Risultato della ricerca

Abies alba Mill.PINACEAE
Acer campestre L.SAPINDACEAE
Acer platanoides L.SAPINDACEAE
Acer pseudoplatanus L.SAPINDACEAE
Achillea barrelieri (Ten.) Sch.Bip. subsp. oxyloba (DC.) F.Conti & SoldanoASTERACEAE
Achillea clavennae L.ASTERACEAE
Achillea collina (Becker ex Wirtg.) HeimerlASTERACEAE
Achillea distans Waldst. & Kit. ex Willd. subsp. stricta (Gremli) Janch.ASTERACEAE
Achillea millefolium L. subsp. millefoliumASTERACEAE
Achillea millefolium L. subsp. sudetica (Opiz) ObornyASTERACEAE
Achillea roseoalba Ehrend.ASTERACEAE
Achnatherum calamagrostis (L.) P.Beauv.POACEAE
Aconitum degenii Gáyer subsp. paniculatum (Arcang.) MucherRANUNCULACEAE
Aconitum lycoctonum L. emend. KoelleRANUNCULACEAE
Aconitum tauricum WulfenRANUNCULACEAE
Actaea spicata L.RANUNCULACEAE
Adenostyles alliariae (Gouan) A.Kern.ASTERACEAE
Adiantum capillus-veneris L.PTERIDACEAE
Adoxa moschatellina L. subsp. moschatellinaADOXACEAE
Aegopodium podagraria L.APIACEAE
Aethionema saxatile (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Agrostis alpina Scop.POACEAE
Agrostis capillaris L. subsp. capillarisPOACEAE
Agrostis schraderiana Bech.POACEAE
Agrostis stolonifera L. subsp. stoloniferaPOACEAE
Ajuga genevensis L.LAMIACEAE
Ajuga pyramidalis L.LAMIACEAE
Ajuga reptans L.LAMIACEAE
Alchemilla connivens BuserROSACEAE
Alchemilla crinita BuserROSACEAE
Alchemilla decumbens BuserROSACEAE
Alchemilla fallax BuserROSACEAE
Alchemilla flabellata BuserROSACEAE
Alchemilla glabra Neygenf.ROSACEAE
Alchemilla glaucescens Wallr.ROSACEAE
Alchemilla monticola OpizROSACEAE
Alchemilla straminea BuserROSACEAE
Alchemilla strigosula BuserROSACEAE
Alchemilla subcrenata BuserROSACEAE
Alchemilla undulata BuserROSACEAE
Alchemilla vulgaris L.ROSACEAE
Alchemilla xanthochlora Rothm.ROSACEAE
Alkekengi officinarum MoenchSOLANACEAE
Alliaria petiolata (M.Bieb.) Cavara & GrandeBRASSICACEAE
Allium carinatum L.AMARYLLIDACEAE
Allium coloratum Spreng.AMARYLLIDACEAE
Allium ochroleucum Waldst. & Kit.AMARYLLIDACEAE
Allium schoenoprasum L. subsp. schoenoprasumAMARYLLIDACEAE
Allium victorialis L.AMARYLLIDACEAE
Alnus alnobetula (Ehrh.) K.KochBETULACEAE
Alnus cordata (Loisel.) DubyBETULACEAE
Alnus glutinosa (L.) Gaertn.BETULACEAE
Alnus incana (L.) MoenchBETULACEAE
Alyssum wulfenianum Bernh. subsp. ovirense (A.Kern.) Magauer, Schönsw. & FrajmanBRASSICACEAE
Amelanchier ovalis Medik. subsp. ovalisROSACEAE
Anacamptis morio (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis pyramidalis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Androsace hausmannii Leyb.PRIMULACEAE
Androsace villosa L. subsp. villosaPRIMULACEAE
Anemonastrum narcissiflorum (L.) Holub subsp. narcissiflorumRANUNCULACEAE
Anemonoides baldensis (L.) Galasso, Banfi & SoldanoRANUNCULACEAE
Anemonoides nemorosa (L.) HolubRANUNCULACEAE
Anemonoides ranunculoides (L.) HolubRANUNCULACEAE
Anemonoides trifolia (L.) Holub subsp. trifoliaRANUNCULACEAE
Angelica sylvestris L. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Anisantha sterilis (L.) NevskiPOACEAE
Antennaria carpatica (Wahlenb.) Bluff & Fingerh. subsp. helvetica (Chrtek & Pouzar) Chrtek & PouzarASTERACEAE
Antennaria dioica (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Anthericum ramosum L.ASPARAGACEAE
Anthoxanthum australe (Weber) VeldkampPOACEAE
Anthoxanthum nipponicum HondaPOACEAE
Anthoxanthum odoratum L.POACEAE
Anthriscus nitida (Wahlenb.) Hazsl.APIACEAE
Anthriscus sylvestris (L.) Hoffm. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. alpicola (Brügger) GutermannFABACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. polyphylla (DC.) NymanFABACEAE
Aposeris foetida (L.) Less.ASTERACEAE
Aquilegia atrata W.D.J.KochRANUNCULACEAE
Aquilegia einseleana F.W.SchultzRANUNCULACEAE
Arabis alpina L. subsp. alpinaBRASSICACEAE
Arabis bellidifolia Crantz subsp. bellidifoliaBRASSICACEAE
Arabis bellidifolia Crantz subsp. stellulata (Bertol.) Greuter & BurdetBRASSICACEAE
Arabis caerulea All.BRASSICACEAE
Arabis ciliata Clairv.BRASSICACEAE
Arabis hirsuta (L.) Scop.BRASSICACEAE
Arabis sagittata (Bertol.) DC.BRASSICACEAE
Arctium minus (Hill) Bernh.ASTERACEAE
Arctostaphylos alpinus (L.) Spreng.ERICACEAE
Arctostaphylos uva-ursi (L.) Spreng.ERICACEAE
Arenaria ciliata L. subsp. ciliataCARYOPHYLLACEAE
Arenaria huteri A.Kern.CARYOPHYLLACEAE
Arenaria serpyllifolia L. subsp. serpyllifoliaCARYOPHYLLACEAE
Aristolochia clematitis L.ARISTOLOCHIACEAE
Aristolochia pallida Willd.ARISTOLOCHIACEAE
Armeria alpina Willd.PLUMBAGINACEAE
Arnica montana L. subsp. montanaASTERACEAE
Arrhenatherum elatius (L.) P.Beauv. ex J.Presl & C.Presl subsp. elatiusPOACEAE
Artemisia alba TurraASTERACEAE
Artemisia verlotiorum LamotteASTERACEAE
Artemisia vulgaris L.ASTERACEAE
Arum maculatum L.ARACEAE
Aruncus dioicus (Walter) FernaldROSACEAE
Asarum europaeum L.ARISTOLOCHIACEAE
Asparagus tenuifolius Lam.ASPARAGACEAE
Asperula aristata L.f. subsp. scabra NymanRUBIACEAE
Asperula cynanchica L. subsp. cynanchicaRUBIACEAE
Asperula purpurea (L.) Ehrend.RUBIACEAE
Asperula taurina L. subsp. taurinaRUBIACEAE
Asphodelus albus Mill. subsp. delphinensis (Gren. & Godr.) Z.Díaz & ValdésXANTHORRHOEACEAE
Asplenium fissum Kit. ex Willd.ASPLENIACEAE
Asplenium ruta-muraria L. subsp. ruta-murariaASPLENIACEAE
Asplenium scolopendrium L. subsp. scolopendriumASPLENIACEAE
Asplenium seelosii Leyb. subsp. seelosiiASPLENIACEAE
Asplenium trichomanes L.ASPLENIACEAE
Asplenium viride Huds.ASPLENIACEAE
Aster alpinus L. subsp. alpinusASTERACEAE
Aster amellus L.ASTERACEAE
Astragalus australis (L.) Lam.FABACEAE
Astragalus glycyphyllos L.FABACEAE
Astragalus hypoglottis L. subsp. gremlii (Burnat) Greuter & BurdetFABACEAE
Astragalus onobrychis L.FABACEAE
Astragalus penduliflorus Lam.FABACEAE
Astrantia major L. subsp. involucrata (W.D.J.Koch) Ces.APIACEAE
Athamanta cretensis L.APIACEAE
Athamanta turbith (L.) Brot. subsp. turbithAPIACEAE
Athyrium filix-femina (L.) RothATHYRIACEAE
Atropa bella-donna L.SOLANACEAE
Avenella flexuosa (L.) Drejer subsp. flexuosaPOACEAE
Avenula pubescens (Huds.) Dumort. subsp. pubescensPOACEAE
Bartsia alpina L.OROBANCHACEAE
Bellardiochloa variegata (Lam.) Kerguélen subsp. variegataPOACEAE
Bellidiastrum michelii Cass.ASTERACEAE
Bellis perennis L.ASTERACEAE
Berberis vulgaris L.BERBERIDACEAE
Betonica alopecuros L. subsp. alopecurosLAMIACEAE
Betonica officinalis L.LAMIACEAE
Betula pendula RothBETULACEAE
Betula pubescens Ehrh.BETULACEAE
Biscutella laevigata L. subsp. laevigataBRASSICACEAE
Bistorta officinalis DelarbrePOLYGONACEAE
Bistorta vivipara (L.) DelarbrePOLYGONACEAE
Blitum bonus-henricus (L.) Rchb.AMARANTHACEAE
Blysmus compressus (L.) Panz. ex LinkCYPERACEAE
Botrychium lunaria (L.) Sw.OPHIOGLOSSACEAE
Brachypodium rupestre (Host) Roem. & Schult.POACEAE
Brachypodium sylvaticum (Huds.) P.Beauv. subsp. sylvaticumPOACEAE
Briza media L.POACEAE
Bromopsis condensata (Hack.) Holub subsp. microtricha (Borbás) Jogan & BačičPOACEAE
Bromopsis erecta (Huds.) Fourr.POACEAE
Bromopsis inermis (Leyss.) Holub subsp. inermisPOACEAE
Bromopsis ramosa (Huds.) Holub subsp. ramosaPOACEAE
Bromus hordeaceus L. subsp. hordeaceusPOACEAE
Buphthalmum salicifolium L. subsp. salicifoliumASTERACEAE
Bupleurum petraeum L.APIACEAE
Bupleurum ranunculoides L. subsp. caricinum (DC.) Arcang.APIACEAE
Bupleurum ranunculoides L. subsp. ranunculoidesAPIACEAE
Calamagrostis arundinacea (L.) RothPOACEAE
Calamagrostis epigejos (L.) Roth subsp. epigejosPOACEAE
Calamagrostis pseudophragmites (Haller f.) Koeler subsp. pseudophragmitesPOACEAE
Calamagrostis varia (Schrad.) HostPOACEAE
Calamagrostis villosa (Chaix) J.F.Gmel.POACEAE
Calluna vulgaris (L.) HullERICACEAE
Campanula barbata L.CAMPANULACEAE
Campanula carnica Schiede ex Mert. & W.D.J.Koch subsp. carnicaCAMPANULACEAE
Campanula cespitosa Scop.CAMPANULACEAE
Campanula cochleariifolia Lam.CAMPANULACEAE
Campanula glomerata L.CAMPANULACEAE
Campanula morettiana Rchb.CAMPANULACEAE
Campanula patula L. subsp. jahorinae (K.Malý) Greuter & BurdetCAMPANULACEAE
Campanula persicifolia L. subsp. persicifoliaCAMPANULACEAE
Campanula rapunculoides L. subsp. rapunculoidesCAMPANULACEAE
Campanula rotundifolia L. subsp. rotundifoliaCAMPANULACEAE
Campanula scheuchzeri Vill. subsp. scheuchzeriCAMPANULACEAE
Campanula spicata L.CAMPANULACEAE
Campanula thyrsoides L. subsp. carniolica (Sünd.) PodlechCAMPANULACEAE
Campanula trachelium L. subsp. tracheliumCAMPANULACEAE
Capsella bursa-pastoris (L.) Medik. subsp. bursa-pastorisBRASSICACEAE
Cardamine amara L. subsp. amaraBRASSICACEAE
Cardamine enneaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine flexuosa With.BRASSICACEAE
Cardamine hirsuta L.BRASSICACEAE
Cardamine impatiens L. subsp. impatiensBRASSICACEAE
Cardamine pentaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine trifolia L.BRASSICACEAE
Carduus carduelis (L.) Gren.ASTERACEAE
Carduus defloratus L. subsp. sumanus (Pollini) Arcang.ASTERACEAE
Carduus defloratus L. subsp. tridentinus (Evers) LadurnerASTERACEAE
Carduus personata (L.) Jacq. subsp. personataASTERACEAE
Carex alba Scop.CYPERACEAE
Carex aterrima HoppeCYPERACEAE
Carex atrata L.CYPERACEAE
Carex austroalpina Bech.CYPERACEAE
Carex brachystachys SchrankCYPERACEAE
Carex capillaris L. subsp. capillarisCYPERACEAE
Carex caryophyllea Latourr.CYPERACEAE
Carex davalliana Sm.CYPERACEAE
Carex digitata L.CYPERACEAE
Carex ferruginea Scop.CYPERACEAE
Carex firma HostCYPERACEAE
Carex flacca Schreb. subsp. flaccaCYPERACEAE
Carex flava L.CYPERACEAE
Carex frigida All.CYPERACEAE
Carex humilis Leyss.CYPERACEAE
Carex lepidocarpa Tausch subsp. lepidocarpaCYPERACEAE
Carex leporina L.CYPERACEAE
Carex liparocarpos Gaudin subsp. liparocarposCYPERACEAE
Carex montana L.CYPERACEAE
Carex mucronata All.CYPERACEAE
Carex myosuroides Vill.CYPERACEAE
Carex ornithopoda Willd.CYPERACEAE
Carex ornithopodioides Hausm.CYPERACEAE
Carex pallescens L.CYPERACEAE
Carex panicea L.CYPERACEAE
Carex parviflora HostCYPERACEAE
Carex rupestris All.CYPERACEAE
Carex sempervirens Vill. subsp. sempervirensCYPERACEAE
Carex spicata Huds.CYPERACEAE
Carex sylvatica Huds.CYPERACEAE
Carex umbrosa Host subsp. umbrosaCYPERACEAE
Carex viridula Michx.CYPERACEAE
Carlina acaulis L. subsp. acaulisASTERACEAE
Carlina acaulis L. subsp. caulescens (Lam.) Schübl. & G.MartensASTERACEAE
Carlina vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Carpinus betulus L.BETULACEAE
Carum carvi L.APIACEAE
Centaurea dichroantha A.Kern.ASTERACEAE
Centaurea jacea L. subsp. gaudinii (Boiss. & Reut.) GremliASTERACEAE
Centaurea jacea L. subsp. julica (Hayek) GreuterASTERACEAE
Centaurea nervosa Willd. subsp. nervosaASTERACEAE
Centaurea nigrescens Willd. subsp. nigrescensASTERACEAE
Centaurea nigrescens Willd. subsp. transalpina (Schleich. ex DC.) NymanASTERACEAE
Centaurea scabiosa L. subsp. fritschii (Hayek) HayekASTERACEAE
Centaurea scabiosa L. subsp. scabiosaASTERACEAE
Centaurea triumfettii All.ASTERACEAE
Centaurium erythraea Rafn subsp. erythraeaGENTIANACEAE
Centaurium pulchellum (Sw.) Druce subsp. pulchellumGENTIANACEAE
Cephalanthera damasonium (Mill.) DruceORCHIDACEAE
Cephalanthera longifolia (L.) FritschORCHIDACEAE
Cephalanthera rubra (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Cerastium alpinum L.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium arvense L. subsp. strictum GaudinCARYOPHYLLACEAE
Cerastium carinthiacum Vest subsp. austroalpinum (Kunz) Janch.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium carinthiacum Vest subsp. carinthiacumCARYOPHYLLACEAE
Cerastium fontanum Baumg.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium holosteoides Fr.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium lucorum (Schur) MöschlCARYOPHYLLACEAE
Cerastium sylvaticum Waldst. & Kit.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium uniflorum Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Cervaria rivini Gaertn.APIACEAE
Chaenorhinum minus (L.) Lange subsp. minusPLANTAGINACEAE
Chaerophyllum aureum L.APIACEAE
Chaerophyllum hirsutum L.APIACEAE
Chaerophyllum villarsii W.D.J.KochAPIACEAE
Chamaeiris graminea (L.) Medik.IRIDACEAE
Chamaenerion angustifolium (L.) Scop.ONAGRACEAE
Chamaenerion dodonaei (Vill.) Schur ex FussONAGRACEAE
Chamorchis alpina (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Chelidonium majus L.PAPAVERACEAE
Cherleria capillacea (All.) A.J.Moore & Dillenb.CARYOPHYLLACEAE
Cherleria sedoides L.CARYOPHYLLACEAE
Chondrilla chondrilloides (Ard.) H.Karst.ASTERACEAE
Chrysosplenium alternifolium L.SAXIFRAGACEAE
Cicerbita alpina (L.) Wallr.ASTERACEAE
Circaea alpina L. subsp. alpinaONAGRACEAE
Circaea lutetiana L. subsp. lutetianaONAGRACEAE
Cirsium acaulon (L.) Scop. subsp. acaulonASTERACEAE
Cirsium arvense (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium eriophorum (L.) Scop. subsp. eriophorumASTERACEAE
Cirsium erisithales (Jacq.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium heterophyllum (L.) HillASTERACEAE
Cirsium palustre (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium pannonicum (L.f.) LinkASTERACEAE
Cirsium spinosissimum (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium vulgare (Savi) Ten. subsp. vulgareASTERACEAE
Clematis alpina (L.) Mill.RANUNCULACEAE
Clematis recta L.RANUNCULACEAE
Clematis vitalba L.RANUNCULACEAE
Clinopodium alpinum (L.) Kuntze subsp. alpinumLAMIACEAE
Clinopodium nepeta (L.) Kuntze subsp. sylvaticum (Bromf.) Peruzzi & F.ContiLAMIACEAE
Clinopodium vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Coeloglossum viride (L.) Hartm.ORCHIDACEAE
Colchicum autumnale L.COLCHICACEAE
Convallaria majalis L.ASPARAGACEAE
Corallorhiza trifida Châtel.ORCHIDACEAE
Coristospermum seguieri (Jacq.) Banfi, Galasso & SoldanoAPIACEAE
Cornus mas L.CORNACEAE
Cornus sanguinea L. subsp. hungarica (Kárpáti) SoóCORNACEAE
Coronilla vaginalis Lam.FABACEAE
Corydalis cava (L.) Schweigg. & Körte subsp. cavaPAPAVERACEAE
Corylus avellana L.BETULACEAE
Cotoneaster pyrenaicus Gand.ROSACEAE
Cotoneaster tomentosus (Aiton) Lindl.ROSACEAE
Crataegus monogyna Jacq.ROSACEAE
Crepis aurea (L.) Cass. subsp. aureaASTERACEAE
Crepis froelichiana DC. ex Froel. subsp. dinarica (Beck) GutermannASTERACEAE
Crepis jacquinii Tausch subsp. kerneri (Rech.f.) Merxm.ASTERACEAE
Crepis paludosa (L.) MoenchASTERACEAE
Crepis pontana (L.) Dalla TorreASTERACEAE
Crepis pyrenaica (L.) GreuterASTERACEAE
Crepis vesicaria L. subsp. taraxacifolia (Thuill.) Thell.ASTERACEAE
Crocus albiflorus Kit.IRIDACEAE
Crocus vernus (L.) HillIRIDACEAE
Cruciata glabra (L.) C.Bauhin ex OpizRUBIACEAE
Cruciata laevipes OpizRUBIACEAE
Cuscuta epilinum WeiheCONVOLVULACEAE
Cuscuta epithymum (L.) L. subsp. epithymumCONVOLVULACEAE
Cuscuta europaea L.CONVOLVULACEAE
Cyclamen purpurascens Mill. subsp. purpurascensPRIMULACEAE
Cymbalaria muralis G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. muralisPLANTAGINACEAE
Cynoglossum officinale L.BORAGINACEAE
Cypripedium calceolus L.ORCHIDACEAE
Cystopteris alpina (Lam.) Desv.WOODSIACEAE
Cystopteris fragilis (L.) Bernh.WOODSIACEAE
Cystopteris montana (Lam.) Bernh. ex Desv.WOODSIACEAE
Cytisus emeriflorus Rchb.FABACEAE
Cytisus hirsutus L.FABACEAE
Cytisus nigricans L. subsp. nigricansFABACEAE
Cytisus pseudoprocumbens Markgr.FABACEAE
Cytisus purpureus Scop.FABACEAE
Dactylis glomerata L. subsp. glomerataPOACEAE
Dactylorhiza incarnata (L.) Soó subsp. cruenta (O.F.Müll.) P.D.SellORCHIDACEAE
Dactylorhiza maculata (L.) Soó subsp. fuchsii (Druce) Hyl.ORCHIDACEAE
Dactylorhiza sambucina (L.) SoóORCHIDACEAE
Danthonia decumbens (L.) DC. subsp. decumbensPOACEAE
Daphne blagayana FreyerTHYMELAEACEAE
Daphne cneorum L.THYMELAEACEAE
Daphne mezereum L.THYMELAEACEAE
Daphne striata Tratt.THYMELAEACEAE
Daucus carota L. subsp. carotaAPIACEAE
Deschampsia cespitosa (L.) P.Beauv. subsp. cespitosaPOACEAE
Descurainia sophia (L.) Webb ex PrantlBRASSICACEAE
Dianthus barbatus L. subsp. barbatusCARYOPHYLLACEAE
Dianthus hyssopifolius L.CARYOPHYLLACEAE
Dianthus monspessulanus L. subsp. waldsteinii (Sternb.) NymanCARYOPHYLLACEAE
Dianthus sylvestris Wulfen subsp. sylvestrisCARYOPHYLLACEAE
Dichoropetalum carvifolium-chabraei (Crantz) Soldano, Galasso & BanfiAPIACEAE
Dichoropetalum schottii (Bess. ex DC.) Pimenov & KljuykovAPIACEAE
Digitalis grandiflora Mill.PLANTAGINACEAE
Dioscorea communis (L.) Caddick & WilkinDIOSCOREACEAE
Diphasiastrum complanatum (L.) HolubLYCOPODIACEAE
Doronicum grandiflorum Lam. subsp. grandiflorumASTERACEAE
Draba aizoides L. subsp. aizoidesBRASSICACEAE
Draba dubia Suter subsp. dubiaBRASSICACEAE
Dryas octopetala L. subsp. octopetalaROSACEAE
Drymochloa sylvatica (Pollich) HolubPOACEAE
Dryopteris borreri (Newman) Newman ex Oberh. & Tavel.DRYOPTERIDACEAE
Dryopteris carthusiana (Vill.) H.P.FuchsDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris dilatata (Hoffm.) A.GrayDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris expansa (C.Presl) Fraser-Jenk. & JermyDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris filix-mas (L.) SchottDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris remota (A.Braun ex Döll) DruceDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris villarii (Bellardi) Woyn. ex Schinz & Thell.DRYOPTERIDACEAE
Echium vulgare L. subsp. vulgareBORAGINACEAE
Eleocharis palustris (L.) Roem. & Schult. subsp. palustrisCYPERACEAE
Elymus caninus (L.) L.POACEAE
Emerus major Mill.FABACEAE
Empetrum hermaphroditum HagerupERICACEAE
Epilobium alpestre (Jacq.) Krock.ONAGRACEAE
Epilobium alsinifolium Vill.ONAGRACEAE
Epilobium collinum C.C.Gmel.ONAGRACEAE
Epilobium hirsutum L.ONAGRACEAE
Epilobium montanum L.ONAGRACEAE
Epimedium alpinum L.BERBERIDACEAE
Epipactis atrorubens (Hoffm.) BesserORCHIDACEAE
Epipactis helleborine (L.) CrantzORCHIDACEAE
Epipactis muelleri GodferyORCHIDACEAE
Epipactis palustris (L.) CrantzORCHIDACEAE
Epipogium aphyllum Sw.ORCHIDACEAE
Equisetum arvense L.EQUISETACEAE
Equisetum arvense L. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Equisetum hyemale L.EQUISETACEAE
Equisetum palustre L.EQUISETACEAE
Equisetum ramosissimum Desf.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Equisetum variegatum Schleich. ex F.Weber & D.MohrEQUISETACEAE
Erica carnea L. subsp. carneaERICACEAE
Erigeron acris L. subsp. acrisASTERACEAE
Erigeron annuus (L.) Desf.ASTERACEAE
Erigeron glabratus Hoppe & Hornsch. ex Bluff & Fingerh.ASTERACEAE
Erigeron uniflorus L.ASTERACEAE
Eriophorum angustifolium Honck. subsp. angustifoliumCYPERACEAE
Eriophorum scheuchzeri HoppeCYPERACEAE
Eritrichium nanum (L.) Schrad. ex Gaudin var. terglouense (Hacq.) DC.BORAGINACEAE
Erucastrum nasturtiifolium (Poir.) O.E.Schulz subsp. nasturtiifoliumBRASSICACEAE
Ervilia sylvatica (L.) SchurFABACEAE
Eryngium amethystinum L.APIACEAE
Erysimum sylvestre (Crantz) Scop.BRASSICACEAE
Erythronium dens-canis L.LILIACEAE
Euonymus europaeus L.CELASTRACEAE
Euonymus latifolius (L.) Mill.CELASTRACEAE
Eupatorium cannabinum L. subsp. cannabinumASTERACEAE
Euphorbia amygdaloides L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia angulata Jacq.EUPHORBIACEAE
Euphorbia cyparissias L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia dulcis L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia dulcis L. subsp. incompta (Ces.) NymanEUPHORBIACEAE
Euphorbia helioscopia L. subsp. helioscopiaEUPHORBIACEAE
Euphorbia kerneri Huter ex A.Kern.EUPHORBIACEAE
Euphorbia peplus L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia verrucosa L.EUPHORBIACEAE
Euphrasia cuspidata HostOROBANCHACEAE
Euphrasia minima Jacq. ex DC.OROBANCHACEAE
Euphrasia officinalis L. subsp. kerneri (Wettst.) Eb.Fisch.OROBANCHACEAE
Euphrasia officinalis L. subsp. picta (Wimm.) ObornyOROBANCHACEAE
Euphrasia officinalis L. subsp. rostkoviana (Hayne) Towns.OROBANCHACEAE
Euphrasia salisburgensis Funck ex HoppeOROBANCHACEAE
Euphrasia stricta D.Wolff ex J.F.Lehm.OROBANCHACEAE
Facchinia cherlerioides (Sieber) Dillenb. & Kadereit subsp. cherlerioidesCARYOPHYLLACEAE
Facchinia rupestris (Scop.) Dillenb. & KadereitCARYOPHYLLACEAE
Fagus sylvatica L. subsp. sylvaticaFAGACEAE
Fallopia convolvulus (L.) Á.LövePOLYGONACEAE
Ferulago campestris (Besser) GrecescuAPIACEAE
Festuca alpestris Roem. & Schult.POACEAE
Festuca alpina SuterPOACEAE
Festuca heterophylla Lam.POACEAE
Festuca nitida Kit. ex Schult. subsp. nitidaPOACEAE
Festuca norica (Hack.) K.Richt.POACEAE
Festuca pumila ChaixPOACEAE
Festuca rubra L. subsp. commutata (Gaudin) Markgr.-Dann.POACEAE
Festuca rubra L. subsp. rubraPOACEAE
Festuca stenantha (Hack.) K.Richt.POACEAE
Festuca stricta Host subsp. sulcata (Hack.) Patzke ex PilsPOACEAE
Filipendula vulgaris MoenchROSACEAE
Fourraea alpina (L.) Greuter & BurdetBRASSICACEAE
Fragaria moschata WestonROSACEAE
Fragaria vesca L. subsp. vescaROSACEAE
Fragaria viridis Weston subsp. viridisROSACEAE
Frangula alnus Mill. subsp. alnusRHAMNACEAE
Fraxinus excelsior L. subsp. excelsiorOLEACEAE
Fraxinus ornus L. subsp. ornusOLEACEAE
Fumana procumbens (Dunal) Gren. & Godr.CISTACEAE
Gagea fragifera (Vill.) Ehr.Bayer & G.LópezLILIACEAE
Gagea lutea (L.) Ker Gawl.LILIACEAE
Gagea serotina (L.) Ker Gawl.LILIACEAE
Galanthus nivalis L.AMARYLLIDACEAE
Galeopsis angustifolia Ehrh. ex Hoffm. subsp. angustifoliaLAMIACEAE
Galeopsis speciosa Mill.LAMIACEAE
Galeopsis tetrahit L.LAMIACEAE
Galinsoga parviflora Cav.ASTERACEAE
Galinsoga quadriradiata Ruiz & Pav.ASTERACEAE
Galium album Mill. subsp. albumRUBIACEAE
Galium anisophyllon Vill.RUBIACEAE
Galium aparine L.RUBIACEAE
Galium laevigatum L.RUBIACEAE
Galium lucidum All. subsp. lucidumRUBIACEAE
Galium margaritaceum A.Kern.RUBIACEAE
Galium mollugo L.RUBIACEAE
Galium odoratum (L.) Scop.RUBIACEAE
Galium pumilum MurrayRUBIACEAE
Galium verum L. subsp. verumRUBIACEAE
Genista germanica L.FABACEAE
Genista radiata (L.) Scop.FABACEAE
Genista sericea Wulfen subsp. sericeaFABACEAE
Genista tinctoria L.FABACEAE
Gentiana acaulis L.GENTIANACEAE
Gentiana asclepiadea L.GENTIANACEAE
Gentiana bavarica L.GENTIANACEAE
Gentiana clusii E.P.Perrier & SongeonGENTIANACEAE
Gentiana cruciata L. subsp. cruciataGENTIANACEAE
Gentiana froelichii Jan ex Rchb. subsp. zenariae F.Martini & PoldiniGENTIANACEAE
Gentiana lutea L. subsp. symphyandra (Murb.) HayekGENTIANACEAE
Gentiana lutea L. subsp. vardjanii WraberGENTIANACEAE
Gentiana nivalis L.GENTIANACEAE
Gentiana punctata L.GENTIANACEAE
Gentiana terglouensis Hacq. subsp. terglouensisGENTIANACEAE
Gentiana utriculosa L.GENTIANACEAE
Gentiana verna L. subsp. vernaGENTIANACEAE
Gentianella anisodonta (Borbás) Á.Löve & D.LöveGENTIANACEAE
Gentianella pilosa (Wettst.) HolubGENTIANACEAE
Gentianella rhaetica (A.Kern. & Jos.Kern.) Á.Löve & D.LöveGENTIANACEAE
Gentianopsis ciliata (L.) Ma subsp. ciliataGENTIANACEAE
Geranium macrorrhizum L.GERANIACEAE
Geranium molle L.GERANIACEAE
Geranium phaeum L.GERANIACEAE
Geranium pyrenaicum Burm.f. subsp. pyrenaicumGERANIACEAE
Geranium robertianum L.GERANIACEAE
Geranium sanguineum L.GERANIACEAE
Geranium sylvaticum L.GERANIACEAE
Geum montanum L.ROSACEAE
Geum rivale L.ROSACEAE
Geum urbanum L.ROSACEAE
Gladiolus palustris GaudinIRIDACEAE
Glechoma hederacea L.LAMIACEAE
Globularia bisnagarica L.PLANTAGINACEAE
Globularia cordifolia L.PLANTAGINACEAE
Globularia nudicaulis L.PLANTAGINACEAE
Goodyera repens (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Grafia golaka (Hacq.) Rchb.APIACEAE
Gymnadenia conopsea (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Gymnadenia odoratissima (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Gymnocarpium dryopteris (L.) NewmanWOODSIACEAE
Gymnocarpium robertianum (Hoffm.) NewmanWOODSIACEAE
Gypsophila repens L.CARYOPHYLLACEAE
Hedera helix L. subsp. helixARALIACEAE
Hedysarum hedysaroides (L.) Schinz & Thell. subsp. exaltatum (A.Kern.) ChrtkováFABACEAE
Hedysarum hedysaroides (L.) Schinz & Thell. subsp. hedysaroidesFABACEAE
Helianthemum nummularium (L.) Mill. subsp. grandiflorum (Scop.) Schinz & Thell.CISTACEAE
Helianthemum nummularium (L.) Mill. subsp. obscurum (Čelak.) HolubCISTACEAE
Helianthemum oelandicum (L.) Dum.Cours. subsp. alpestre (Jacq.) Ces.CISTACEAE
Helianthus tuberosus L.ASTERACEAE
Helictochloa praeusta (Rchb.) Romero Zarco subsp. pseudoviolacea (Dalla Torre) H.ScholzPOACEAE
Helictochloa versicolor (Vill.) Romero Zarco subsp. versicolorPOACEAE
Heliosperma alpestre (Jacq.) Griseb.CARYOPHYLLACEAE
Heliosperma pusillum (Waldst. & Kit.) Rchb. subsp. pusillumCARYOPHYLLACEAE
Helleborus niger L. subsp. nigerRANUNCULACEAE
Helleborus viridis L. subsp. viridisRANUNCULACEAE
Hemerocallis lilioasphodelus L.XANTHORRHOEACEAE
Hepatica nobilis Mill.RANUNCULACEAE
Heracleum pyrenaicum Lam. subsp. pollinianum (Bertol.) F.Pedrotti & PignattiAPIACEAE
Heracleum sphondylium L. subsp. elegans (Crantz) Schübl. & G.MartensAPIACEAE
Heracleum sphondylium L. subsp. sphondyliumAPIACEAE
Herminium monorchis (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Hesperis matronalis L. subsp. nivea (Baumg.) E.P.PerrierBRASSICACEAE
Hieracium alpinum L.ASTERACEAE
Hieracium amplexicaule L.ASTERACEAE
Hieracium bifidum Kit. ex Hornem.ASTERACEAE
Hieracium bupleuroides C.C.Gmel.ASTERACEAE
Hieracium glaucum All.ASTERACEAE
Hieracium lachenalii SuterASTERACEAE
Hieracium murorum L.ASTERACEAE
Hieracium pallescens Waldst. & Kit.ASTERACEAE
Hieracium pilosum Schleich. ex Froel.ASTERACEAE
Hieracium porrifolium L.ASTERACEAE
Hieracium villosum Jacq.ASTERACEAE
Hippocrepis comosa L. subsp. comosaFABACEAE
Hippophaë fluviatilis (Soest) Rivas Mart.ELAEAGNACEAE
Homogyne alpina (L.) Cass.ASTERACEAE
Homogyne discolor (Jacq.) Cass.ASTERACEAE
Hordeum murinum L. subsp. murinumPOACEAE
Horminum pyrenaicum L.LAMIACEAE
Hornungia alpina (L.) O.Appel subsp. alpinaBRASSICACEAE
Hornungia pauciflora (W.D.J.Koch) Soldano, F.Conti, Banfi & GalassoBRASSICACEAE
Huperzia selago (L.) Bernh. ex Schrank & Mart. subsp. selagoLYCOPODIACEAE
Hylotelephium maximum (L.) Holub subsp. maximumCRASSULACEAE
Hypericum hirsutum L.HYPERICACEAE
Hypericum maculatum Crantz subsp. maculatumHYPERICACEAE
Hypericum montanum L.HYPERICACEAE
Hypericum perforatum L. subsp. perforatumHYPERICACEAE
Hypochaeris maculata L.ASTERACEAE
Hypochaeris uniflora Vill.ASTERACEAE
Ilex aquifolium L.AQUIFOLIACEAE
Impatiens noli-tangere L.BALSAMINACEAE
Imperatoria ostruthium L.APIACEAE
Iris cengialti Ambrosi ex A.Kern. subsp. illyrica (Asch. & Graebn.) PoldiniIRIDACEAE
Jacobaea abrotanifolia (L.) Moench subsp. abrotanifoliaASTERACEAE
Jacobaea alpina (L.) Moench subsp. alpinaASTERACEAE
Juglans nigra L.JUGLANDACEAE
Juglans regia L.JUGLANDACEAE
Juncus alpinoarticulatus Chaix subsp. alpinoarticulatusJUNCACEAE
Juncus articulatus L. subsp. articulatusJUNCACEAE
Juncus bufonius L.JUNCACEAE
Juncus filiformis L.JUNCACEAE
Juncus inflexus L. subsp. inflexusJUNCACEAE
Juncus jacquinii L.JUNCACEAE
Juncus tenuis Willd.JUNCACEAE
Juncus triglumis L. subsp. triglumisJUNCACEAE
Juniperus communis L.CUPRESSACEAE
Juniperus communis L. subsp. alpina (Neilr.) Čelak.CUPRESSACEAE
Kalmia procumbens (L.) Gift, Kron & Stevens ex Galasso, Banfi & F.ContiERICACEAE
Kernera saxatilis (L.) Sweet subsp. saxatilisBRASSICACEAE
Knautia drymeja Heuff. subsp. drymejaCAPRIFOLIACEAE
Knautia longifolia (Waldst. & Kit.) W.D.J.KochCAPRIFOLIACEAE
Knautia maxima (Opiz) J.Ortmann subsp. maximaCAPRIFOLIACEAE
Knautia ressmannii (Pacher) Briq.CAPRIFOLIACEAE
Koeleria eriostachya PančićPOACEAE
Koeleria pyramidata (Lam.) P.Beauv.POACEAE
Laburnum alpinum (Mill.) Bercht. & J.PreslFABACEAE
Laburnum anagyroides Medik. subsp. anagyroidesFABACEAE
Lactuca perennis L.ASTERACEAE
Lamium album L. subsp. albumLAMIACEAE
Lamium galeobdolon (L.) L. subsp. flavidum (F.Herm.) A.Löve & D.LöveLAMIACEAE
Lamium maculatum L.LAMIACEAE
Lamium orvala L.LAMIACEAE
Lappula squarrosa (Retz.) Dumort.BORAGINACEAE
Larix decidua Mill.PINACEAE
Laserpitium latifolium L.APIACEAE
Laserpitium peucedanoides L.APIACEAE
Lathyrus laevigatus (Waldst. & Kit.) Gren. subsp. occidentalis (Fisch. & C.A.Mey.) Breistr.FABACEAE
Lathyrus pratensis L. subsp. pratensisFABACEAE
Lathyrus sylvestris L. subsp. sylvestrisFABACEAE
Lathyrus vernus (L.) Bernh.FABACEAE
Lathyrus vernus (L.) Bernh. subsp. flaccidus (Ser.) Arcang.FABACEAE
Leontodon berinii (Bartl.) RothASTERACEAE
Leontodon hispidus L. subsp. hispidusASTERACEAE
Leontodon incanus (L.) SchrankASTERACEAE
Leontodon tenuiflorus (Gaudin) Rchb.ASTERACEAE
Leontopodium alpinum Cass.ASTERACEAE
Leucanthemum heterophyllum (Willd.) DC.ASTERACEAE
Leucanthemum ircutianum DC. subsp. ircutianumASTERACEAE
Leucanthemum vulgare (Vaill.) Lam. subsp. vulgareASTERACEAE
Leucopoa laxa (Host) H.Scholz & FoggiPOACEAE
Leucopoa spectabilis (Jan ex Bertol.) H.Scholz & Foggi subsp. spectabilisPOACEAE
Ligustrum vulgare L.OLEACEAE
Lilium bulbiferum L. subsp. bulbiferumLILIACEAE
Lilium carniolicum Bernh. ex W.D.J.KochLILIACEAE
Lilium martagon L.LILIACEAE
Linaria alpina (L.) Mill.PLANTAGINACEAE
Linaria vulgaris Mill. subsp. vulgarisPLANTAGINACEAE
Linum alpinum Jacq.LINACEAE
Linum catharticum L. subsp. catharticumLINACEAE
Linum tenuifolium L.LINACEAE
Linum viscosum L.LINACEAE
Liparis loeselii (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Lolium arundinaceum (Schreb.) Darbysh. subsp. arundinaceumPOACEAE
Lolium giganteum (L.) Darbysh.POACEAE
Lolium perenne L.POACEAE
Lolium pratense (Huds.) Darbysh.POACEAE
Lomelosia graminifolia (L.) Greuter & Burdet subsp. graminifoliaCAPRIFOLIACEAE
Loncomelos pyrenaicus (L.) L.D.Hrouda subsp. pyrenaicusASPARAGACEAE
Lonicera alpigena L. subsp. alpigenaCAPRIFOLIACEAE
Lonicera caerulea L. subsp. caeruleaCAPRIFOLIACEAE
Lonicera caprifolium L.CAPRIFOLIACEAE
Lonicera nigra L.CAPRIFOLIACEAE
Lonicera xylosteum L.CAPRIFOLIACEAE
Lotus corniculatus L. subsp. alpinus (DC.) Rothm.FABACEAE
Lotus corniculatus L. subsp. corniculatusFABACEAE
Lotus herbaceus (Vill.) JauzeinFABACEAE
Lunaria rediviva L.BRASSICACEAE
Luzula alpinopilosa (Chaix) Breistr. subsp. alpinopilosaJUNCACEAE
Luzula campestris (L.) DC. subsp. campestrisJUNCACEAE
Luzula luzulina (Vill.) Racib.JUNCACEAE
Luzula luzuloides (Lam.) Dandy & Wilmott subsp. luzuloidesJUNCACEAE
Luzula luzuloides (Lam.) Dandy & Wilmott subsp. rubella (Hoppe ex Mert. & W.D.J.Koch) HolubJUNCACEAE
Luzula multiflora (Ehrh.) Lej. subsp. multifloraJUNCACEAE
Luzula nivea (Nathh.) DC.JUNCACEAE
Luzula pilosa (L.) Willd.JUNCACEAE
Luzula spicata (L.) DC. subsp. conglomerata (W.D.J.Koch) MurrJUNCACEAE
Luzula sudetica (Willd.) Schult.JUNCACEAE
Luzula sylvatica (Huds.) Gaudin subsp. sieberi (Tausch) K.Richt.JUNCACEAE
Luzula sylvatica (Huds.) Gaudin subsp. sylvaticaJUNCACEAE
Lychnis flos-cuculi L. subsp. flos-cuculiCARYOPHYLLACEAE
Lycopodium annotinum L. subsp. annotinumLYCOPODIACEAE
Lycopodium clavatum L.LYCOPODIACEAE
Lycopus europaeus L.LAMIACEAE
Lythrum salicaria L.LYTHRACEAE
Maianthemum bifolium (L.) F.W.SchmidtASPARAGACEAE
Malaxis monophyllos (L.) Sw.ORCHIDACEAE
Malus domestica (Borkh.) Borkh.ROSACEAE
Malva neglecta Wallr.MALVACEAE
Malva sylvestris L.MALVACEAE
Matteuccia struthiopteris (L.) Tod.ONOCLEACEAE
Medicago ×varia MartynFABACEAE
Medicago falcata L. subsp. falcataFABACEAE
Medicago lupulina L.FABACEAE
Medicago minima (L.) L.FABACEAE
Medicago sativa L.FABACEAE
Melampyrum pratense L. subsp. pratenseOROBANCHACEAE
Melampyrum sylvaticum L. subsp. sylvaticumOROBANCHACEAE
Melampyrum velebiticum BorbásOROBANCHACEAE
Melica ciliata L. subsp. ciliataPOACEAE
Melica nutans L.POACEAE
Melica uniflora Retz.POACEAE
Melittis melissophyllum L.LAMIACEAE
Mentha arvensis L.LAMIACEAE
Mentha longifolia (L.) L.LAMIACEAE
Mercurialis ovata Sternb. & HoppeEUPHORBIACEAE
Mercurialis perennis L.EUPHORBIACEAE
Milium effusum L. subsp. effusumPOACEAE
Moehringia ciliata (Scop.) Dalla TorreCARYOPHYLLACEAE
Moehringia muscosa L.CARYOPHYLLACEAE
Moehringia trinervia (L.) Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Molinia arundinacea SchrankPOACEAE
Molinia caerulea (L.) MoenchPOACEAE
Moneses uniflora (L.) A.GrayERICACEAE
Monotropa hypophegea Wallr.ERICACEAE
Monotropa hypopitys L.ERICACEAE
Muscari botryoides (L.) Mill. subsp. botryoidesASPARAGACEAE
Mutellina adonidifolia (J.Gay) GutermannAPIACEAE
Mycelis muralis (L.) Dumort. subsp. muralisASTERACEAE
Myosotis alpestris F.W.SchmidtBORAGINACEAE
Myosotis arvensis (L.) Hill subsp. arvensisBORAGINACEAE
Myosotis sylvatica Hoffm. subsp. sylvaticaBORAGINACEAE
Myrrhis odorata (L.) Scop.APIACEAE
Narcissus radiiflorus Salisb.AMARYLLIDACEAE
Nardus stricta L.POACEAE
Neotinea tridentata (Scop.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neotinea ustulata (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neottia nidus-avis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Neottia ovata (L.) Bluff & Fingerh.ORCHIDACEAE
Nigritella miniata (Crantz) Janch.ORCHIDACEAE
Nigritella rhellicani Teppner & E.KleinORCHIDACEAE
Noccaea minima (Ard.) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Noccaea praecox (Wulfen) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Noccaea rotundifolia (L.) MoenchBRASSICACEAE
Oenothera biennis L.ONAGRACEAE
Omalotheca hoppeana (W.D.J.Koch) Sch.Bip. & F.W.SchultzASTERACEAE
Omalotheca sylvatica (L.) Sch.Bip. & F.W.SchultzASTERACEAE
Omphalodes verna MoenchBORAGINACEAE
Onobrychis montana DC. subsp. montanaFABACEAE
Onobrychis viciifolia Scop.FABACEAE
Ononis spinosa L.FABACEAE
Ophioglossum vulgatum L.OPHIOGLOSSACEAE
Ophrys insectifera L.ORCHIDACEAE
Orchis mascula (L.) L. subsp. masculaORCHIDACEAE
Orchis militaris L.ORCHIDACEAE
Oreoherzogia pumila (Turra) W.Vent subsp. pumilaRHAMNACEAE
Oreojuncus monanthos (Jacq.) Záv.Drábk. & KirschnerJUNCACEAE
Oreojuncus trifidus (Jacq.) Záv.Drábk. & KirschnerJUNCACEAE
Oreoselinum nigrum DelarbreAPIACEAE
Origanum vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Orobanche gracilis Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche minor Sm.OROBANCHACEAE
Orthilia secunda (L.) HouseERICACEAE
Ostrya carpinifolia Scop.BETULACEAE
Oxalis acetosella L.OXALIDACEAE
Oxalis stricta L.OXALIDACEAE
Oxytropis montana (L.) DC.FABACEAE
Oxytropis neglecta J.Gay ex Ten.FABACEAE
Paederota bonarota (L.) L.PLANTAGINACEAE
Paederota lutea Scop.PLANTAGINACEAE
Paeonia officinalis L. subsp. officinalisPAEONIACEAE
Papaver alpinum L. subsp. rhaeticum (Leresche) Markgr.PAPAVERACEAE
Papaver rhoeas L. subsp. rhoeasPAPAVERACEAE
Paradisea liliastrum (L.) Bertol.ASPARAGACEAE
Paris quadrifolia L.MELANTHIACEAE
Parnassia palustris L. subsp. palustrisCELASTRACEAE
Pastinaca sativa L. subsp. sativaAPIACEAE
Pedicularis elongata A.Kern. subsp. elongataOROBANCHACEAE
Pedicularis gyroflexa Vill.OROBANCHACEAE
Pedicularis hacquetii GrafOROBANCHACEAE
Pedicularis recutita L.OROBANCHACEAE
Pedicularis rosea Wulfen subsp. roseaOROBANCHACEAE
Pedicularis rostratocapitata CrantzOROBANCHACEAE
Pedicularis verticillata L. subsp. verticillataOROBANCHACEAE
Pentanema ensifolium (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema hirtum (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema salicinum (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Persicaria maculosa GrayPOLYGONACEAE
Petasites albus (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Petasites hybridus (L.) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. hybridusASTERACEAE
Petasites paradoxus (Retz.) Baumg.ASTERACEAE
Petrocallis pyrenaica (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Petrosedum thartii (L.P.Hébert) NiederleCRASSULACEAE
Phalaris arundinacea L. subsp. arundinaceaPOACEAE
Phegopteris connectilis (Michx.) WattTHELYPTERIDACEAE
Phleum hirsutum Honck. subsp. hirsutumPOACEAE
Phleum phleoides (L.) H.Karst.POACEAE
Phleum pratense L. subsp. pratensePOACEAE
Phleum rhaeticum (Humphries) RauschertPOACEAE
Phragmites australis (Cav.) Trin. ex Steud. subsp. australisPOACEAE
Physoplexis comosa (L.) SchurCAMPANULACEAE
Phyteuma orbiculare L.CAMPANULACEAE
Phyteuma ovatum Honck. subsp. ovatumCAMPANULACEAE
Phyteuma sieberi Spreng.CAMPANULACEAE
Phyteuma spicatum L. subsp. spicatumCAMPANULACEAE
Phyteuma zahlbruckneri VestCAMPANULACEAE
Picea abies (L.) H.Karst.PINACEAE
Picris hieracioides L. subsp. hieracioidesASTERACEAE
Pilosella hoppeana (Schult.) F.W.Schultz & Sch.Bip.ASTERACEAE
Pilosella officinarum Vaill.ASTERACEAE
Pilosella piloselloides (Vill.) SojákASTERACEAE
Pimpinella major (L.) Huds.APIACEAE
Pimpinella major (L.) Huds. subsp. rubra (Hoppe) O.SchwarzAPIACEAE
Pimpinella saxifraga L.APIACEAE
Pimpinella saxifraga L. subsp. alpina NymanAPIACEAE
Pinguicula alpina L.LENTIBULARIACEAE
Pinguicula vulgaris L. subsp. vulgarisLENTIBULARIACEAE
Pinus mugo Turra subsp. mugoPINACEAE
Pinus nigra J.F.Arnold subsp. nigraPINACEAE
Pinus sylvestris L.PINACEAE
Plantago argentea Chaix subsp. liburnica RavnikPLANTAGINACEAE
Plantago lanceolata L.PLANTAGINACEAE
Plantago major L.PLANTAGINACEAE
Plantago media L. subsp. mediaPLANTAGINACEAE
Plantago subulata L.PLANTAGINACEAE
Platanthera bifolia (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Platanthera chlorantha (Custer) Rchb.ORCHIDACEAE
Poa alpina L. subsp. alpinaPOACEAE
Poa angustifolia L.POACEAE
Poa annua L.POACEAE
Poa chaixii Vill.POACEAE
Poa compressa L.POACEAE
Poa hybrida GaudinPOACEAE
Poa minor GaudinPOACEAE
Poa nemoralis L. subsp. nemoralisPOACEAE
Poa pratensis L. subsp. pratensisPOACEAE
Poa supina Schrad.POACEAE
Poa trivialis L.POACEAE
Podospermum roseum (Waldst. & Kit.) Gemeinholzer & GreuterASTERACEAE
Polygala alpestris Rchb.POLYGALACEAE
Polygala amarella CrantzPOLYGALACEAE
Polygala chamaebuxus L.POLYGALACEAE
Polygala comosa SchkuhrPOLYGALACEAE
Polygala forojulensis A.Kern. subsp. carniolica (A.Kern.) ArrigoniPOLYGALACEAE
Polygonatum multiflorum (L.) All.ASPARAGACEAE
Polygonatum odoratum (Mill.) DruceASPARAGACEAE
Polygonatum verticillatum (L.) All.ASPARAGACEAE
Polygonum aviculare L. subsp. avicularePOLYGONACEAE
Polypodium interjectum ShivasPOLYPODIACEAE
Polypodium vulgare L.POLYPODIACEAE
Polystichum aculeatum (L.) RothDRYOPTERIDACEAE
Polystichum braunii (Spenn.) FéeDRYOPTERIDACEAE
Polystichum lonchitis (L.) RothDRYOPTERIDACEAE
Polystichum setiferum (Forssk.) T.Moore ex Woyn.DRYOPTERIDACEAE
Populus alba L.SALICACEAE
Populus nigra L. subsp. nigraSALICACEAE
Populus tremula L.SALICACEAE
Potentilla aurea L. subsp. aureaROSACEAE
Potentilla brauneana HoppeROSACEAE
Potentilla caulescens L. subsp. caulescensROSACEAE
Potentilla crantzii (Crantz) Beck ex Fritsch subsp. crantziiROSACEAE
Potentilla erecta (L.) Raeusch.ROSACEAE
Potentilla nitida L.ROSACEAE
Potentilla norvegica L.ROSACEAE
Potentilla pusilla HostROSACEAE
Potentilla recta L. subsp. rectaROSACEAE
Potentilla reptans L.ROSACEAE
Poterium sanguisorba L. subsp. balearicum (Bourg. ex Nyman) StaceROSACEAE
Prenanthes purpurea L.ASTERACEAE
Primula auricula L.PRIMULACEAE
Primula auricula L. subsp. ciliata (Moretti) LüdiPRIMULACEAE
Primula elatior (L.) HillPRIMULACEAE
Primula farinosa L.PRIMULACEAE
Primula halleri J.F.Gmel.PRIMULACEAE
Primula minima L.PRIMULACEAE
Primula tyrolensis Schott ex Rchb.f.PRIMULACEAE
Primula veris L. subsp. columnae (Ten.) LuediPRIMULACEAE
Primula vulgaris Huds. subsp. vulgarisPRIMULACEAE
Primula wulfeniana Schott subsp. wulfenianaPRIMULACEAE
Prunella grandiflora (L.) SchollerLAMIACEAE
Prunella vulgaris L. subsp. vulgarisLAMIACEAE
Prunus avium (L.) L.ROSACEAE
Prunus domestica L.ROSACEAE
Prunus spinosa L. subsp. spinosaROSACEAE
Pseudathyrium alpestre (Hoppe) NewmanATHYRIACEAE
Pseudorchis albida (L.) Á.Löve & D.LöveORCHIDACEAE
Pseudoturritis turrita (L.) Al-ShehbazBRASSICACEAE
Pteridium aquilinum (L.) Kuhn subsp. aquilinumDENNSTAEDTIACEAE
Pteroselinum rablense (Wulfen) Rchb.APIACEAE
Pulmonaria australis (Murr) W.SauerBORAGINACEAE
Pulmonaria officinalis L. subsp. officinalisBORAGINACEAE
Pulsatilla alpina (L.) Delarbre subsp. alpinaRANUNCULACEAE
Pyrola chlorantha Sw.ERICACEAE
Pyrola media Sw.ERICACEAE
Pyrola minor L.ERICACEAE
Pyrola rotundifolia L. subsp. rotundifoliaERICACEAE
Pyrus communis L. subsp. pyraster (L.) Ehrh.ROSACEAE
Quercus pubescens Willd. subsp. pubescensFAGACEAE
Ranunculus acris L. subsp. acrisRANUNCULACEAE
Ranunculus acris L. subsp. friesianus (Jord.) SymeRANUNCULACEAE
Ranunculus alpestris L.RANUNCULACEAE
Ranunculus bulbosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus carinthiacus HoppeRANUNCULACEAE
Ranunculus hybridus BiriaRANUNCULACEAE
Ranunculus lanuginosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus montanus Willd.RANUNCULACEAE
Ranunculus platanifolius L.RANUNCULACEAE
Ranunculus polyanthemophyllus W.Koch & H.E.HessRANUNCULACEAE
Ranunculus repens L.RANUNCULACEAE
Ranunculus seguieri Vill. subsp. seguieriRANUNCULACEAE
Ranunculus tuberosus Lapeyr.RANUNCULACEAE
Ranunculus venetus Huter ex LandoltRANUNCULACEAE
Reseda lutea L. subsp. luteaRESEDACEAE
Rhamnus cathartica L.RHAMNACEAE
Rhamnus saxatilis Jacq.RHAMNACEAE
Rhinanthus freynii (Sterneck) A.Kern. ex FioriOROBANCHACEAE
Rhinanthus glacialis Personnat subsp. glacialisOROBANCHACEAE
Rhinanthus minor L.OROBANCHACEAE
Rhodiola rosea L.CRASSULACEAE
Rhododendron ferrugineum L.ERICACEAE
Rhododendron hirsutum L.ERICACEAE
Rhodothamnus chamaecistus (L.) Rchb.ERICACEAE
Ribes alpinum L.GROSSULARIACEAE
Robinia pseudoacacia L.FABACEAE
Rosa arvensis Huds.ROSACEAE
Rosa canina L.ROSACEAE
Rosa glauca Pourr.ROSACEAE
Rosa pendulina L.ROSACEAE
Rosa villosa L.ROSACEAE
Rubus caesius L.ROSACEAE
Rubus canescens DC.ROSACEAE
Rubus hirtus Waldst. & Kit. groupROSACEAE
Rubus idaeus L. subsp. idaeusROSACEAE
Rubus saxatilis L.ROSACEAE
Rumex acetosa L. subsp. acetosaPOLYGONACEAE
Rumex alpinus L.POLYGONACEAE
Rumex arifolius All.POLYGONACEAE
Rumex conglomeratus MurrayPOLYGONACEAE
Rumex obtusifolius L. subsp. obtusifoliusPOLYGONACEAE
Rumex scutatus L. subsp. scutatusPOLYGONACEAE
Ruscus aculeatus L.ASPARAGACEAE
Sabulina austriaca (Jacq.) Rchb.CARYOPHYLLACEAE
Sabulina verna (L.) Rchb. subsp. vernaCARYOPHYLLACEAE
Salix alba L.SALICACEAE
Salix alpina Scop.SALICACEAE
Salix appendiculata Vill.SALICACEAE
Salix caprea L.SALICACEAE
Salix daphnoides Vill.SALICACEAE
Salix eleagnos Scop.SALICACEAE
Salix glabra Scop.SALICACEAE
Salix hastata L.SALICACEAE
Salix herbacea L.SALICACEAE
Salix mielichhoferi Saut.SALICACEAE
Salix myrsinifolia Salisb.SALICACEAE
Salix purpurea L.SALICACEAE
Salix reticulata L.SALICACEAE
Salix retusa L.SALICACEAE
Salix serpillifolia Scop.SALICACEAE
Salix triandra L. subsp. triandraSALICACEAE
Salix waldsteiniana Willd.SALICACEAE
Salvia glutinosa L.LAMIACEAE
Salvia pratensis L. subsp. pratensisLAMIACEAE
Salvia pratensis L. subsp. saccardiana (Pamp.) PoldiniLAMIACEAE
Salvia verticillata L. subsp. verticillataLAMIACEAE
Sambucus ebulus L.ADOXACEAE
Sambucus nigra L.ADOXACEAE
Sambucus racemosa L. subsp. racemosaADOXACEAE
Sanicula europaea L.APIACEAE
Saponaria ocymoides L. subsp. ocymoidesCARYOPHYLLACEAE
Saponaria officinalis L.CARYOPHYLLACEAE
Satureja montana L. subsp. variegata (Host) P.W.BallLAMIACEAE
Saussurea discolor (Willd.) DC.ASTERACEAE
Saxifraga adscendens L. subsp. adscendensSAXIFRAGACEAE
Saxifraga aizoides L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga androsacea L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga burseriana L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga caesia L.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga crustata VestSAXIFRAGACEAE
Saxifraga cuneifolia L. subsp. robusta D.A.WebbSAXIFRAGACEAE
Saxifraga hostii Tausch subsp. hostiiSAXIFRAGACEAE
Saxifraga mutata L. subsp. mutataSAXIFRAGACEAE
Saxifraga oppositifolia L. subsp. oppositifoliaSAXIFRAGACEAE
Saxifraga paniculata Mill.SAXIFRAGACEAE
Saxifraga rotundifolia L. subsp. rotundifoliaSAXIFRAGACEAE
Saxifraga sedoides L. subsp. tomentosa (Zenari) PoldiniSAXIFRAGACEAE
Saxifraga squarrosa SieberSAXIFRAGACEAE
Scabiosa columbaria L. subsp. columbariaCAPRIFOLIACEAE
Scabiosa lucida Vill. subsp. lucidaCAPRIFOLIACEAE
Scabiosa triandra L.CAPRIFOLIACEAE
Scabiosa velenovskyana BobrovCAPRIFOLIACEAE
Schoenoplectus tabernaemontani (C.C.Gmel.) PallaCYPERACEAE
Schoenoplectus triqueter (L.) PallaCYPERACEAE
Schoenus nigricans L.CYPERACEAE
Scorzonera aristata Ramond ex DC.ASTERACEAE
Scorzoneroides autumnalis (L.) MoenchASTERACEAE
Scorzoneroides helvetica (Mérat) HolubASTERACEAE
Scrophularia hoppei W.D.J.KochSCROPHULARIACEAE
Scrophularia nodosa L.SCROPHULARIACEAE
Sedum album L. subsp. albumCRASSULACEAE
Sedum atratum L.CRASSULACEAE
Sedum hispanicum L.CRASSULACEAE
Sedum sexangulare L.CRASSULACEAE
Sempervivum tectorum L.CRASSULACEAE
Senecio cacaliaster Lam.ASTERACEAE
Senecio doronicum (L.) L.ASTERACEAE
Senecio inaequidens DC.ASTERACEAE
Senecio nemorensis L. subsp. glabratus (Herborg) Oberpr.ASTERACEAE
Senecio ovatus (G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.) Willd. subsp. ovatusASTERACEAE
Senecio squalidus L. subsp. rupestris (Waldst. & Kit.) GreuterASTERACEAE
Senecio vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Serratula tinctoria L. subsp. monticola (Boreau) BerherASTERACEAE
Serratula tinctoria L. subsp. tinctoriaASTERACEAE
Seseli annuum L. subsp. annuumAPIACEAE
Seseli kochii Breistr.APIACEAE
Seseli libanotis (L.) W.D.J.KochAPIACEAE
Sesleria caerulea (L.) Ard. subsp. caeruleaPOACEAE
Sesleriella sphaerocephala (Ard.) DeylPOACEAE
Sibbaldia procumbens L.ROSACEAE
Silene acaulis (L.) Jacq. subsp. acaulisCARYOPHYLLACEAE
Silene dioica (L.) Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Silene latifolia Poir.CARYOPHYLLACEAE
Silene nutans L. subsp. insubrica (Gaudin) SoldanoCARYOPHYLLACEAE
Silene nutans L. subsp. nutansCARYOPHYLLACEAE
Silene saxifraga L.CARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. commutata (Guss.) HayekCARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. glareosa (Jord.) Marsden-Jones & TurrillCARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. vulgarisCARYOPHYLLACEAE
Siler montanum Crantz subsp. montanumAPIACEAE
Silphiodaucus prutenicus (L.) Spalik, Wojew., Banasiak, Piwczyński & ReduronAPIACEAE
Sinapis arvensis L. subsp. arvensisBRASSICACEAE
Sisymbrium officinale (L.) Scop.BRASSICACEAE
Solanum dulcamara L.SOLANACEAE
Soldanella alpina L. subsp. alpinaPRIMULACEAE
Soldanella minima Hoppe subsp. minimaPRIMULACEAE
Soldanella pusilla Baumg. subsp. alpicola (F.K.Mey.) ChrtekPRIMULACEAE
Solidago virgaurea L. subsp. minuta (L.) Arcang.ASTERACEAE
Solidago virgaurea L. subsp. virgaureaASTERACEAE
Sonchus oleraceus L.ASTERACEAE
Sorbus aria (L.) CrantzROSACEAE
Sorbus aucuparia L. subsp. aucupariaROSACEAE
Sorbus chamaemespilus (L.) CrantzROSACEAE
Sparganium erectum L.TYPHACEAE
Spiraea decumbens W.D.J.Koch subsp. decumbensROSACEAE
Spiraea decumbens W.D.J.Koch subsp. tomentosa (Poech) DostálROSACEAE
Stachys alpina L. subsp. alpinaLAMIACEAE
Stachys recta L. subsp. grandiflora (Caruel) Arcang.LAMIACEAE
Stachys recta L. subsp. rectaLAMIACEAE
Stachys sylvatica L.LAMIACEAE
Stellaria aquatica (L.) Scop.CARYOPHYLLACEAE
Stellaria graminea L.CARYOPHYLLACEAE
Stellaria media (L.) Vill. subsp. mediaCARYOPHYLLACEAE
Stellaria nemorum L. subsp. montana (Pierrat) BerherCARYOPHYLLACEAE
Stellaria nemorum L. subsp. nemorumCARYOPHYLLACEAE
Stipa eriocaulis Borbás subsp. eriocaulisPOACEAE
Streptopus amplexifolius (L.) DC.ASPARAGACEAE
Succisa pratensis MoenchCAPRIFOLIACEAE
Symphytum tuberosum L. subsp. angustifolium (A.Kern.) NymanBORAGINACEAE
Tanacetum corymbosum (L.) Sch.Bip. subsp. corymbosumASTERACEAE
Taraxacum F.H.Wigg. sect. TaraxacumASTERACEAE
Taraxacum sect. Alpestria SoestASTERACEAE
Taraxacum sect. Alpina G.E.HaglundASTERACEAE
Taraxacum sect. Erythrosperma (H.Lindb.) Dahlst.ASTERACEAE
Taxus baccata L.TAXACEAE
Tephroseris longifolia (Jacq.) Griseb. & Schenk subsp. longifoliaASTERACEAE
Teucrium chamaedrys L. subsp. chamaedrysLAMIACEAE
Teucrium montanum L.LAMIACEAE
Thalictrum aquilegiifolium L. subsp. aquilegiifoliumRANUNCULACEAE
Thalictrum minus L.RANUNCULACEAE
Thesium alpinum L.SANTALACEAE
Thesium bavarum SchrankSANTALACEAE
Thesium pyrenaicum Pourr. subsp. pyrenaicumSANTALACEAE
Thesium rostratum Mert. & W.D.J.KochSANTALACEAE
Thymus longicaulis C.Presl subsp. longicaulisLAMIACEAE
Thymus praecox Opiz subsp. polytrichus (A.Kern ex Borbás) JalasLAMIACEAE
Thymus pulegioides L.LAMIACEAE
Tilia cordata Mill.MALVACEAE
Tilia platyphyllos Scop. subsp. platyphyllosMALVACEAE
Tofieldia calyculata (L.) Wahlenb.TOFIELDIACEAE
Tolpis staticifolia (All.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Tommasinia altissima (Mill.) ReduronAPIACEAE
Tozzia alpina L. subsp. alpinaOROBANCHACEAE
Tragopogon orientalis L.ASTERACEAE
Traunsteinera globosa (L.) Rchb.ORCHIDACEAE
Trifolium badium Schreb.FABACEAE
Trifolium medium L. subsp. mediumFABACEAE
Trifolium montanum L. subsp. montanumFABACEAE
Trifolium noricum Wulfen subsp. noricumFABACEAE
Trifolium pallescens Schreb.FABACEAE
Trifolium pratense L. subsp. nivale Ces.FABACEAE
Trifolium pratense L. subsp. pratenseFABACEAE
Trifolium repens L.FABACEAE
Trifolium rubens L.FABACEAE
Trigonella alba (Medik.) Coulot & RabauteFABACEAE
Trigonella officinalis (L.) Coulot & RabauteFABACEAE
Tripleurospermum inodorum (L.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Trisetaria alpestris (Host) Baumg.POACEAE
Trisetaria argentea (Willd.) Banfi, Galasso & SoldanoPOACEAE
Trisetaria flavescens (L.) Baumg. subsp. flavescensPOACEAE
Trollius europaeus L.RANUNCULACEAE
Tussilago farfara L.ASTERACEAE
Typha latifolia L.TYPHACEAE
Ulmus glabra Huds.ULMACEAE
Ulmus minor Mill. subsp. minorULMACEAE
Urtica dioica L. subsp. dioicaURTICACEAE
Urtica urens L.URTICACEAE
Vaccinium myrtillus L.ERICACEAE
Vaccinium uliginosum L. subsp. microphyllum (Lange) Tolm.ERICACEAE
Vaccinium vitis-idaea L.ERICACEAE
Valeriana elongata Jacq.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana montana L.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana officinalis L. subsp. officinalisCAPRIFOLIACEAE
Valeriana saxatilis L.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana stolonifera Czern. subsp. angustifolia SoóCAPRIFOLIACEAE
Valeriana supina Ard.CAPRIFOLIACEAE
Valeriana tripteris L. subsp. austriaca E.WaltherCAPRIFOLIACEAE
Veratrum album L.MELANTHIACEAE
Veratrum nigrum L.MELANTHIACEAE
Verbascum alpinum TurraSCROPHULARIACEAE
Verbascum chaixii Vill. subsp. chaixiiSCROPHULARIACEAE
Verbascum lychnitis L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum nigrum L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum phlomoides L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum thapsus L. subsp. thapsusSCROPHULARIACEAE
Veronica alpina L.PLANTAGINACEAE
Veronica angustifolia (Vahl) Bernh.PLANTAGINACEAE
Veronica aphylla L. subsp. aphyllaPLANTAGINACEAE
Veronica arvensis L.PLANTAGINACEAE
Veronica barrelieri H.Schott ex Roem. & Schult. subsp. nitens (Host) AlbachPLANTAGINACEAE
Veronica beccabunga L.PLANTAGINACEAE
Veronica chamaedrys L. subsp. chamaedrysPLANTAGINACEAE
Veronica fruticans Jacq.PLANTAGINACEAE
Veronica fruticulosa L.PLANTAGINACEAE
Veronica hederifolia L.PLANTAGINACEAE
Veronica officinalis L.PLANTAGINACEAE
Veronica persica Poir.PLANTAGINACEAE
Veronica serpyllifolia L.PLANTAGINACEAE
Veronica urticifolia Jacq.PLANTAGINACEAE
Viburnum lantana L.ADOXACEAE
Viburnum opulus L.ADOXACEAE
Vicia cracca L.FABACEAE
Vicia incana GouanFABACEAE
Vicia oroboides WulfenFABACEAE
Vicia sepium L.FABACEAE
Vinca major L. subsp. majorAPOCYNACEAE
Vinca minor L.APOCYNACEAE
Vincetoxicum hirundinaria Medik. subsp. hirundinariaAPOCYNACEAE
Viola biflora L.VIOLACEAE
Viola canina L.VIOLACEAE
Viola collina BesserVIOLACEAE
Viola hirta L.VIOLACEAE
Viola mirabilis L.VIOLACEAE
Viola reichenbachiana Jord. ex BoreauVIOLACEAE
Viola riviniana Rchb. subsp. rivinianaVIOLACEAE
Viola rupestris F.W.Schmidt subsp. rupestrisVIOLACEAE
Viola tricolor L.VIOLACEAE
Willemetia stipitata (Jacq.) Dalla Torre subsp. stipitataASTERACEAE


Partner/Partnerji: Università di Trieste, Dip. di Scienze della Vita (Lead Partner), Prirodoslovni Muzej Slovenije, Ljubljana, Univerza na Primorskem -Università del Litorale Koper/Capodistria, Università di Padova, Dip. di Biologia, Zavod Republike Slovenije za šolstvo Ljubljana, Comune di San Dorligo della Valle - Občina Dolina, Consorzio del Parco Regionale del Delta del Po Emilia Romagna, Agenzia Regionale per la Protezione dell’Ambiente del Friuli Venezia Giulia (ARPA - FVG), Gruppo di Azione Locale Venezia Orientale (GAL Venezia Orientale - VEGAL), Triglavski Narodni Park, Univerza v Novi Gorici.

Progetto Strumenti interattivi per l’identificazione della biodiversità: un progetto educativo in un’area transfrontaliera (SiiT): finanziato nell’ambito del Programma per la Cooperazione Transfrontaliera Italia-Slovenia 2007-2013, dal Fondo europeo di sviluppo regionale e dai fondi nazionali.

Projekt Interaktivna določevalna orodja za šole (SIIT): spoznavanje biotske pestrosti na čezmejnem območju sofinancirana v okviru Programa čezmejnega sodelovanja Slovenija-Italija 2007-2013 iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj in nacionalnih sredstev.


© Copyright 2013 SiiT.