum (L.) All.ASPARAGACEAE
Polygonatum odoratum (Mill.) DruceASPARAGACEAE
Polygonatum verticillatum (L.) All.ASPARAGACEAE
Polypodium vulgare L.POLYPODIACEAE
Polystichum aculeatum (L.) RothDRYOPTERIDACEAE
Polystichum braunii (Spenn.) FéeDRYOPTERIDACEAE
Polystichum lonchitis (L.) RothDRYOPTERIDACEAE
Polystichum setiferum (Forssk.) T.Moore ex Woyn.DRYOPTERIDACEAE
Populus tremula L.SALICACEAE
Potamogeton alpinus Balb.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton crispus L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton lucens L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton perfoliatus L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton praelongus WulfenPOTAMOGETONACEAE
Potamogeton pusillus L.POTAMOGETONACEAE
Potentilla aurea L. subsp. aureaROSACEAE
Potentilla brauneana HoppeROSACEAE
Potentilla caulescens L. subsp. caulescensROSACEAE
Potentilla clusiana Jacq.ROSACEAE
Potentilla crantzii (Crantz) Beck ex Fritsch subsp. crantziiROSACEAE
Potentilla erecta (L.) Raeusch.ROSACEAE
Potentilla incana G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.ROSACEAE
Potentilla micrantha Ramond ex DC.ROSACEAE
Potentilla nitida L.ROSACEAE
Potentilla pusilla HostROSACEAE
Potentilla recta L. subsp. rectaROSACEAE
Potentilla reptans L.ROSACEAE
Potentilla tommasiniana F.W.SchultzROSACEAE
Poterium sanguisorba L. subsp. balearicum (Bourg. ex Nyman) StaceROSACEAE
Prenanthes purpurea L.ASTERACEAE
Primula auricula L.PRIMULACEAE
Primula carniolica Jacq.PRIMULACEAE
Primula elatior (L.) HillPRIMULACEAE
Primula farinosa L.PRIMULACEAE
Primula halleri J.F.Gmel.PRIMULACEAE
Primula veris L.PRIMULACEAE
Primula veris L. subsp. columnae (Ten.) LuediPRIMULACEAE
Primula veris L. subsp. verisPRIMULACEAE
Primula vulgaris Huds. subsp. vulgarisPRIMULACEAE
Primula wulfeniana Schott subsp. wulfenianaPRIMULACEAE
Prunella grandiflora (L.) SchollerLAMIACEAE
Prunella vulgaris L. subsp. vulgarisLAMIACEAE
Prunus avium (L.) L.ROSACEAE
Prunus padus L. subsp. padusROSACEAE
Prunus spinosa L. subsp. spinosaROSACEAE
Pseudathyrium alpestre (Hoppe) NewmanATHYRIACEAE
Pseudorchis albida (L.) Á.Löve & D.LöveORCHIDACEAE
Pseudostellaria europaea Schaeftl.CARYOPHYLLACEAE
Pseudoturritis turrita (L.) Al-ShehbazBRASSICACEAE
Psilathera ovata (Hoppe) DeylPOACEAE
Pteridium aquilinum (L.) Kuhn subsp. aquilinumDENNSTAEDTIACEAE
Pteroselinum austriacum (Jacq.) Rchb.APIACEAE
Pulmonaria officinalis L. subsp. officinalisBORAGINACEAE
Pulmonaria stiriaca A.KernBORAGINACEAE
Pulsatilla alpina (L.) Delarbre subsp. alpinaRANUNCULACEAE
Pulsatilla alpina (L.) Delarbre subsp. apiifolia (Scop.) NymanRANUNCULACEAE
Pulsatilla alpina (L.) Delarbre subsp. austriaca Aichele & SchweglerRANUNCULACEAE
Pyrola chlorantha Sw.ERICACEAE
Pyrola media Sw.ERICACEAE
Pyrola minor L.ERICACEAE
Pyrola rotundifolia L. subsp. rotundifoliaERICACEAE
Pyrus communis L. subsp. communisROSACEAE
Pyrus communis L. subsp. pyraster (L.) Ehrh.ROSACEAE
Quercus petraea (Matt.) Liebl. subsp. petraeaFAGACEAE
Quercus robur L. subsp. roburFAGACEAE
Ranunculus aconitifolius L.RANUNCULACEAE
Ranunculus acris L. subsp. acrisRANUNCULACEAE
Ranunculus auricomus L. s.l.RANUNCULACEAE
Ranunculus bulbosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus carinthiacus HoppeRANUNCULACEAE
Ranunculus circinatus Sibth.RANUNCULACEAE
Ranunculus eradicatus (Laest.) Johans.RANUNCULACEAE
Ranunculus hybridus BiriaRANUNCULACEAE
Ranunculus lanuginosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus montanus Willd.RANUNCULACEAE
Ranunculus platanifolius L.RANUNCULACEAE
Ranunculus repens L.RANUNCULACEAE
Ranunculus sardous CrantzRANUNCULACEAE
Ranunculus traunfellneri HoppeRANUNCULACEAE
Ranunculus trichophyllus ChaixRANUNCULACEAE
Ranunculus tuberosus Lapeyr.RANUNCULACEAE
Reseda lutea L. subsp. luteaRESEDACEAE
Reynoutria japonica Houtt.POLYGONACEAE
Reynoutria sachalinensis (F.Schmidt) NakaiPOLYGONACEAE
Rhamnus cathartica L.RHAMNACEAE
Rhamnus saxatilis Jacq.RHAMNACEAE
Rhaponticum hemeralpion Banfi, Galasso & SoldanoASTERACEAE
Rhinanthus alectorolophus (Scop.) Pollich subsp. alectorolophusOROBANCHACEAE
Rhinanthus angustifolius C.C.Gmel. subsp. angustifoliusOROBANCHACEAE
Rhinanthus freynii (Sterneck) A.Kern. ex FioriOROBANCHACEAE
Rhinanthus glacialis Personnat subsp. glacialisOROBANCHACEAE
Rhinanthus minor L.OROBANCHACEAE
Rhodiola rosea L.CRASSULACEAE
Rhododendron ferrugineum L.ERICACEAE
Rhododendron hirsutum L.ERICACEAE
Rhodothamnus chamaecistus (L.) Rchb.ERICACEAE
Rhynchospora alba (L.) VahlCYPERACEAE
Rhynchospora fusca (L.) W.T.AitonCYPERACEAE
Ribes alpinum L.GROSSULARIACEAE
Ribes uva-crispa L. subsp. uva-crispaGROSSULARIACEAE
Robinia pseudoacacia L.FABACEAE
Rorippa islandica (Oeder) BorbásBRASSICACEAE
Rorippa palustris (L.) BesserBRASSICACEAE
Rorippa pyrenaica (All.) Rchb.BRASSICACEAE
Rorippa sylvestris (L.) Besser subsp. sylvestrisBRASSICACEAE
Rosa arvensis Huds.ROSACEAE
Rosa canina L.ROSACEAE
Rosa glauca Pourr.ROSACEAE
Rosa pendulina L.ROSACEAE
Rubus caesius L.ROSACEAE
Rubus hirtus Waldst. & Kit. groupROSACEAE
Rubus idaeus L. subsp. idaeusROSACEAE
Rubus saxatilis L.ROSACEAE
Rubus sulcatus VestROSACEAE
Rubus ulmifolius SchottROSACEAE
Rumex acetosa L. subsp. acetosaPOLYGONACEAE
Rumex acetosella L. subsp. acetosellaPOLYGONACEAE
Rumex alpinus L.POLYGONACEAE
Rumex arifolius All.POLYGONACEAE
Rumex obtusifolius L. subsp. obtusifoliusPOLYGONACEAE
Rumex scutatus L. subsp. scutatusPOLYGONACEAE
Ruscus aculeatus L.ASPARAGACEAE
Sabulina austriaca (Jacq.) Rchb.CARYOPHYLLACEAE
Sabulina verna (L.) Rchb. subsp. vernaCARYOPHYLLACEAE
Sagina nodosa (L.) FenzlCARYOPHYLLACEAE
Sagina saginoides (L.) H.Karst. subsp. saginoidesCARYOPHYLLACEAE
Salix alba L.SALICACEAE
Salix alpina Scop.SALICACEAE
Salix appendiculata Vill.SALICACEAE
Salix aurita L.SALICACEAE
Salix caprea L.SALICACEAE
Salix eleagnos Scop.SALICACEAE
Salix glabra Scop.SALICACEAE
Salix herbacea L.SALICACEAE
Salix purpurea L.SALICACEAE
Salix reticulata L.SALICACEAE
Salix retusa L.SALICACEAE
Salix rosmarinifolia L.SALICACEAE
Salix serpillifolia Scop.SALICACEAE
Salix waldsteiniana Willd.SALICACEAE
Salvia glutinosa L.LAMIACEAE
Salvia pratensis L. subsp. pratensisLAMIACEAE
Salvia verticillata L. subsp. verticillataLAMIACEAE
Sambucus ebulus L.ADOXACEAE
Sambucus nigra L.ADOXACEAE
Sambucus racemosa L. subsp. racemosaADOXACEAE
Sanguisorba officinalis L.ROSACEAE
Sanicula europaea L.APIACEAE
Saponaria ocymoides L. subsp. ocymoidesCARYOPHYLLACEAE
Satureja montana L. subsp. variegata (Host) P.W.BallLAMIACEAE
Saussurea discolor (Willd.) DC.ASTERACEAE
Saussurea pygmaea (Jacq.) Spreng.ASTERACEAE
Saxifraga adscendens L. subsp. adscendensSAXIFRAGACEAE
Saxifraga aizoides L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga androsacea L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga burseriana L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga caesia L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga crustata VestSAXIFRAGACEAE
Saxifraga cuneifolia L. subsp. robusta D.A.WebbSAXIFRAGACEAE
Saxifraga exarata Vill. subsp. atropurpurea (Sternb.) T. WraberSAXIFRAGACEAE
Saxifraga exarata Vill. subsp. carniolica (Huter) T.WraberSAXIFRAGACEAE
Saxifraga granulata L. subsp. granulataSAXIFRAGACEAE
Saxifraga hostii Tausch subsp. hostiiSAXIFRAGACEAE
Saxifraga mutata L. subsp. mutataSAXIFRAGACEAE
Saxifraga oppositifolia L. subsp. oppositifoliaSAXIFRAGACEAE
Saxifraga paniculata Mill.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga petraea L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga rotundifolia L. subsp. rotundifoliaSAXIFRAGACEAE
Saxifraga sedoides L. subsp. sedoidesSAXIFRAGACEAE
Saxifraga squarrosa SieberSAXIFRAGACEAE
Saxifraga tenella WulfenSAXIFRAGACEAE
Saxifraga tridactylites L.SAXIFRAGACEAE
Scabiosa columbaria L. subsp. columbariaCAPRIFOLIACEAE
Scabiosa lucida Vill. subsp. lucidaCAPRIFOLIACEAE
Scheuchzeria palustris L.SCHEUCHZERIACEAE
Schoenoplectus lacustris (L.) PallaCYPERACEAE
Scopolia carniolica Jacq.SOLANACEAE
Scorzonera aristata Ramond ex DC.ASTERACEAE
Scorzoneroides autumnalis (L.) MoenchASTERACEAE
Scorzoneroides helvetica (Mérat) HolubASTERACEAE
Scorzoneroides montana (Lam.) Holub subsp. montanaASTERACEAE
Scrophularia canina L.SCROPHULARIACEAE
Scrophularia hoppei W.D.J.KochSCROPHULARIACEAE
Scrophularia nodosa L.SCROPHULARIACEAE
Scrophularia scopolii Hoppe ex Pers.SCROPHULARIACEAE
Scrophularia vernalis L.SCROPHULARIACEAE
Scutellaria galericulata L.LAMIACEAE
Secale cereale L. subsp. cerealePOACEAE
Sedum album L. subsp. albumCRASSULACEAE
Sedum alpestre Vill.CRASSULACEAE
Sedum annuum L.CRASSULACEAE
Sedum atratum L.CRASSULACEAE
Sedum dasyphyllum L. subsp. dasyphyllumCRASSULACEAE
Sedum hispanicum L.CRASSULACEAE
Sedum sexangulare L.CRASSULACEAE
Selaginella helvetica (L.) SpringSELAGINELLACEAE
Selaginella selaginoides (L.) P.Beauv. ex Schrank & Mart.SELAGINELLACEAE
Selinum carvifolia (L.) L.APIACEAE
Sempervivum tectorum L.CRASSULACEAE
Senecio cacaliaster Lam.ASTERACEAE
Senecio doronicum (L.) L.ASTERACEAE
Senecio nemorensis L. subsp. glabratus (Herborg) Oberpr.ASTERACEAE
Senecio ovatus (G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.) Willd. subsp. ovatusASTERACEAE
Senecio squalidus L. subsp. rupestris (Waldst. & Kit.) GreuterASTERACEAE
Senecio viscosus L.ASTERACEAE
Serratula tinctoria L. subsp. monticola (Boreau) BerherASTERACEAE
Serratula tinctoria L. subsp. tinctoriaASTERACEAE
Seseli austriacum (G.Beck) Wohlf.APIACEAE
Seseli kochii Breistr.APIACEAE
Seseli libanotis (L.) W.D.J.KochAPIACEAE
Seseli montanum L. subsp. montanumAPIACEAE
Sesleria autumnalis (Scop.) F.W.SchultzPOACEAE
Sesleria caerulea (L.) Ard. subsp. caeruleaPOACEAE
Sesleriella sphaerocephala (Ard.) DeylPOACEAE
Setaria italica (L.) P.Beauv. subsp. viridis (L.) Thell.POACEAE
Sibbaldia procumbens L.ROSACEAE
Silene acaulis (L.) Jacq. subsp. acaulisCARYOPHYLLACEAE
Silene dioica (L.) Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Silene hayekiana Hand.-Mazz. & Janch.CARYOPHYLLACEAE
Silene latifolia Poir.CARYOPHYLLACEAE
Silene nutans L. subsp. insubrica (Gaudin) SoldanoCARYOPHYLLACEAE
Silene nutans L. subsp. nutansCARYOPHYLLACEAE
Silene saxifraga L.CARYOPHYLLACEAE
Silene viridiflora L.CARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. commutata (Guss.) HayekCARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. glareosa (Jord.) Marsden-Jones & TurrillCARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. vulgarisCARYOPHYLLACEAE
Siler montanum Crantz subsp. montanumAPIACEAE
Sisymbrium officinale (L.) Scop.BRASSICACEAE
Sisyrinchium montanum GreeneIRIDACEAE
Solanum dulcamara L.SOLANACEAE
Soldanella alpina L. subsp. alpinaPRIMULACEAE
Soldanella minima Hoppe subsp. minimaPRIMULACEAE
Soldanella pusilla Baumg. subsp. alpicola (F.K.Mey.) ChrtekPRIMULACEAE
Solidago gigantea AitonASTERACEAE
Solidago virgaurea L. subsp. minuta (L.) Arcang.ASTERACEAE
Solidago virgaurea L. subsp. virgaureaASTERACEAE
Sonchus oleraceus L.ASTERACEAE
Sorbus aria (L.) CrantzROSACEAE
Sorbus aucuparia L. subsp. aucupariaROSACEAE
Sorbus aucuparia L. subsp. glabrata (Wimm. & Grab.) Hedl.ROSACEAE
Sorbus chamaemespilus (L.) CrantzROSACEAE
Sorbus mougeotii Soy.-Will. & Godr.ROSACEAE
Spiraea chamaedryfolia L.ROSACEAE
Stachys germanica L. subsp. germanicaLAMIACEAE
Stachys recta L. subsp. rectaLAMIACEAE
Stachys sylvatica L.LAMIACEAE
Stellaria aquatica (L.) Scop.CARYOPHYLLACEAE
Stellaria graminea L.CARYOPHYLLACEAE
Stellaria media (L.) Vill. subsp. mediaCARYOPHYLLACEAE
Stellaria nemorum L. subsp. montana (Pierrat) BerherCARYOPHYLLACEAE
Stellaria nemorum L. subsp. nemorumCARYOPHYLLACEAE
Stipa eriocaulis Borbás subsp. eriocaulisPOACEAE
Streptopus amplexifolius (L.) DC.ASPARAGACEAE
Struthiopteris spicant (L.) WeissBLECHNACEAE
Succisa pratensis MoenchCAPRIFOLIACEAE
Symphytum officinale L.BORAGINACEAE
Symphytum tuberosum L. subsp. angustifolium (A.Kern.) NymanBORAGINACEAE
Tanacetum corymbosum (L.) Sch.Bip. subsp. corymbosumASTERACEAE
Tanacetum macrophyllum (Waldst. & Kit.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Tanacetum vulgare L. subsp. vulgareASTERACEAE
Taraxacum alpinum Hegetschw. & HerrASTERACEAE
Taraxacum F.H.Wigg. sect. TaraxacumASTERACEAE
Taraxacum sect. Alpestria SoestASTERACEAE
Taxus baccata L.TAXACEAE
Telekia speciosa (Schreb.) Baumg.ASTERACEAE
Tephroseris longifolia (Jacq.) Griseb. & Schenk subsp. gaudinii (Gremli) KerguélenASTERACEAE
Tephroseris longifolia (Jacq.) Griseb. & Schenk subsp. longifoliaASTERACEAE
Teucrium botrys L.LAMIACEAE
Teucrium chamaedrys L. subsp. chamaedrysLAMIACEAE
Teucrium montanum L.LAMIACEAE
Thalictrum aquilegiifolium L. subsp. aquilegiifoliumRANUNCULACEAE
Thalictrum flavum L.RANUNCULACEAE
Thalictrum minus L.RANUNCULACEAE
Thelypteris palustris SchottTHELYPTERIDACEAE
Thesium alpinum L.SANTALACEAE
Thesium bavarum SchrankSANTALACEAE
Thesium linophyllon L.SANTALACEAE
Thesium pyrenaicum Pourr. subsp. pyrenaicumSANTALACEAE
Thymus longicaulis C.Presl subsp. longicaulisLAMIACEAE
Thymus praecox Opiz subsp. polytrichus (A.Kern ex Borbás) JalasLAMIACEAE
Thymus pulegioides L.LAMIACEAE
Thymus pulegioides L. subsp. carniolicus (Borbás) P.A. SchmidtLAMIACEAE
Thymus serpyllum L.LAMIACEAE
Tilia cordata Mill.MALVACEAE
Tilia platyphyllos Scop.MALVACEAE
Tofieldia calyculata (L.) Wahlenb.TOFIELDIACEAE
Tolpis staticifolia (All.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Tommasinia altissima (Mill.) ReduronAPIACEAE
Torilis japonica (Houtt.) DC.APIACEAE
Tozzia alpina L. subsp. alpinaOROBANCHACEAE
Tragopogon pratensis L.ASTERACEAE
Traunsteinera globosa (L.) Rchb.ORCHIDACEAE
Trichophorum alpinum (L.) Pers.CYPERACEAE
Trichophorum cespitosum (L.) Hartm. subsp. cespitosumCYPERACEAE
Trifolium alpestre L.FABACEAE
Trifolium arvense L. subsp. arvenseFABACEAE
Trifolium badium Schreb.FABACEAE
Trifolium campestre Schreb.FABACEAE
Trifolium fragiferum L. subsp. fragiferumFABACEAE
Trifolium medium L. subsp. mediumFABACEAE
Trifolium montanum L. subsp. montanumFABACEAE
Trifolium noricum Wulfen subsp. noricumFABACEAE
Trifolium pallescens Schreb.FABACEAE
Trifolium pratense L. subsp. pratenseFABACEAE
Trifolium repens L.FABACEAE
Trifolium rubens L.FABACEAE
Trifolium thalii Vill.FABACEAE
Triglochin palustris L.JUNCAGINACEAE
Trigonella alba (Medik.) Coulot & RabauteFABACEAE
Trigonella officinalis (L.) Coulot & RabauteFABACEAE
Trinia glauca (L.) Dumort. subsp. carniolica (A.Kern. ex Janch.) H.WolffAPIACEAE
Tripleurospermum inodorum (L.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Trisetaria argentea (Willd.) Banfi, Galasso & SoldanoPOACEAE
Trisetaria flavescens (L.) Baumg. subsp. flavescensPOACEAE
Trisetaria spicata (L.) Paunero subsp. ovatipaniculata (Hultén ex Jonsell) Banfi & SoldanoPOACEAE
Trollius europaeus L.RANUNCULACEAE
Turritis glabra L.BRASSICACEAE
Tussilago farfara L.ASTERACEAE
Typha minima Funk ex HoppeTYPHACEAE
Ulmus glabra Huds.ULMACEAE
Ulmus minor Mill. subsp. minorULMACEAE
Urtica dioica L. subsp. dioicaURTICACEAE
Urtica urens L.URTICACEAE
Utricularia minor L.LENTIBULARIACEAE
Vaccinium microcarpum (Turcz. ex Rupr.) Schmalh.ERICACEAE
Vaccinium myrtillus L.ERICACEAE
Vaccinium oxycoccos L.ERICACEAE
Vaccinium uliginosum L. subsp. microphyllum (Lange) Tolm.ERICACEAE
Vaccinium uliginosum L. subsp. uliginosumERICACEAE
Vaccinium vitis-idaea L.ERICACEAE
Valeriana dioica L.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana elongata Jacq.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana montana L.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana officinalis L. subsp. officinalisCAPRIFOLIACEAE
Valeriana saxatilis L.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana stolonifera Czern. subsp. angustifolia SoóCAPRIFOLIACEAE
Valeriana supina Ard.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana tripteris L. subsp. austriaca E.WaltherCAPRIFOLIACEAE
Veratrum album L.MELANTHIACEAE
Veratrum nigrum L.MELANTHIACEAE
Verbascum alpinum TurraSCROPHULARIACEAE
Verbascum chaixii Vill. subsp. austriacum (Schott ex Roem. & Schult.) HayekSCROPHULARIACEAE
Verbascum lychnitis L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum nigrum L.SCROPHULARIACEAE
Veronica alpina L.PLANTAGINACEAE
Veronica aphylla L. subsp. aphyllaPLANTAGINACEAE
Veronica austriaca L. subsp. jacquinii (Baumg.) WatzlPLANTAGINACEAE
Veronica beccabunga L.PLANTAGINACEAE
Veronica chamaedrys L. subsp. chamaedrysPLANTAGINACEAE
Veronica fruticans Jacq.PLANTAGINACEAE
Veronica fruticulosa L.PLANTAGINACEAE
Veronica montana L.PLANTAGINACEAE
Veronica officinalis L.PLANTAGINACEAE
Veronica persica Poir.PLANTAGINACEAE
Veronica serpyllifolia L.PLANTAGINACEAE
Veronica urticifolia Jacq.PLANTAGINACEAE
Viburnum lantana L.ADOXACEAE
Viburnum opulus L.ADOXACEAE
Vicia cracca L.FABACEAE
Vicia dumetorum L.FABACEAE
Vicia oroboides WulfenFABACEAE
Vicia sepium L.FABACEAE
Vicia tenuifolia Roth subsp. tenuifoliaFABACEAE
Vinca minor L.APOCYNACEAE
Vincetoxicum hirundinaria Medik. subsp. hirundinariaAPOCYNACEAE
Viola alba BesserVIOLACEAE
Viola arvensis MurrayVIOLACEAE
Viola biflora L.VIOLACEAE
Viola cornuta L.VIOLACEAE
Viola hirta L.VIOLACEAE
Viola mirabilis L.VIOLACEAE
Viola odorata L.VIOLACEAE
Viola palustris L.VIOLACEAE
Viola pinnata L.VIOLACEAE
Viola reichenbachiana Jord. ex BoreauVIOLACEAE
Viola riviniana Rchb. subsp. rivinianaVIOLACEAE
Viola rupestris F.W.Schmidt subsp. rupestrisVIOLACEAE
Viola suavis M.Bieb. subsp. suavisVIOLACEAE
Viola tricolor L.VIOLACEAE
Viola zoysii WulfenVIOLACEAE
Willemetia stipitata (Jacq.) Dalla Torre subsp. stipitataASTERACEAE
Woodsia pulchella Bertol.WOODSIACEAE


Partner/Partnerji: Università di Trieste, Dip. di Scienze della Vita (Lead Partner), Prirodoslovni Muzej Slovenije, Ljubljana, Univerza na Primorskem -Università del Litorale Koper/Capodistria, Università di Padova, Dip. di Biologia, Zavod Republike Slovenije za šolstvo Ljubljana, Comune di San Dorligo della Valle - Občina Dolina, Consorzio del Parco Regionale del Delta del Po Emilia Romagna, Agenzia Regionale per la Protezione dell’Ambiente del Friuli Venezia Giulia (ARPA - FVG), Gruppo di Azione Locale Venezia Orientale (GAL Venezia Orientale - VEGAL), Triglavski Narodni Park, Univerza v Novi Gorici.

Progetto Strumenti interattivi per l’identificazione della biodiversità: un progetto educativo in un’area transfrontaliera (SiiT): finanziato nell’ambito del Programma per la Cooperazione Transfrontaliera Italia-Slovenia 2007-2013, dal Fondo europeo di sviluppo regionale e dai fondi nazionali.

Projekt Interaktivna določevalna orodja za šole (SIIT): spoznavanje biotske pestrosti na čezmejnem območju sofinancirana v okviru Programa čezmejnega sodelovanja Slovenija-Italija 2007-2013 iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj in nacionalnih sredstev.


© Copyright 2013 SiiT.