Risultato della ricerca

Acer campestre L.SAPINDACEAE
Acer monspessulanum L. subsp. monspessulanumSAPINDACEAE
Acer platanoides L.SAPINDACEAE
Acer pseudoplatanus L.SAPINDACEAE
Achillea collina (Becker ex Wirtg.) HeimerlASTERACEAE
Achillea millefolium L. subsp. millefoliumASTERACEAE
Achnatherum calamagrostis (L.) P.Beauv.POACEAE
Aconitum lycoctonum L. emend. KoelleRANUNCULACEAE
Actaea spicata L.RANUNCULACEAE
Adiantum capillus-veneris L.PTERIDACEAE
Adonis annua L.RANUNCULACEAE
Aegonychon purpurocaeruleum (L.) HolubBORAGINACEAE
Aegopodium podagraria L.APIACEAE
Aesculus hippocastanum L.SAPINDACEAE
Aethionema saxatile (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Agrostis capillaris L. subsp. capillarisPOACEAE
Agrostis stolonifera L. subsp. stoloniferaPOACEAE
Ailanthus altissima (Mill.) SwingleSIMAROUBACEAE
Ajuga chamaepitys (L.) Schreb. subsp. chamaepitysLAMIACEAE
Ajuga genevensis L.LAMIACEAE
Ajuga reptans L.LAMIACEAE
Alisma plantago-aquatica L.ALISMATACEAE
Alkekengi officinarum MoenchSOLANACEAE
Alliaria petiolata (M.Bieb.) Cavara & GrandeBRASSICACEAE
Allium carinatum L.AMARYLLIDACEAE
Allium coloratum Spreng.AMARYLLIDACEAE
Allium horvatii LovrićAMARYLLIDACEAE
Allium longispathum RedoutéAMARYLLIDACEAE
Allium lusitanicum Lam.AMARYLLIDACEAE
Allium ochroleucum Waldst. & Kit.AMARYLLIDACEAE
Allium oleraceum L. subsp. oleraceumAMARYLLIDACEAE
Allium polyanthum Schult. & Schult.f.AMARYLLIDACEAE
Allium roseum L. subsp. roseumAMARYLLIDACEAE
Allium scorodoprasum L.AMARYLLIDACEAE
Allium sphaerocephalon L. subsp. sphaerocephalonAMARYLLIDACEAE
Allium vineale L.AMARYLLIDACEAE
Alnus glutinosa (L.) Gaertn.BETULACEAE
Althaea cannabina L.MALVACEAE
Althaea officinalis L.MALVACEAE
Alyssum alyssoides (L.) L.BRASSICACEAE
Alyssum montanum L.BRASSICACEAE
Amaranthus albus L.AMARANTHACEAE
Amaranthus deflexus L.AMARANTHACEAE
Amaranthus hybridus L. subsp. cruentus (L.) Thell.AMARANTHACEAE
Amaranthus hybridus L. subsp. hybridusAMARANTHACEAE
Amaranthus powellii S.WatsonAMARANTHACEAE
Amaranthus retroflexus L.AMARANTHACEAE
Ambrosia artemisiifolia L.ASTERACEAE
Amelanchier ovalis Medik. subsp. ovalisROSACEAE
Amorpha fruticosa L.FABACEAE
Anacamptis coriophora (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis morio (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis pyramidalis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Anchusa ochroleuca M.Bieb.BORAGINACEAE
Anemonoides nemorosa (L.) HolubRANUNCULACEAE
Anemonoides ranunculoides (L.) HolubRANUNCULACEAE
Angelica sylvestris L. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Anisantha madritensis (L.) Nevski subsp. madritensisPOACEAE
Anisantha sterilis (L.) NevskiPOACEAE
Anthemis arvensis L. subsp. arvensisASTERACEAE
Anthericum ramosum L.ASPARAGACEAE
Anthoxanthum australe (Weber) VeldkampPOACEAE
Anthoxanthum odoratum L.POACEAE
Anthriscus sylvestris (L.) Hoffm. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Anthyllis montana L. subsp. jacquinii (Rchb.f.) RohlenaFABACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. carpatica (Pant.) NymanFABACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. weldeniana (Rchb.) CullenFABACEAE
Antirrhinum majus L. subsp. majusPLANTAGINACEAE
Aquilegia dumeticola Jord.RANUNCULACEAE
Arabidopsis thaliana (L.) Heynh.BRASSICACEAE
Arabis sagittata (Bertol.) DC.BRASSICACEAE
Arctium lappa L.ASTERACEAE
Arctium minus (Hill) Bernh.ASTERACEAE
Arenaria leptoclados (Rchb.) Guss. subsp. leptocladosCARYOPHYLLACEAE
Arenaria serpyllifolia L. subsp. serpyllifoliaCARYOPHYLLACEAE
Argyrolobium zanonii (Turra) P.W.Ball subsp. zanoniiFABACEAE
Aristolochia clematitis L.ARISTOLOCHIACEAE
Aristolochia lutea Desf.ARISTOLOCHIACEAE
Aristolochia rotunda L. subsp. rotundaARISTOLOCHIACEAE
Armoracia rusticana G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.BRASSICACEAE
Arrhenatherum elatius (L.) P.Beauv. ex J.Presl & C.Presl subsp. elatiusPOACEAE
Artemisia absinthium L.ASTERACEAE
Artemisia alba TurraASTERACEAE
Artemisia verlotiorum LamotteASTERACEAE
Artemisia vulgaris L.ASTERACEAE
Arum italicum Mill. subsp. italicumARACEAE
Aruncus dioicus (Walter) FernaldROSACEAE
Arundo donax L.POACEAE
Asarum europaeum L.ARISTOLOCHIACEAE
Asparagus acutifolius L.ASPARAGACEAE
Asparagus tenuifolius Lam.ASPARAGACEAE
Asperula cynanchica L. subsp. cynanchicaRUBIACEAE
Asperula purpurea (L.) Ehrend.RUBIACEAE
Asplenium adiantum-nigrum L. subsp. adiantum-nigrumASPLENIACEAE
Asplenium ceterach L. subsp. bivalens (D.E.Mey.) Greuter & BurdetASPLENIACEAE
Asplenium ceterach L. subsp. ceterachASPLENIACEAE
Asplenium lepidum C.Presl subsp. lepidumASPLENIACEAE
Asplenium ruta-muraria L. subsp. ruta-murariaASPLENIACEAE
Asplenium trichomanes L. subsp. quadrivalens D.E.Mey.ASPLENIACEAE
Astragalus glycyphyllos L.FABACEAE
Astragalus monspessulanus L. subsp. wulfenii (W.D.J.Koch) Arcang.FABACEAE
Athamanta turbith (L.) Brot. subsp. turbithAPIACEAE
Athyrium filix-femina (L.) RothATHYRIACEAE
Atriplex patula L.AMARANTHACEAE
Atropa bella-donna L.SOLANACEAE
Avena barbata Pott ex LinkPOACEAE
Avena sterilis L.POACEAE
Avenella flexuosa (L.) Drejer subsp. flexuosaPOACEAE
Ballota nigra L. subsp. meridionalis (Bég.) Bég.LAMIACEAE
Barbarea vulgaris R.Br. subsp. arcuata (Opiz) HayekBRASSICACEAE
Bassia scoparia (L.) VossAMARANTHACEAE
Bellis perennis L.ASTERACEAE
Betonica officinalis L.LAMIACEAE
Betula pendula RothBETULACEAE
Bidens subalternans DC.ASTERACEAE
Bidens tripartita L. subsp. tripartitaASTERACEAE
Bifora radians M.Bieb.APIACEAE
Biscutella laevigata L. subsp. raffaelliana Galasso & BanfiBRASSICACEAE
Blackstonia perfoliata (L.) Huds. subsp. perfoliataGENTIANACEAE
Bolboschoenus maritimus (L.) PallaCYPERACEAE
Bombycilaena erecta (L.) Smoljan.ASTERACEAE
Bothriochloa ischaemum (L.) KengPOACEAE
Brachypodium rupestre (Host) Roem. & Schult.POACEAE
Brachypodium sylvaticum (Huds.) P.Beauv. subsp. sylvaticumPOACEAE
Brassica napus L.BRASSICACEAE
Brassica nigra (L.) W.D.J.KochBRASSICACEAE
Brassica rapa L. subsp. rapaBRASSICACEAE
Briza media L.POACEAE
Bromopsis benekenii (Lange) HolubPOACEAE
Bromopsis condensata (Hack.) Holub subsp. microtricha (Borbás) Jogan & BačičPOACEAE
Bromopsis erecta (Huds.) Fourr. subsp. erectaPOACEAE
Bromopsis inermis (Leyss.) Holub subsp. inermisPOACEAE
Bromus hordeaceus L. subsp. hordeaceusPOACEAE
Bromus japonicus Thunb. subsp. japonicusPOACEAE
Bromus squarrosus L. subsp. squarrosusPOACEAE
Broussonetia papyrifera (L.) Vent.MORACEAE
Bryonia dioica Jacq.CUCURBITACEAE
Buddleja davidii Franch.SCROPHULARIACEAE
Buphthalmum salicifolium L. subsp. salicifoliumASTERACEAE
Bupleurum praealtum L.APIACEAE
Bupleurum veronense TurraAPIACEAE
Buxus sempervirens L.BUXACEAE
Calamagrostis arundinacea (L.) RothPOACEAE
Calamagrostis varia (Schrad.) HostPOACEAE
Calepina irregularis (Asso) Thell.BRASSICACEAE
Calluna vulgaris (L.) HullERICACEAE
Campanula bononiensis L.CAMPANULACEAE
Campanula glomerata L.CAMPANULACEAE
Campanula persicifolia L. subsp. persicifoliaCAMPANULACEAE
Campanula pyramidalis L.CAMPANULACEAE
Campanula rapunculoides L. subsp. rapunculoidesCAMPANULACEAE
Campanula rapunculus L.CAMPANULACEAE
Campanula trachelium L. subsp. tracheliumCAMPANULACEAE
Capsella bursa-pastoris (L.) Medik. subsp. bursa-pastorisBRASSICACEAE
Capsella rubella Reut.BRASSICACEAE
Cardamine enneaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine hirsuta L.BRASSICACEAE
Carduus acanthoides L.ASTERACEAE
Carduus nutans L. subsp. nutansASTERACEAE
Carduus pycnocephalus L. subsp. pycnocephalusASTERACEAE
Carex alba Scop.CYPERACEAE
Carex caryophyllea Latourr.CYPERACEAE
Carex digitata L.CYPERACEAE
Carex distans L.CYPERACEAE
Carex divulsa StokesCYPERACEAE
Carex flacca Schreb. subsp. flaccaCYPERACEAE
Carex fritschii Waisb.CYPERACEAE
Carex halleriana AssoCYPERACEAE
Carex hirta L.CYPERACEAE
Carex humilis Leyss.CYPERACEAE
Carex michelii HostCYPERACEAE
Carex montana L.CYPERACEAE
Carex pairae F.W.SchultzCYPERACEAE
Carex pendula Huds.CYPERACEAE
Carex sylvatica Huds.CYPERACEAE
Carex tomentosa L.CYPERACEAE
Carlina corymbosa L.ASTERACEAE
Carlina vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Carpinus betulus L.BETULACEAE
Carpinus orientalis Mill. subsp. orientalisBETULACEAE
Carthamus lanatus L.ASTERACEAE
Carum carvi L.APIACEAE
Castanea sativa Mill.FAGACEAE
Catapodium rigidum (L.) C.E.Hubb. subsp. rigidumPOACEAE
Celtis australis L. subsp. australisCANNABACEAE
Centaurea calcitrapa L.ASTERACEAE
Centaurea cristata Bartl.ASTERACEAE
Centaurea cyanus L.ASTERACEAE
Centaurea deusta Ten.ASTERACEAE
Centaurea jacea L. subsp. weldeniana (Rchb.) GreuterASTERACEAE
Centaurea nigrescens Willd. subsp. nigrescensASTERACEAE
Centaurea rupestris L.ASTERACEAE
Centaurea solstitialis L. subsp. solstitialisASTERACEAE
Centaurea triumfettii All.ASTERACEAE
Centaurium erythraea Rafn subsp. erythraeaGENTIANACEAE
Centaurium pulchellum (Sw.) Druce subsp. pulchellumGENTIANACEAE
Centranthus ruber (L.) DC. subsp. ruberCAPRIFOLIACEAE
Cephalanthera damasonium (Mill.) DruceORCHIDACEAE
Cephalanthera longifolia (L.) FritschORCHIDACEAE
Cerastium brachypetalum Desp. ex Pers. subsp. brachypetalumCARYOPHYLLACEAE
Cerastium glomeratum Thuill.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium holosteoides Fr.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium pumilum CurtisCARYOPHYLLACEAE
Cerastium sylvaticum Waldst. & Kit.CARYOPHYLLACEAE
Cercis siliquastrum L. subsp. siliquastrumFABACEAE
Cerinthe minor L. subsp. minorBORAGINACEAE
Cervaria rivini Gaertn.APIACEAE
Chaenorhinum minus (L.) Lange subsp. litorale (Willd.) HayekPLANTAGINACEAE
Chaenorhinum minus (L.) Lange subsp. minusPLANTAGINACEAE
Chaerophyllum temulum L.APIACEAE
Chamaeiris graminea (L.) Medik.IRIDACEAE
Chamaenerion dodonaei (Vill.) Schur ex FussONAGRACEAE
Chelidonium majus L.PAPAVERACEAE
Chenopodiastrum murale (L.) S.Fuentes, Uotila & BorschAMARANTHACEAE
Chenopodium album L. subsp. albumAMARANTHACEAE
Chenopodium opulifolium Schrad. ex W.D.J.Koch & ZizAMARANTHACEAE
Chondrilla juncea L.ASTERACEAE
Chrysopogon gryllus (L.) Trin.POACEAE
Cichorium intybus L.ASTERACEAE
Cirsium acaulon (L.) Scop. subsp. acaulonASTERACEAE
Cirsium arvense (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium eriophorum (L.) Scop. subsp. eriophorumASTERACEAE
Cirsium pannonicum (L.f.) LinkASTERACEAE
Cirsium vulgare (Savi) Ten. subsp. vulgareASTERACEAE
Cleistogenes serotina (L.) Keng subsp. serotinaPOACEAE
Clematis recta L.RANUNCULACEAE
Clematis vitalba L.RANUNCULACEAE
Clematis viticella L.RANUNCULACEAE
Clinopodium album (Waldst. & Kit.) Bräuchler & GovaertsLAMIACEAE
Clinopodium menthifolium (Host) Stace subsp. ascendens (Jord.) GovaertsLAMIACEAE
Clinopodium nepeta (L.) Kuntze subsp. nepetaLAMIACEAE
Clinopodium vulgare L. subsp. arundanum (Boiss.) NymanLAMIACEAE
Clinopodium vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Colchicum autumnale L.COLCHICACEAE
Colutea arborescens L.FABACEAE
Commelina communis L.COMMELINACEAE
Convallaria majalis L.ASPARAGACEAE
Convolvulus arvensis L.CONVOLVULACEAE
Convolvulus cantabrica L.CONVOLVULACEAE
Convolvulus sepium L.CONVOLVULACEAE
Cornus mas L.CORNACEAE
Cornus sanguinea L. subsp. australis (C.A.Mey.) Jáv.CORNACEAE
Cornus sanguinea L. subsp. hungarica (Kárpáti) SoóCORNACEAE
Coronilla coronata L.FABACEAE
Coronilla scorpioides (L.) W.D.J.KochFABACEAE
Corydalis cava (L.) Schweigg. & Körte subsp. cavaPAPAVERACEAE
Corylus avellana L.BETULACEAE
Cotinus coggygria Scop.ANACARDIACEAE
Crambe tataria SebeókBRASSICACEAE
Crataegus laevigata (Poir.) DC.ROSACEAE
Crataegus monogyna Jacq.ROSACEAE
Crepis chondrilloides Jacq.ASTERACEAE
Crepis foetida L. subsp. rhoeadifolia (M.Bieb.) Čelak.ASTERACEAE
Crepis neglecta L. subsp. neglectaASTERACEAE
Crepis setosa Haller f.ASTERACEAE
Crepis taraxacifolia Thuill.ASTERACEAE
Crocus variegatus Hoppe & Hornsch.IRIDACEAE
Crocus vernus (L.) HillIRIDACEAE
Cupressus sempervirens L.CUPRESSACEAE
Cuscuta epithymum (L.) L. subsp. epithymumCONVOLVULACEAE
Cyclamen purpurascens Mill. subsp. purpurascensPRIMULACEAE
Cymbalaria muralis G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. muralisPLANTAGINACEAE
Cynodon dactylon (L.) Pers.POACEAE
Cynosurus echinatus L.POACEAE
Cyperus flavescens L.CYPERACEAE
Cyperus fuscus L.CYPERACEAE
Cyperus longus L.CYPERACEAE
Cytisus hirsutus L.FABACEAE
Cytisus pseudoprocumbens Markgr.FABACEAE
Dactylis glomerata L. subsp. glomerataPOACEAE
Dactylorhiza maculata (L.) Soó subsp. fuchsii (Druce) Hyl.ORCHIDACEAE
Danthonia alpina VestPOACEAE
Daphne alpina L. subsp. scopoliana UrbaniTHYMELAEACEAE
Daphne mezereum L.THYMELAEACEAE
Datura stramonium L.SOLANACEAE
Daucus carota L. subsp. carotaAPIACEAE
Delphinium consolida L. subsp. consolidaRANUNCULACEAE
Dianthus balbisii Ser. subsp. liburnicus (Bartl.) PignattiCARYOPHYLLACEAE
Dianthus hyssopifolius L.CARYOPHYLLACEAE
Dianthus sanguineus Vis.CARYOPHYLLACEAE
Dianthus sylvestris Wulfen subsp. tergestinus (Rchb.) HayekCARYOPHYLLACEAE
Dichoropetalum schottii (Besser ex DC.) Pimenov & KljuykovAPIACEAE
Dictamnus albus L.RUTACEAE
Digitalis grandiflora Mill.PLANTAGINACEAE
Digitalis laevigata Waldst. & Kit. subsp. laevigataPLANTAGINACEAE
Digitaria sanguinalis (L.) Scop.POACEAE
Dioscorea communis (L.) Caddick & WilkinDIOSCOREACEAE
Diplotaxis muralis (L.) DC.BRASSICACEAE
Diplotaxis tenuifolia (L.) DC.BRASSICACEAE
Dipsacus fullonum L. subsp. fullonumCAPRIFOLIACEAE
Dipsacus laciniatus L.CAPRIFOLIACEAE
Dittrichia viscosa (L.) Greuter subsp. viscosaASTERACEAE
Draba verna L. subsp. praecox (Steven) Rouy & FoucaudBRASSICACEAE
Dryopteris filix-mas (L.) SchottDRYOPTERIDACEAE
Drypis spinosa L. subsp. jacquiniana Wettst. & Murb.CARYOPHYLLACEAE
Ecballium elaterium (L.) A.Rich.CUCURBITACEAE
Echinochloa crus-galli (L.) P.Beauv.POACEAE
Echinops ritro L.ASTERACEAE
Echium vulgare L. subsp. vulgareBORAGINACEAE
Eleocharis palustris (L.) Roem. & Schult. subsp. palustrisCYPERACEAE
Elymus repens (L.) Gould subsp. repensPOACEAE
Emerus major Mill. subsp. emeroides (Boiss. & Spruner) Soldano & F.ContiFABACEAE
Epilobium hirsutum L.ONAGRACEAE
Epilobium parviflorum Schreb.ONAGRACEAE
Epilobium tetragonum L. subsp. tetragonumONAGRACEAE
Epipactis atrorubens (Hoffm.) BesserORCHIDACEAE
Epipactis helleborine (L.) CrantzORCHIDACEAE
Epipactis microphylla (Ehrh.) Sw.ORCHIDACEAE
Epipactis muelleri GodferyORCHIDACEAE
Epipactis palustris (L.) CrantzORCHIDACEAE
Equisetum arvense L.EQUISETACEAE
Equisetum arvense L. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Equisetum ramosissimum Desf.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Eragrostis cilianensis (All.) Vignolo ex Janch. subsp. cilianensisPOACEAE
Eragrostis minor Host subsp. minorPOACEAE
Eragrostis pilosa (L.) P.Beauv. subsp. pilosaPOACEAE
Erica carnea L. subsp. carneaERICACEAE
Erigeron annuus (L.) Desf.ASTERACEAE
Erigeron annuus (L.) Desf. subsp. septentrionalis (Fernald & Wiegand) WagenitzASTERACEAE
Erigeron canadensis L.ASTERACEAE
Erigeron sumatrensis Retz.ASTERACEAE
Eruca vesicaria (L.) Cav.BRASSICACEAE
Ervilia hirsuta (L.) OpizFABACEAE
Ervilia loiseleurii (M.Bieb.) H.Schaef.FABACEAE
Eryngium amethystinum L.APIACEAE
Erythronium dens-canis L.LILIACEAE
Euonymus europaeus L.CELASTRACEAE
Euonymus latifolius (L.) Mill.CELASTRACEAE
Euonymus verrucosus Scop.CELASTRACEAE
Eupatorium cannabinum L. subsp. cannabinumASTERACEAE
Euphorbia cyparissias L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia dulcis L. subsp. incompta (Ces.) NymanEUPHORBIACEAE
Euphorbia esula L. subsp. esulaEUPHORBIACEAE
Euphorbia exigua L. subsp. exiguaEUPHORBIACEAE
Euphorbia falcata L. subsp. falcataEUPHORBIACEAE
Euphorbia fragifera JanEUPHORBIACEAE
Euphorbia helioscopia L. subsp. helioscopiaEUPHORBIACEAE
Euphorbia lathyris L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia maculata L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia nicaeensis All. subsp. nicaeensisEUPHORBIACEAE
Euphorbia peplus L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia platyphyllos L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia prostrata AitonEUPHORBIACEAE
Euphorbia verrucosa L.EUPHORBIACEAE
Euphrasia illyrica Wettst.OROBANCHACEAE
Euphrasia marchesettii Wettst.OROBANCHACEAE
Euphrasia stricta D.Wolff ex J.F.Lehm.OROBANCHACEAE
Fagus sylvatica L. subsp. sylvaticaFAGACEAE
Fallopia baldschuanica (Regel) HolubPOLYGONACEAE
Fallopia convolvulus (L.) Á.LövePOLYGONACEAE
Fallopia dumetorum (L.) HolubPOLYGONACEAE
Ferulago campestris (Besser) GrecescuAPIACEAE
Festuca danthonii Asch. & Graebn. subsp. danthoniiPOACEAE
Festuca filiformis Pourr.POACEAE
Festuca heterophylla Lam.POACEAE
Festuca rubra L. subsp. rubraPOACEAE
Festuca stricta Host subsp. sulcata (Hack.) Patzke ex PilsPOACEAE
Festuca valesiaca Schleich. ex Gaudin subsp. valesiacaPOACEAE
Ficaria verna Huds. subsp. calthifolia (Rchb.) NymanRANUNCULACEAE
Ficaria verna Huds. subsp. ficariiformis (F.W.Schultz) B.Walln.RANUNCULACEAE
Ficus carica L.MORACEAE
Filago germanica (L.) Huds.ASTERACEAE
Filago pyramidata L.ASTERACEAE
Filipendula vulgaris MoenchROSACEAE
Foeniculum vulgare Mill.APIACEAE
Fragaria moschata WestonROSACEAE
Fragaria vesca L. subsp. vescaROSACEAE
Fragaria viridis Weston subsp. viridisROSACEAE
Frangula alnus Mill. subsp. alnusRHAMNACEAE
Frangula rupestris (Scop.) SchurRHAMNACEAE
Fraxinus angustifolia Vahl subsp. oxycarpa (M.Bieb. ex Willd.) Franco & Rocha AfonsoOLEACEAE
Fraxinus excelsior L. subsp. excelsiorOLEACEAE
Fraxinus ornus L. subsp. ornusOLEACEAE
Fritillaria montana Hoppe ex W.D.J.KochLILIACEAE
Fumana procumbens (Dunal) Gren. & Godr.CISTACEAE
Fumaria officinalis L. subsp. officinalisPAPAVERACEAE
Gagea lutea (L.) Ker Gawl.LILIACEAE
Gagea pusilla (F.W.Schmidt) SweetLILIACEAE
Galanthus nivalis L.AMARYLLIDACEAE
Galatella linosyris (L.) Rchb.f. subsp. linosyrisASTERACEAE
Galeopsis angustifolia Ehrh. ex Hoffm. subsp. angustifoliaLAMIACEAE
Galeopsis ladanum L.LAMIACEAE
Galeopsis speciosa Mill.LAMIACEAE
Galeopsis tetrahit L.LAMIACEAE
Galinsoga parviflora Cav.ASTERACEAE
Galium album Mill. subsp. albumRUBIACEAE
Galium aparine L.RUBIACEAE
Galium corrudifolium Vill.RUBIACEAE
Galium laevigatum L.RUBIACEAE
Galium lucidum All. subsp. lucidumRUBIACEAE
Galium palustre L. subsp. palustreRUBIACEAE
Galium verum L. subsp. verumRUBIACEAE
Genista germanica L.FABACEAE
Genista holopetala (Koch) Bald.FABACEAE
Genista januensis Viv. subsp. januensisFABACEAE
Genista sagittalis L.FABACEAE
Genista sericea Wulfen subsp. sericeaFABACEAE
Genista sylvestris Scop.FABACEAE
Genista tinctoria L.FABACEAE
Gentiana asclepiadea L.GENTIANACEAE
Gentiana cruciata L. subsp. cruciataGENTIANACEAE
Gentiana utriculosa L.GENTIANACEAE
Gentiana verna L. subsp. tergestina (Beck) HayekGENTIANACEAE
Geranium columbinum L.GERANIACEAE
Geranium dissectum L.GERANIACEAE
Geranium molle L.GERANIACEAE
Geranium purpureum Vill.GERANIACEAE
Geranium pusillum L.GERANIACEAE
Geranium robertianum L.GERANIACEAE
Geranium rotundifolium L.GERANIACEAE
Geranium sanguineum L.GERANIACEAE
Geum urbanum L.ROSACEAE
Gladiolus illyricus W.D.J.KochIRIDACEAE
Gladiolus italicus Mill.IRIDACEAE
Glechoma hederacea L.LAMIACEAE
Glechoma hirsuta Waldst. & Kit.LAMIACEAE
Gleditsia triacanthos L.FABACEAE
Globularia bisnagarica L.PLANTAGINACEAE
Globularia cordifolia L.PLANTAGINACEAE
Glyceria fluitans (L.) R.Br.POACEAE
Glyceria notata Chevall.POACEAE
Gratiola officinalis L.PLANTAGINACEAE
Gymnadenia conopsea (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Gymnadenia odoratissima (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Gymnocarpium robertianum (Hoffm.) NewmanWOODSIACEAE
Hedera helix L. subsp. helixARALIACEAE
Helianthemum nummularium (L.) Mill. subsp. obscurum (Čelak.) HolubCISTACEAE
Helianthus annuus L. subsp. annuusASTERACEAE
Helianthus tuberosus L.ASTERACEAE
Heliotropium europaeum L.BORAGINACEAE
Heliotropium suaveolens M.Bieb.BORAGINACEAE
Helleborus viridis L. subsp. istriacus (Schiffn.) Cristof. & ZanottiRANUNCULACEAE
Helminthotheca echioides (L.) HolubASTERACEAE
Hemerocallis fulva (L.) L.XANTHORRHOEACEAE
Hepatica nobilis Mill.RANUNCULACEAE
Heracleum sphondylium L. subsp. sphondyliumAPIACEAE
Herniaria glabra L. subsp. glabraCARYOPHYLLACEAE
Hieracium bifidum Kit. ex Hornem.ASTERACEAE
Hieracium brevifolium TauschASTERACEAE
Hieracium bupleuroides C.C.Gmel.ASTERACEAE
Hieracium glaucum All.ASTERACEAE
Hieracium murorum L.ASTERACEAE
Hieracium pospichalii Zahn subsp. pospichaliiASTERACEAE
Hieracium racemosum Waldst. & Kit. ex Willd.ASTERACEAE
Hieracium saxatile Jacq. subsp. saxatileASTERACEAE
Hieracium umbellatum L.ASTERACEAE
Himantoglossum adriaticum H.BaumannORCHIDACEAE
Hippocrepis comosa L. subsp. comosaFABACEAE
Hirschfeldia incana (L.) Lagr.-Foss. subsp. incanaBRASSICACEAE
Holcus lanatus L. subsp. lanatusPOACEAE
Holcus mollis L. subsp. mollisPOACEAE
Hordeum murinum L. subsp. leporinum (Link) Arcang.POACEAE
Hordeum murinum L. subsp. murinumPOACEAE
Hordeum secalinum Schreb.POACEAE
Hornungia petraea (L.) Rchb. subsp. petraeaBRASSICACEAE
Humulus lupulus L.CANNABACEAE
Hylotelephium maximum (L.) Holub subsp. maximumCRASSULACEAE
Hyoscyamus albus L.SOLANACEAE
Hyoscyamus niger L.SOLANACEAE
Hypericum maculatum Crantz subsp. maculatumHYPERICACEAE
Hypericum perforatum L. subsp. perforatumHYPERICACEAE
Hypochaeris maculata L.ASTERACEAE
Hypochaeris radicata L.ASTERACEAE
Hyssopus officinalis L. subsp. aristatus (Godr.) NymanLAMIACEAE
Iberis amara L.BRASSICACEAE
Iris cengialti Ambrosi ex A.Kern. subsp. illyrica (Asch. & Graebn.) PoldiniIRIDACEAE
Iris germanica L.IRIDACEAE
Isopyrum thalictroides L.RANUNCULACEAE
Jacobaea aquatica (Hill) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.ASTERACEAE
Jacobaea vulgaris Gaertn. subsp. vulgarisASTERACEAE
Juglans regia L.JUGLANDACEAE
Juncus articulatus L. subsp. articulatusJUNCACEAE
Juncus compressus Jacq.JUNCACEAE
Juncus conglomeratus L.JUNCACEAE
Juncus gerardi Loisel. subsp. gerardiJUNCACEAE
Juncus inflexus L. subsp. inflexusJUNCACEAE
Juniperus communis L.CUPRESSACEAE
Juniperus oxycedrus L.CUPRESSACEAE
Jurinea mollis (L.) Rchb. subsp. mollisASTERACEAE
Katapsuxis silaifolia (Jacq.) Reduron, Charpin & PimenovAPIACEAE
Knautia drymeja Heuff. subsp. tergestina (Beck) Ehrend.CAPRIFOLIACEAE
Knautia illyrica BeckCAPRIFOLIACEAE
Knautia integrifolia (L.) Bertol. subsp. integrifoliaCAPRIFOLIACEAE
Koeleria brevis StevenPOACEAE
Koeleria pyramidata (Lam.) P.Beauv.POACEAE
Koeleria splendens C.PreslPOACEAE
Laburnum anagyroides Medik. subsp. anagyroidesFABACEAE
Lactuca perennis L.ASTERACEAE
Lactuca quercina L. subsp. quercinaASTERACEAE
Lactuca saligna L.ASTERACEAE
Lactuca sativa L. subsp. serriola (L.) Galasso, Banfi, Bartolucci & ArdenghiASTERACEAE
Lactuca viminea (L.) J.Presl & C.Presl subsp. vimineaASTERACEAE
Lamium amplexicaule L.LAMIACEAE
Lamium galeobdolon (L.) L. subsp. montanum (Pers.) HayekLAMIACEAE
Lamium maculatum L.LAMIACEAE
Lamium orvala L.LAMIACEAE
Lamium purpureum L.LAMIACEAE
Lappula squarrosa (Retz.) Dumort.BORAGINACEAE
Lapsana communis L. subsp. communisASTERACEAE
Laserpitium latifolium L.APIACEAE
Lathraea squamaria L.OROBANCHACEAE
Lathyrus annuus L.FABACEAE
Lathyrus cicera L.FABACEAE
Lathyrus latifolius L.FABACEAE
Lathyrus niger (L.) Bernh.FABACEAE
Lathyrus pannonicus (Jacq.) Garcke subsp. varius (Hill) P.W.BallFABACEAE
Lathyrus pratensis L. subsp. pratensisFABACEAE
Lathyrus sativus L.FABACEAE
Lathyrus setifolius L.FABACEAE
Lathyrus sphaericus Retz.FABACEAE
Lathyrus tuberosus L.FABACEAE
Lathyrus venetus (Mill.) Wohlf.FABACEAE
Lathyrus vernus (L.) Bernh.FABACEAE
Laurus nobilis L.LAURACEAE
Legousia hybrida (L.) DelarbreCAMPANULACEAE
Legousia speculum-veneris (L.) Chaix subsp. speculum-venerisCAMPANULACEAE
Leontodon crispus Vill.ASTERACEAE
Leontodon hispidus L. subsp. danubialis (Jacq.) Simonk.ASTERACEAE
Leonurus cardiaca L.LAMIACEAE
Lepidium campestre (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Lepidium coronopus (L.) Al-ShehbazBRASSICACEAE
Lepidium draba L. subsp. drabaBRASSICACEAE
Lepidium graminifolium L. subsp. graminifoliumBRASSICACEAE
Leucanthemum ircutianum DC. subsp. ircutianumASTERACEAE
Leucanthemum ircutianum DC. subsp. leucolepis (Briq. & Cavill.) Vogt & GreuterASTERACEAE
Leucanthemum platylepis BorbásASTERACEAE
Leucanthemum vulgare (Vaill.) Lam. subsp. vulgareASTERACEAE
Leucopoa spectabilis (Jan ex Bertol.) H.Scholz & Foggi subsp. carniolica (Hack.) H.Scholz & FoggiPOACEAE
Ligustrum vulgare L.OLEACEAE
Lilium bulbiferum L. subsp. bulbiferumLILIACEAE
Lilium carniolicum Bernh. ex W.D.J.KochLILIACEAE
Lilium martagon L.LILIACEAE
Limniris pseudacorus (L.) FussIRIDACEAE
Limodorum abortivum (L.) Sw.ORCHIDACEAE
Linaria vulgaris Mill. subsp. vulgarisPLANTAGINACEAE
Linum catharticum L. subsp. catharticumLINACEAE
Linum corymbulosum Rchb.LINACEAE
Linum narbonense L.LINACEAE
Linum tenuifolium L.LINACEAE
Linum trigynum L.LINACEAE
Linum usitatissimum L. subsp. angustifolium (Huds.) Thell.LINACEAE
Lipandra polysperma (L.) S.Fuentes, Uotila & BorschAMARANTHACEAE
Lithospermum officinale L.BORAGINACEAE
Logfia minima (Sm.) Dumort.ASTERACEAE
Lolium arundinaceum (Schreb.) Darbysh. subsp. arundinaceumPOACEAE
Lolium multiflorum Lam.POACEAE
Lolium perenne L.POACEAE
Lolium pratense (Huds.) Darbysh.POACEAE
Loncomelos brevistylus (Wolfner) DostálASPARAGACEAE
Loncomelos pyrenaicus (L.) L.D.Hrouda subsp. sphaerocarpus (A.Kern.) HolubASPARAGACEAE
Lonicera caprifolium L.CAPRIFOLIACEAE
Lonicera etrusca SantiCAPRIFOLIACEAE
Lonicera japonica Thunb.CAPRIFOLIACEAE
Lotus corniculatus L. subsp. corniculatusFABACEAE
Lotus germanicus (Gremli) PeruzziFABACEAE
Lotus herbaceus (Vill.) JauzeinFABACEAE
Lunaria annua L.BRASSICACEAE
Lunaria rediviva L.BRASSICACEAE
Luzula campestris (L.) DC. subsp. campestrisJUNCACEAE
Luzula multiflora (Ehrh.) Lej. subsp. multifloraJUNCACEAE
Lycopus europaeus L.LAMIACEAE
Lycopus exaltatus L.f.LAMIACEAE
Lysimachia arvensis (L.) U.Manns & Anderb. subsp. arvensisPRIMULACEAE
Lysimachia foemina (Mill.) U.Manns & Anderb.PRIMULACEAE
Lysimachia punctata L.PRIMULACEAE
Lysimachia vulgaris L.PRIMULACEAE
Lythrum salicaria L.LYTHRACEAE
Malus domestica (Borkh.) Borkh.ROSACEAE
Malva alcea L.MALVACEAE
Malva neglecta Wallr.MALVACEAE
Malva parviflora L.MALVACEAE
Malva sylvestris L.MALVACEAE
Marrubium incanum Desr.LAMIACEAE
Matricaria chamomilla L.ASTERACEAE
Medicago carstiensis Jacq.FABACEAE
Medicago falcata L. subsp. falcataFABACEAE
Medicago lupulina L.FABACEAE
Medicago minima (L.) L.FABACEAE
Medicago orbicularis (L.) Bartal.FABACEAE
Medicago prostrata Jacq. subsp. prostrataFABACEAE
Medicago rigidula (L.) All.FABACEAE
Medicago sativa L.FABACEAE
Melampyrum barbatum Waldst. & Kit. subsp. carstiense RonnigerOROBANCHACEAE
Melampyrum cristatum L. subsp. cristatumOROBANCHACEAE
Melampyrum fimbriatum VandasOROBANCHACEAE
Melampyrum pratense L. subsp. pratenseOROBANCHACEAE
Melampyrum velebiticum BorbásOROBANCHACEAE
Melica ciliata L. subsp. ciliataPOACEAE
Melica nutans L.POACEAE
Melissa officinalis L. subsp. officinalisLAMIACEAE
Melittis melissophyllum L.LAMIACEAE
Mentha aquatica L. subsp. aquaticaLAMIACEAE
Mentha arvensis L.LAMIACEAE
Mentha longifolia (L.) L.LAMIACEAE
Mentha spicata L.LAMIACEAE
Mercurialis annua L.EUPHORBIACEAE
Mercurialis ovata Sternb. & HoppeEUPHORBIACEAE
Microthlaspi perfoliatum (L.) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Misopates orontium (L.) Raf.PLANTAGINACEAE
Moehringia muscosa L.CARYOPHYLLACEAE
Moehringia tommasinii Marches.CARYOPHYLLACEAE
Molinia arundinacea SchrankPOACEAE
Morus alba L.MORACEAE
Muscari botryoides (L.) Mill. subsp. botryoidesASPARAGACEAE
Muscari comosum (L.) Mill.ASPARAGACEAE
Muscari neglectum Guss. ex Ten.ASPARAGACEAE
Mycelis muralis (L.) Dumort. subsp. muralisASTERACEAE
Myosotis arvensis (L.) Hill subsp. arvensisBORAGINACEAE
Myosotis ramosissima Rochel subsp. ramosissimaBORAGINACEAE
Narcissus pseudonarcissus L. subsp. pseudonarcissusAMARYLLIDACEAE
Narcissus radiiflorus Salisb.AMARYLLIDACEAE
Nasturtium officinale R.Br.BRASSICACEAE
Neotinea tridentata (Scop.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neotinea ustulata (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neottia nidus-avis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Neottia ovata (L.) Bluff & Fingerh.ORCHIDACEAE
Nepeta cataria L.LAMIACEAE
Nicandra physalodes (L.) Gaertn.SOLANACEAE
Noccaea praecox (Wulfen) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Nonea pulla (L.) DC.BORAGINACEAE
Odontites luteus (L.) Clairv. subsp. luteusOROBANCHACEAE
Oenanthe pimpinelloides L.APIACEAE
Olea europaea L.OLEACEAE
Onobrychis arenaria (Kit.) DC. subsp. tommasinii (Jord.) Asch. & Graebn.FABACEAE
Ononis pusilla L. subsp. pusillaFABACEAE
Ononis spinosa L. subsp. antiquorum (L.) Arcang.FABACEAE
Onopordum acanthium L. subsp. acanthiumASTERACEAE
Onosma echioides (L.) L. subsp. dalmatica (Scheele) Peruzzi & N.G.Passal.BORAGINACEAE
Ophrys apifera Huds.ORCHIDACEAE
Ophrys insectifera L.ORCHIDACEAE
Opopanax chironium (L.) W.D.J.KochAPIACEAE
Orchis militaris L.ORCHIDACEAE
Orchis purpurea Huds.ORCHIDACEAE
Orchis simia Lam.ORCHIDACEAE
Oreoselinum nigrum DelarbreAPIACEAE
Origanum vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Orlaya grandiflora (L.) Hoffm.APIACEAE
Ornithogalum comosum L.ASPARAGACEAE
Ornithogalum divergens BoreauASPARAGACEAE
Ornithogalum kochii Parl. subsp. kochiiASPARAGACEAE
Ornithogalum refractum Willd.ASPARAGACEAE
Orobanche caryophyllacea Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche gracilis Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche lutea Baumg.OROBANCHACEAE
Ostrya carpinifolia Scop.BETULACEAE
Osyris alba L.SANTALACEAE
Oxalis articulata SavignyOXALIDACEAE
Oxalis corniculata L.OXALIDACEAE
Oxalis stricta L.OXALIDACEAE
Paeonia officinalis L. subsp. officinalisPAEONIACEAE
Paliurus spina-christi Mill.RHAMNACEAE
Panicum capillare L.POACEAE
Papaver apulum Ten.PAPAVERACEAE
Papaver rhoeas L. subsp. rhoeasPAPAVERACEAE
Parietaria judaica L.URTICACEAE
Parietaria officinalis L.URTICACEAE
Parthenocissus quinquefolia (L.) Planch.VITACEAE
Pastinaca sativa L. subsp. sativaAPIACEAE
Pedicularis friderici-augusti Tomm.OROBANCHACEAE
Pentanema britannicum (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema ensifolium (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema hirtum (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema salicinum (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema spiraeifolium (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema squarrosum (L.) D.Gut.Larr., Santos- Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Persicaria lapathifolia (L.) Delarbre subsp. lapathifoliaPOLYGONACEAE
Persicaria maculosa GrayPOLYGONACEAE
Persicaria mitis (Schrank) AssenovPOLYGONACEAE
Petasites hybridus (L.) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. hybridusASTERACEAE
Petrorhagia saxifraga (L.) Link subsp. saxifragaCARYOPHYLLACEAE
Petrosedum thartii (L.P.Hébert) NiederleCRASSULACEAE
Phalaris canariensis L.POACEAE
Phedimus spurius (M. Bieb.) 't HartCRASSULACEAE
Philadelphus coronarius L.HYDRANGEACEAE
Phillyrea latifolia L.OLEACEAE
Phleum pratense L. subsp. pratensePOACEAE
Phragmites australis (Cav.) Trin. ex Steud. subsp. australisPOACEAE
Picris hieracioides L. subsp. hieracioidesASTERACEAE
Picris hispidissima (Bartl.) W.D.J.KochASTERACEAE
Pilosella acutifolia (Vill.) Arv.-Touv.ASTERACEAE
Pilosella bauhini (Schult.) Arv.-Touv.ASTERACEAE
Pilosella cymosa (L.) F.W.Schultz & Sch.Bip.ASTERACEAE
Pilosella officinarum Vaill.ASTERACEAE
Pilosella piloselloides (Vill.) SojákASTERACEAE
Pimpinella saxifraga L.APIACEAE
Pinus halepensis Mill. subsp. halepensisPINACEAE
Pinus nigra J.F.Arnold subsp. nigraPINACEAE
Pinus sylvestris L.PINACEAE
Pistacia terebinthus L. subsp. terebinthusANACARDIACEAE
Plantago argentea Chaix subsp. liburnica RavnikPLANTAGINACEAE
Plantago lanceolata L.PLANTAGINACEAE
Plantago major L.PLANTAGINACEAE
Plantago media L. subsp. mediaPLANTAGINACEAE
Plantago subulata L.PLANTAGINACEAE
Platanthera bifolia (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Platanthera chlorantha (Custer) Rchb.ORCHIDACEAE
Platycladus orientalis (L.) FrancoCUPRESSACEAE
Poa angustifolia L.POACEAE
Poa annua L.POACEAE
Poa bulbosa L. subsp. bulbosaPOACEAE
Poa compressa L.POACEAE
Poa nemoralis L. subsp. nemoralisPOACEAE
Poa palustris L. subsp. palustrisPOACEAE
Poa pratensis L. subsp. pratensisPOACEAE
Poa sylvicola Guss.POACEAE
Podospermum laciniatum (L.) DC. subsp. laciniatumASTERACEAE
Polycarpon tetraphyllum (L.) L. subsp. tetraphyllumCARYOPHYLLACEAE
Polycnemum majus A.BraunAMARANTHACEAE
Polygala comosa SchkuhrPOLYGALACEAE
Polygala forojulensis A.Kern. subsp. adriatica (Chodat) ArrigoniPOLYGALACEAE
Polygonatum multiflorum (L.) All.ASPARAGACEAE
Polygonatum odoratum (Mill.) DruceASPARAGACEAE
Polygonum arenastrum BoreauPOLYGONACEAE
Polypodium cambricum L.POLYPODIACEAE
Polypodium interjectum ShivasPOLYPODIACEAE
Polypodium vulgare L.POLYPODIACEAE
Populus alba L.SALICACEAE
Populus canescens (Aiton) Sm.SALICACEAE
Populus nigra L. subsp. nigraSALICACEAE
Portulaca oleracea L.PORTULACACEAE
Potamogeton crispus L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton natans L.POTAMOGETONACEAE
Potentilla alba L.ROSACEAE
Potentilla erecta (L.) Raeusch.ROSACEAE
Potentilla heptaphylla L. subsp. australis (Nyman) GamsROSACEAE
Potentilla pedata Willd. ex Hornem.ROSACEAE
Potentilla recta L. subsp. rectaROSACEAE
Potentilla reptans L.ROSACEAE
Potentilla tommasiniana F.W.SchultzROSACEAE
Poterium sanguisorba L. subsp. balearicum (Bourg. ex Nyman) StaceROSACEAE
Prenanthes purpurea L.ASTERACEAE
Primula vulgaris Huds. subsp. vulgarisPRIMULACEAE
Prospero autumnale (L.) SpetaASPARAGACEAE
Prunella grandiflora (L.) SchollerLAMIACEAE
Prunella laciniata (L.) L.LAMIACEAE
Prunella vulgaris L. subsp. vulgarisLAMIACEAE
Prunus avium (L.) L.ROSACEAE
Prunus cerasifera Ehrh.ROSACEAE
Prunus domestica L.ROSACEAE
Prunus mahaleb L.ROSACEAE
Prunus persica (L.) BatschROSACEAE
Prunus spinosa L. subsp. spinosaROSACEAE
Pseudoturritis turrita (L.) Al-ShehbazBRASSICACEAE
Pteridium aquilinum (L.) Kuhn subsp. aquilinumDENNSTAEDTIACEAE
Pulicaria dysenterica (L.) Bernh.ASTERACEAE
Pulmonaria australis (Murr) W.SauerBORAGINACEAE
Pulsatilla montana (Hoppe) Rchb. subsp. montanaRANUNCULACEAE
Pyrus communis L. subsp. communisROSACEAE
Quercus cerris L.FAGACEAE
Quercus ilex L. subsp. ilexFAGACEAE
Quercus petraea (Matt.) Liebl. subsp. petraeaFAGACEAE
Quercus pubescens Willd. subsp. pubescensFAGACEAE
Ranunculus acris L. subsp. acrisRANUNCULACEAE
Ranunculus bulbosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus illyricus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus lanuginosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus repens L.RANUNCULACEAE
Ranunculus saniculifolius Viv.RANUNCULACEAE
Ranunculus trichophyllus ChaixRANUNCULACEAE
Rapistrum rugosum (L.) All.BRASSICACEAE
Reseda lutea L. subsp. luteaRESEDACEAE
Rhamnus cathartica L.RHAMNACEAE
Rhinanthus freynii (Sterneck) A.Kern. ex FioriOROBANCHACEAE
Rhinanthus minor L.OROBANCHACEAE
Rhinanthus pampaninii Chabert subsp. pampaniniiOROBANCHACEAE
Robinia pseudoacacia L.FABACEAE
Rorippa sylvestris (L.) Besser subsp. sylvestrisBRASSICACEAE
Rosa arvensis Huds.ROSACEAE
Rosa canina L.ROSACEAE
Rosa corymbifera Borkh.ROSACEAE
Rosa gallica L.ROSACEAE
Rosa micrantha Borrer ex Sm.ROSACEAE
Rosa sempervirens L.ROSACEAE
Rubus caesius L.ROSACEAE
Rubus canescens DC.ROSACEAE
Rubus ulmifolius SchottROSACEAE
Rudbeckia laciniata L.ASTERACEAE
Rumex acetosa L. subsp. acetosaPOLYGONACEAE
Rumex conglomeratus MurrayPOLYGONACEAE
Rumex crispus L.POLYGONACEAE
Rumex kerneri BorbásPOLYGONACEAE
Rumex obtusifolius L. subsp. obtusifoliusPOLYGONACEAE
Rumex pulcher L. subsp. pulcherPOLYGONACEAE
Ruscus aculeatus L.ASPARAGACEAE
Ruta graveolens L.RUTACEAE
Sabulina glaucina (Dvořáková) Dillenb. & KadereitCARYOPHYLLACEAE
Sagina procumbens L.CARYOPHYLLACEAE
Salix alba L.SALICACEAE
Salix caprea L.SALICACEAE
Salix cinerea L.SALICACEAE
Salix purpurea L.SALICACEAE
Salix triandra L. subsp. triandraSALICACEAE
Salvia glutinosa L.LAMIACEAE
Salvia nemorosa L. subsp. nemorosaLAMIACEAE
Salvia officinalis L. subsp. officinalisLAMIACEAE
Salvia pratensis L. subsp. pratensisLAMIACEAE
Salvia sclarea L.LAMIACEAE
Salvia verticillata L. subsp. verticillataLAMIACEAE
Sambucus ebulus L.ADOXACEAE
Sambucus nigra L.ADOXACEAE
Saponaria officinalis L.CARYOPHYLLACEAE
Satureja montana L. subsp. variegata (Host) P.W.BallLAMIACEAE
Satureja subspicata Bartl. ex Vis. subsp. liburnica ŠilicLAMIACEAE
Saxifraga tridactylites L.SAXIFRAGACEAE
Scabiosa triandra L.CAPRIFOLIACEAE
Scandix pecten-veneris L. subsp. pecten-venerisAPIACEAE
Schoenoplectus lacustris (L.) PallaCYPERACEAE
Schoenoplectus tabernaemontani (C.C.Gmel.) PallaCYPERACEAE
Scilla bifolia L.ASPARAGACEAE
Scirpoides holoschoenus (L.) SojákCYPERACEAE
Scolymus hispanicus L. subsp. hispanicusASTERACEAE
Scorzonera austriaca Willd.ASTERACEAE
Scorzonera villosa Scop. subsp. villosaASTERACEAE
Scrophularia canina L.SCROPHULARIACEAE
Scrophularia nodosa L.SCROPHULARIACEAE
Securigera cretica (L.) LassenFABACEAE
Securigera securidaca (L.) Degen & Dörfl.FABACEAE
Securigera varia (L.) LassenFABACEAE
Sedum acre L.CRASSULACEAE
Sedum album L. subsp. albumCRASSULACEAE
Sedum sexangulare L.CRASSULACEAE
Sempervivum tectorum L.CRASSULACEAE
Senecio inaequidens DC.ASTERACEAE
Senecio nemorensis L. subsp. glabratus (Herborg) Oberpr.ASTERACEAE
Senecio scopolii Hoppe & Hornsch. subsp. scopoliiASTERACEAE
Senecio vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Serapias vomeracea (Burm.f.) Briq.ORCHIDACEAE
Serratula tinctoria L. subsp. tinctoriaASTERACEAE
Seseli annuum L. subsp. annuumAPIACEAE
Seseli kochii Breistr.APIACEAE
Sesleria autumnalis (Scop.) F.W.SchultzPOACEAE
Sesleria juncifolia Wulfen ex Suffren subsp. juncifoliaPOACEAE
Setaria italica (L.) P.Beauv. subsp. viridis (L.) Thell.POACEAE
Setaria pumila (Poir.) Roem. & Schult.POACEAE
Sherardia arvensis L.RUBIACEAE
Silene dichotoma Ehrh.CARYOPHYLLACEAE
Silene italica (L.) Pers. subsp. italicaCARYOPHYLLACEAE
Silene latifolia Poir.CARYOPHYLLACEAE
Silene linicola C.C.Gmel.CARYOPHYLLACEAE
Silene noctiflora L.CARYOPHYLLACEAE
Silene nutans L. subsp. insubrica (Gaudin) SoldanoCARYOPHYLLACEAE
Silene otites (L.) WibelCARYOPHYLLACEAE
Silene saxifraga L.CARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. vulgarisCARYOPHYLLACEAE
Siler montanum Crantz subsp. montanumAPIACEAE
Silphiodaucus prutenicus (L.) Spalik, Wojew., Banasiak, Piwczyński & ReduronAPIACEAE
Silybum marianum (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Sinapis arvensis L. subsp. arvensisBRASSICACEAE
Sisymbrium officinale (L.) Scop.BRASSICACEAE
Solanum dulcamara L.SOLANACEAE
Solanum nigrum L.SOLANACEAE
Solanum villosum Mill. subsp. alatum (Moench) EdmondsSOLANACEAE
Solidago virgaurea L. subsp. virgaureaASTERACEAE
Sonchus arvensis L. subsp. arvensisASTERACEAE
Sonchus asper (L.) Hill subsp. asperASTERACEAE
Sonchus oleraceus L.ASTERACEAE
Sorbus aria (L.) CrantzROSACEAE
Sorbus domestica L.ROSACEAE
Sorbus torminalis (L.) CrantzROSACEAE
Sorghum halepense (L.) Pers.POACEAE
Sparganium erectum L.TYPHACEAE
Spartium junceum L.FABACEAE
Spiranthes spiralis (L.) Chevall.ORCHIDACEAE
Stachys annua (L.) L. subsp. annuaLAMIACEAE
Stachys germanica L. subsp. germanicaLAMIACEAE
Stachys palustris L.LAMIACEAE
Stachys recta L. subsp. rectaLAMIACEAE
Stachys subcrenata Vis. subsp. fragilis (Vis.) PoldiniLAMIACEAE
Stachys sylvatica L.LAMIACEAE
Staphylea pinnata L.STAPHYLEACEAE
Stellaria media (L.) Vill. subsp. mediaCARYOPHYLLACEAE
Stellaria pallida (Dumort.) Crép.CARYOPHYLLACEAE
Stipa eriocaulis Borbás subsp. eriocaulisPOACEAE
Succisa pratensis MoenchCAPRIFOLIACEAE
Symphyotrichum squamatum (Spreng.) G.L.NesomASTERACEAE
Symphytum officinale L.BORAGINACEAE
Symphytum tuberosum L. subsp. angustifolium (A.Kern.) NymanBORAGINACEAE
Syringa vulgaris L.OLEACEAE
Tagetes minuta L.ASTERACEAE
Tanacetum corymbosum (L.) Sch.Bip. subsp. corymbosumASTERACEAE
Tanacetum parthenium (L.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Tanacetum vulgare L. subsp. vulgareASTERACEAE
Taraxacum F.H.Wigg. sect. TaraxacumASTERACEAE
Taraxacum sect. Erythrosperma (H.Lindb.) Dahlst.ASTERACEAE
Taraxacum sect. Palustria (H.Lindb.) Dahlst.ASTERACEAE
Teucrium botrys L.LAMIACEAE
Teucrium chamaedrys L. subsp. chamaedrysLAMIACEAE
Teucrium flavum L. subsp. flavumLAMIACEAE
Teucrium montanum L.LAMIACEAE
Thalictrum aquilegiifolium L. subsp. aquilegiifoliumRANUNCULACEAE
Thalictrum minus L.RANUNCULACEAE
Thesium bavarum SchrankSANTALACEAE
Thesium humifusum DC.SANTALACEAE
Thinopyrum intermedium (Host) Barkworth & D.R.Dewey subsp. barbulatum (Schur) Barkworth & D.R.DeweyPOACEAE
Thinopyrum intermedium (Host) Barkworth & D.R.Dewey subsp. intermediumPOACEAE
Thymus longicaulis C.Presl subsp. longicaulisLAMIACEAE
Thymus pulegioides L.LAMIACEAE
Tilia cordata Mill.MALVACEAE
Tilia platyphyllos Scop.MALVACEAE
Torilis arvensis (Huds.) Link subsp. arvensisAPIACEAE
Torilis japonica (Houtt.) DC.APIACEAE
Tragopogon dubius Scop.ASTERACEAE
Tragopogon tommasinii Sch.Bip.ASTERACEAE
Tragus racemosus (L.) All.POACEAE
Tribulus terrestris L.ZYGOPHYLLACEAE
Trifolium alpestre L.FABACEAE
Trifolium arvense L. subsp. arvenseFABACEAE
Trifolium campestre Schreb.FABACEAE
Trifolium incarnatum L. subsp. molinerii (Balb. ex Hornem.) Ces.FABACEAE
Trifolium medium L. subsp. mediumFABACEAE
Trifolium montanum L. subsp. montanumFABACEAE
Trifolium ochroleucon Huds.FABACEAE
Trifolium patens Schreb.FABACEAE
Trifolium pratense L. subsp. pratenseFABACEAE
Trifolium repens L.FABACEAE
Trifolium rubens L.FABACEAE
Trifolium scabrum L.FABACEAE
Trigonella alba (Medik.) Coulot & RabauteFABACEAE
Trigonella esculenta Willd.FABACEAE
Trigonella officinalis (L.) Coulot & RabauteFABACEAE
Trigonella smalii Coulot & RabauteFABACEAE
Trinia glauca (L.) Dumort. subsp. glaucaAPIACEAE
Trisetaria flavescens (L.) Baumg. subsp. flavescensPOACEAE
Triticum cylindricum (Host) Ces., Pass. & GibelliPOACEAE
Tussilago farfara L.ASTERACEAE
Typha latifolia L.TYPHACEAE
Ulmus glabra Huds.ULMACEAE
Ulmus minor Mill. subsp. minorULMACEAE
Ulmus pumila L.ULMACEAE
Urtica dioica L. subsp. dioicaURTICACEAE
Urtica urens L.URTICACEAE
Valeriana stolonifera Czern. subsp. angustifolia SoóCAPRIFOLIACEAE
Valerianella carinata Loisel.CAPRIFOLIACEAE
Valerianella locusta (L.) Laterr.CAPRIFOLIACEAE
Verbascum blattaria L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum chaixii Vill. subsp. chaixiiSCROPHULARIACEAE
Verbascum lychnitis L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum nigrum L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum phlomoides L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum thapsus L. subsp. thapsusSCROPHULARIACEAE
Verbena officinalis L.VERBENACEAE
Veronica anagallis-aquatica L. subsp. anagallis-aquaticaPLANTAGINACEAE
Veronica arvensis L.PLANTAGINACEAE
Veronica austriaca L. subsp. jacquinii (Baumg.) WatzlPLANTAGINACEAE
Veronica barrelieri H.Schott ex Roem. & Schult. subsp. barrelieriPLANTAGINACEAE
Veronica beccabunga L. subsp. beccabungaPLANTAGINACEAE
Veronica chamaedrys L. subsp. chamaedrysPLANTAGINACEAE
Veronica hederifolia L.PLANTAGINACEAE
Veronica peregrina L.PLANTAGINACEAE
Veronica persica Poir.PLANTAGINACEAE
Veronica polita Fr.PLANTAGINACEAE
Veronica sublobata M.A.Fisch.PLANTAGINACEAE
Veronica urticifolia Jacq.PLANTAGINACEAE
Viburnum lantana L.ADOXACEAE
Viburnum tinus L. subsp. tinusADOXACEAE
Vicia angustifolia L.FABACEAE
Vicia bithynica (L.) L.FABACEAE
Vicia cassubica L.FABACEAE
Vicia cracca L.FABACEAE
Vicia dasycarpa Ten.FABACEAE
Vicia grandiflora Scop.FABACEAE
Vicia incana GouanFABACEAE
Vicia nigricans (M.Bieb.) Coss. & Germ.FABACEAE
Vicia tenuifolia Roth subsp. tenuifoliaFABACEAE
Vinca major L. subsp. majorAPOCYNACEAE
Vinca minor L.APOCYNACEAE
Vincetoxicum hirundinaria Medik. subsp. contiguum (W.D.J.Koch) Markgr.APOCYNACEAE
Viola alba BesserVIOLACEAE
Viola arvensis MurrayVIOLACEAE
Viola hirta L.VIOLACEAE
Viola odorata L.VIOLACEAE
Viola reichenbachiana Jord. ex BoreauVIOLACEAE
Viola riviniana Rchb. subsp. rivinianaVIOLACEAE
Viola rupestris F.W.Schmidt subsp. rupestrisVIOLACEAE
Viola suavis M.Bieb. subsp. adriatica (Freyn) HaslerVIOLACEAE
Vitis vinifera L.VITACEAE
Xanthium italicum MorettiASTERACEAE
Xanthoselinum venetum (Spreng.) Soldano & BanfiAPIACEAE
Zannichellia palustris L.POTAMOGETONACEAE
Ziziphora villosa (Pers.) MelnikovLAMIACEAE


Partner/Partnerji: Università di Trieste, Dip. di Scienze della Vita (Lead Partner), Prirodoslovni Muzej Slovenije, Ljubljana, Univerza na Primorskem -Università del Litorale Koper/Capodistria, Università di Padova, Dip. di Biologia, Zavod Republike Slovenije za šolstvo Ljubljana, Comune di San Dorligo della Valle - Občina Dolina, Consorzio del Parco Regionale del Delta del Po Emilia Romagna, Agenzia Regionale per la Protezione dell’Ambiente del Friuli Venezia Giulia (ARPA - FVG), Gruppo di Azione Locale Venezia Orientale (GAL Venezia Orientale - VEGAL), Triglavski Narodni Park, Univerza v Novi Gorici.

Progetto Strumenti interattivi per l’identificazione della biodiversità: un progetto educativo in un’area transfrontaliera (SiiT): finanziato nell’ambito del Programma per la Cooperazione Transfrontaliera Italia-Slovenia 2007-2013, dal Fondo europeo di sviluppo regionale e dai fondi nazionali.

Projekt Interaktivna določevalna orodja za šole (SIIT): spoznavanje biotske pestrosti na čezmejnem območju sofinancirana v okviru Programa čezmejnega sodelovanja Slovenija-Italija 2007-2013 iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj in nacionalnih sredstev.


© Copyright 2013 SiiT.