Risultato della ricerca

Abutilon theophrasti Medik.MALVACEAE
Acalypha virginica L.EUPHORBIACEAE
Acanthus mollis L. subsp. mollisACANTHACEAE
Acer campestre L.SAPINDACEAE
Acer negundo L.SAPINDACEAE
Acer palmatum Thunb.SAPINDACEAE
Acer platanoides L.SAPINDACEAE
Acer pseudoplatanus L.SAPINDACEAE
Achillea collina (Becker ex Wirtg.) HeimerlASTERACEAE
Achillea distans Waldst. & Kit. ex Willd. subsp. stricta (Gremli) Janch.ASTERACEAE
Achillea millefolium L. subsp. millefoliumASTERACEAE
Achillea nobilis L.ASTERACEAE
Achillea roseoalba Ehrend.ASTERACEAE
Achillea tomentosa L.ASTERACEAE
Achillea virescens (Fenzl) HeimerlASTERACEAE
Achnatherum bromoides (L.) P.Beauv.POACEAE
Adiantum capillus-veneris L.PTERIDACEAE
Adonis aestivalis L. subsp. aestivalisRANUNCULACEAE
Adonis annua L.RANUNCULACEAE
Adonis flammea Jacq. subsp. flammeaRANUNCULACEAE
Adoxa moschatellina L. subsp. moschatellinaADOXACEAE
Aegonychon purpurocaeruleum (L.) HolubBORAGINACEAE
Aegopodium podagraria L.APIACEAE
Aesculus hippocastanum L.SAPINDACEAE
Aethusa cynapium L. subsp. cynapiumAPIACEAE
Agrimonia eupatoria L. subsp. eupatoriaROSACEAE
Agrostemma githago L. subsp. githagoCARYOPHYLLACEAE
Agrostis canina L. subsp. caninaPOACEAE
Agrostis gigantea Roth subsp. giganteaPOACEAE
Agrostis stolonifera L. subsp. stoloniferaPOACEAE
Ailanthus altissima (Mill.) SwingleSIMAROUBACEAE
Aira caryophyllea L.POACEAE
Aira elegantissima Schur subsp. elegantissimaPOACEAE
Ajuga chamaepitys (L.) Schreb. subsp. chamaepitysLAMIACEAE
Ajuga reptans L.LAMIACEAE
Alcea rosea L.MALVACEAE
Alisma lanceolatum With.ALISMATACEAE
Alisma plantago-aquatica L.ALISMATACEAE
Alkekengi officinarum MoenchSOLANACEAE
Alliaria petiolata (M.Bieb.) Cavara & GrandeBRASSICACEAE
Allium angulosum L.AMARYLLIDACEAE
Allium carinatum L.AMARYLLIDACEAE
Allium coloratum Spreng.AMARYLLIDACEAE
Allium longispathum RedoutéAMARYLLIDACEAE
Allium neapolitanum CirilloAMARYLLIDACEAE
Allium nigrum L.AMARYLLIDACEAE
Allium oleraceum L. subsp. oleraceumAMARYLLIDACEAE
Allium pallens L.AMARYLLIDACEAE
Allium polyanthum Schult. & Schult.f.AMARYLLIDACEAE
Allium rotundum L.AMARYLLIDACEAE
Allium sardoum MorisAMARYLLIDACEAE
Allium sphaerocephalon L. subsp. sphaerocephalonAMARYLLIDACEAE
Allium ursinum L.AMARYLLIDACEAE
Allium vineale L.AMARYLLIDACEAE
Alnus glutinosa (L.) Gaertn.BETULACEAE
Alopecurus aequalis Sobol.POACEAE
Alopecurus myosuroides Huds. subsp. myosuroidesPOACEAE
Alopecurus rendlei EigPOACEAE
Althaea cannabina L.MALVACEAE
Althaea officinalis L.MALVACEAE
Alyssum alyssoides (L.) L.BRASSICACEAE
Amaranthus albus L.AMARANTHACEAE
Amaranthus blitum L. subsp. blitumAMARANTHACEAE
Amaranthus deflexus L.AMARANTHACEAE
Amaranthus graecizans L. subsp. silvestris (Vill.) BrenanAMARANTHACEAE
Amaranthus hybridus L. subsp. caudatus (L.) Iamonico & GalassoAMARANTHACEAE
Amaranthus hybridus L. subsp. cruentus (L.) Thell.AMARANTHACEAE
Amaranthus hybridus L. subsp. hybridusAMARANTHACEAE
Amaranthus retroflexus L.AMARANTHACEAE
Ambrosia artemisiifolia L.ASTERACEAE
Ambrosia psilostachya DC.ASTERACEAE
Ammannia coccinea Rottb.LYTHRACEAE
Ammi majus L.APIACEAE
Ammoides pusilla (Brot.) Breistr.APIACEAE
Amorpha fruticosa L.FABACEAE
Amsinckia lycopsoides (Lehm.) Lehm.BORAGINACEAE
Anacamptis coriophora (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis laxiflora (Lam.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis morio (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis papilionacea (L.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Anacamptis pyramidalis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Anchusa azurea Mill.BORAGINACEAE
Anchusa officinalis L.BORAGINACEAE
Anemonoides nemorosa (L.) HolubRANUNCULACEAE
Anemonoides ranunculoides (L.) HolubRANUNCULACEAE
Angelica sylvestris L. subsp. sylvestrisAPIACEAE
Anisantha diandra (Roth) Tutin ex TzvelevPOACEAE
Anisantha madritensis (L.) Nevski subsp. madritensisPOACEAE
Anisantha rigida (Roth) Hyl.POACEAE
Anisantha sterilis (L.) NevskiPOACEAE
Anisantha tectorum (L.) NevskiPOACEAE
Anogramma leptophylla (L.) LinkPTERIDACEAE
Anthemis arvensis L. subsp. arvensisASTERACEAE
Anthemis cotula L.ASTERACEAE
Anthericum liliago L.ASPARAGACEAE
Anthericum ramosum L.ASPARAGACEAE
Anthoxanthum odoratum L.POACEAE
Anthriscus caucalis M.Bieb.APIACEAE
Anthriscus cerefolium (L.) Hoffm.APIACEAE
Anthyllis vulneraria L. subsp. carpatica (Pant.) NymanFABACEAE
Antirrhinum majus L. subsp. majusPLANTAGINACEAE
Aphanes arvensis L.ROSACEAE
Aquilegia dumeticola Jord.RANUNCULACEAE
Arabidopsis thaliana (L.) Heynh.BRASSICACEAE
Arabis hirsuta (L.) Scop.BRASSICACEAE
Arabis sagittata (Bertol.) DC.BRASSICACEAE
Arbutus unedo L.ERICACEAE
Arctium minus (Hill) Bernh.ASTERACEAE
Arenaria leptoclados (Rchb.) Guss. subsp. leptocladosCARYOPHYLLACEAE
Arenaria serpyllifolia L. subsp. serpyllifoliaCARYOPHYLLACEAE
Aristolochia clematitis L.ARISTOLOCHIACEAE
Aristolochia pallida Willd.ARISTOLOCHIACEAE
Aristolochia rotunda L. subsp. rotundaARISTOLOCHIACEAE
Armoracia rusticana G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.BRASSICACEAE
Arrhenatherum elatius (L.) P.Beauv. ex J.Presl & C.Presl subsp. elatiusPOACEAE
Artemisia absinthium L.ASTERACEAE
Artemisia alba TurraASTERACEAE
Artemisia annua L.ASTERACEAE
Artemisia verlotiorum LamotteASTERACEAE
Artemisia vulgaris L.ASTERACEAE
Arum italicum Mill. subsp. italicumARACEAE
Arum maculatum L.ARACEAE
Aruncus dioicus (Walter) FernaldROSACEAE
Arundo donax L.POACEAE
Asarum europaeum L.ARISTOLOCHIACEAE
Asclepias syriaca L.APOCYNACEAE
Asparagus acutifolius L.ASPARAGACEAE
Asparagus officinalis L. subsp. officinalisASPARAGACEAE
Asparagus tenuifolius Lam.ASPARAGACEAE
Asperugo procumbens L.BORAGINACEAE
Asperula arvensis L.RUBIACEAE
Asperula cynanchica L. subsp. cynanchicaRUBIACEAE
Asperula purpurea (L.) Ehrend.RUBIACEAE
Asplenium adiantum-nigrum L. subsp. adiantum-nigrumASPLENIACEAE
Asplenium ceterach L. subsp. ceterachASPLENIACEAE
Asplenium foreziense Le Grand ex MagnierASPLENIACEAE
Asplenium obovatum Viv. subsp. billotii (F.W.Schultz ) O.Bolòs, Vigo, Masalles & NinotASPLENIACEAE
Asplenium onopteris L.ASPLENIACEAE
Asplenium ruta-muraria L. subsp. ruta-murariaASPLENIACEAE
Asplenium scolopendrium L. subsp. scolopendriumASPLENIACEAE
Asplenium septentrionale (L.) Hoffm. subsp. septentrionaleASPLENIACEAE
Asplenium trichomanes L. subsp. quadrivalens D.E.Mey.ASPLENIACEAE
Aster amellus L.ASTERACEAE
Astragalus glycyphyllos L.FABACEAE
Athyrium filix-femina (L.) RothATHYRIACEAE
Atocion armeria (L.) Raf.CARYOPHYLLACEAE
Atriplex patula L.AMARANTHACEAE
Atriplex prostrata Boucher ex DC.AMARANTHACEAE
Aucuba japonica Thunb.GARRYACEAE
Avena barbata Pott ex LinkPOACEAE
Avena fatua L. subsp. fatuaPOACEAE
Avena sativa L.POACEAE
Avena sterilis L.POACEAE
Azolla filiculoides Lam.MARSILEACEAE
Ballota nigra L. subsp. meridionalis (Bég.) Bég.LAMIACEAE
Barbarea stricta Andrz.BRASSICACEAE
Barbarea vulgaris R.Br. subsp. arcuata (Opiz) HayekBRASSICACEAE
Bassia scoparia (L.) VossAMARANTHACEAE
Bellis perennis L.ASTERACEAE
Bergenia crassifolia (L.) FritschSAXIFRAGACEAE
Berteroa incana (L.) DC.BRASSICACEAE
Berula erecta (Huds.) CovilleAPIACEAE
Beta vulgaris L. subsp. vulgarisAMARANTHACEAE
Betonica officinalis L.LAMIACEAE
Betula pendula RothBETULACEAE
Bidens bipinnata L.ASTERACEAE
Bidens cernua L.ASTERACEAE
Bidens connata Muhl. ex Willd.ASTERACEAE
Bidens frondosa L.ASTERACEAE
Bidens tripartita L. subsp. tripartitaASTERACEAE
Bifora radians M.Bieb.APIACEAE
Bifora testiculata (L.) Spreng.APIACEAE
Blackstonia perfoliata (L.) Huds. subsp. perfoliataGENTIANACEAE
Bolboschoenus laticarpus Marhold, Hroudová, Ducháček & Zákr.CYPERACEAE
Bombycilaena erecta (L.) Smoljan.ASTERACEAE
Borago officinalis L.BORAGINACEAE
Bothriochloa ischaemum (L.) KengPOACEAE
Brachypodium rupestre (Host) Roem. & Schult.POACEAE
Brachypodium sylvaticum (Huds.) P.Beauv. subsp. sylvaticumPOACEAE
Brassica napus L.BRASSICACEAE
Brassica oleracea L.BRASSICACEAE
Briza maxima L.POACEAE
Briza media L.POACEAE
Bromopsis erecta (Huds.) Fourr. subsp. erectaPOACEAE
Bromopsis inermis (Leyss.) Holub subsp. inermisPOACEAE
Bromopsis ramosa (Huds.) Holub subsp. ramosaPOACEAE
Bromus arvensis L. subsp. arvensisPOACEAE
Bromus commutatus Schrad. subsp. commutatusPOACEAE
Bromus hordeaceus L. subsp. hordeaceusPOACEAE
Bromus japonicus Thunb. subsp. japonicusPOACEAE
Bromus squarrosus L. subsp. squarrosusPOACEAE
Broussonetia papyrifera (L.) Vent.MORACEAE
Bryonia dioica Jacq.CUCURBITACEAE
Buddleja davidii Franch.SCROPHULARIACEAE
Buglossoides arvensis (L.) I.M.Johnst.BORAGINACEAE
Bunias erucago L.BRASSICACEAE
Buphthalmum salicifolium L. subsp. salicifoliumASTERACEAE
Bupleurum baldense TurraAPIACEAE
Bupleurum lancifolium Hornem.APIACEAE
Bupleurum veronense TurraAPIACEAE
Butomus umbellatus L.BUTOMACEAE
Buxus sempervirens L.BUXACEAE
Calamagrostis arundinacea (L.) RothPOACEAE
Calamagrostis epigejos (L.) Roth subsp. epigejosPOACEAE
Calendula arvensis (Vaill.) L.ASTERACEAE
Calendula officinalis L.ASTERACEAE
Calepina irregularis (Asso) Thell.BRASSICACEAE
Callitriche brutia PetagnaPLANTAGINACEAE
Callitriche cophocarpa Sendtn.PLANTAGINACEAE
Callitriche platycarpa Kütz.PLANTAGINACEAE
Callitriche stagnalis Scop.PLANTAGINACEAE
Calluna vulgaris (L.) HullERICACEAE
Caltha palustris L.RANUNCULACEAE
Camelina sativa (L.) CrantzBRASSICACEAE
Campanula bononiensis L.CAMPANULACEAE
Campanula cervicaria L.CAMPANULACEAE
Campanula glomerata L.CAMPANULACEAE
Campanula patula L. subsp. jahorinae (K.Malý) Greuter & BurdetCAMPANULACEAE
Campanula persicifolia L. subsp. persicifoliaCAMPANULACEAE
Campanula rapunculus L.CAMPANULACEAE
Campanula spicata L.CAMPANULACEAE
Campanula trachelium L. subsp. tracheliumCAMPANULACEAE
Campsis radicans (L.) BureauBIGNONIACEAE
Capparis orientalis Veill.CAPPARACEAE
Capsella bursa-pastoris (L.) Medik. subsp. bursa-pastorisBRASSICACEAE
Capsella rubella Reut.BRASSICACEAE
Cardamine bulbifera (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine enneaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Cardamine flexuosa With.BRASSICACEAE
Cardamine hirsuta L.BRASSICACEAE
Cardamine impatiens L. subsp. impatiensBRASSICACEAE
Cardamine matthioli MorettiBRASSICACEAE
Cardamine pentaphyllos (L.) CrantzBRASSICACEAE
Carduus nutans L. subsp. nutansASTERACEAE
Carduus pycnocephalus L. subsp. pycnocephalusASTERACEAE
Carex acuta L.CYPERACEAE
Carex acutiformis Ehrh.CYPERACEAE
Carex caryophyllea Latourr.CYPERACEAE
Carex depauperata Curtis ex With.CYPERACEAE
Carex digitata L.CYPERACEAE
Carex distachya Desf.CYPERACEAE
Carex distans L.CYPERACEAE
Carex divisa Huds.CYPERACEAE
Carex divulsa StokesCYPERACEAE
Carex elata All. subsp. elataCYPERACEAE
Carex flacca Schreb. subsp. flaccaCYPERACEAE
Carex halleriana AssoCYPERACEAE
Carex hirta L.CYPERACEAE
Carex leersii F.W.SchultzCYPERACEAE
Carex leporina L.CYPERACEAE
Carex montana L.CYPERACEAE
Carex olbiensis Jord.CYPERACEAE
Carex otrubae Podp.CYPERACEAE
Carex pairae F.W.SchultzCYPERACEAE
Carex pallescens L.CYPERACEAE
Carex pendula Huds.CYPERACEAE
Carex pilosa Scop.CYPERACEAE
Carex pilulifera L. subsp. piluliferaCYPERACEAE
Carex praecox Schreb.CYPERACEAE
Carex remota L.CYPERACEAE
Carex riparia CurtisCYPERACEAE
Carex spicata Huds.CYPERACEAE
Carex sylvatica Huds.CYPERACEAE
Carex tomentosa L.CYPERACEAE
Carex vesicaria L.CYPERACEAE
Carlina vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Carpesium cernuum L.ASTERACEAE
Carpinus betulus L.BETULACEAE
Carthamus lanatus L.ASTERACEAE
Castanea sativa Mill.FAGACEAE
Catalpa bignonioides WalterBIGNONIACEAE
Catapodium rigidum (L.) C.E.Hubb. subsp. rigidumPOACEAE
Caucalis platycarpos L. subsp. muricata (Bauswch. ex Celak.) W.H.TikhomAPIACEAE
Cedrus deodara (Roxb.) G.DonPINACEAE
Celtis australis L. subsp. australisCANNABACEAE
Centaurea cyanus L.ASTERACEAE
Centaurea deusta Ten.ASTERACEAE
Centaurea jacea L. subsp. gaudinii (Boiss. & Reut.) GremliASTERACEAE
Centaurea nigrescens Willd. subsp. nigrescensASTERACEAE
Centaurea scabiosa L. subsp. scabiosaASTERACEAE
Centaurea solstitialis L. subsp. solstitialisASTERACEAE
Centaurea stoebe L.ASTERACEAE
Centaurea triumfettii All.ASTERACEAE
Centaurium erythraea Rafn subsp. erythraeaGENTIANACEAE
Centaurium pulchellum (Sw.) Druce subsp. pulchellumGENTIANACEAE
Centranthus ruber (L.) DC. subsp. ruberCAPRIFOLIACEAE
Cephalanthera damasonium (Mill.) DruceORCHIDACEAE
Cephalanthera longifolia (L.) FritschORCHIDACEAE
Cephalanthera rubra (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Cephalaria transsylvanica (L.) Roem. & Schult.CAPRIFOLIACEAE
Cerastium brachypetalum Desp. ex Pers. subsp. brachypetalumCARYOPHYLLACEAE
Cerastium brachypetalum Desp. ex Pers. subsp. tenoreanum (Ser.) SoóCARYOPHYLLACEAE
Cerastium glomeratum Thuill.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium glutinosum Fr.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium holosteoides Fr.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium semidecandrum L.CARYOPHYLLACEAE
Cerastium sylvaticum Waldst. & Kit.CARYOPHYLLACEAE
Ceratochloa cathartica (Vahl) HerterPOACEAE
Ceratophyllum demersum L.CERATOPHYLLACEAE
Ceratophyllum submersum L. subsp. submersumCERATOPHYLLACEAE
Cercis siliquastrum L. subsp. siliquastrumFABACEAE
Cerinthe minor L. subsp. minorBORAGINACEAE
Cervaria rivini Gaertn.APIACEAE
Chaenorhinum minus (L.) Lange subsp. minusPLANTAGINACEAE
Chaerophyllum temulum L.APIACEAE
Chamaecyparis lawsoniana (A.Murray) Parl.CUPRESSACEAE
Chamaeiris foetidissima (L.) Medik.IRIDACEAE
Chamaeiris graminea (L.) Medik.IRIDACEAE
Chamaenerion angustifolium (L.) Scop.ONAGRACEAE
Chamaenerion dodonaei (Vill.) Schur ex FussONAGRACEAE
Chelidonium majus L.PAPAVERACEAE
Chenopodiastrum hybridum (L.) S.Fuentes, Uotila & BorschAMARANTHACEAE
Chenopodiastrum murale (L.) S.Fuentes, Uotila & BorschAMARANTHACEAE
Chenopodium album L. subsp. albumAMARANTHACEAE
Chenopodium betaceum Andrz.AMARANTHACEAE
Chenopodium ficifolium Sm.AMARANTHACEAE
Chenopodium opulifolium Schrad. ex W.D.J.Koch & ZizAMARANTHACEAE
Chenopodium vulvaria L.AMARANTHACEAE
Chondrilla juncea L.ASTERACEAE
Chrysopogon gryllus (L.) Trin.POACEAE
Cichorium intybus L.ASTERACEAE
Circaea lutetiana L. subsp. lutetianaONAGRACEAE
Cirsium arvense (L.) Scop.ASTERACEAE
Cirsium vulgare (Savi) Ten. subsp. vulgareASTERACEAE
Cistus salviifolius L.CISTACEAE
Cladium mariscus (L.) PohlCYPERACEAE
Clematis recta L.RANUNCULACEAE
Clematis vitalba L.RANUNCULACEAE
Clematis viticella L.RANUNCULACEAE
Clerodendrum trichotomum Thunb.LAMIACEAE
Clinopodium acinos (L.) Kuntze subsp. villosum (Gaudin) Peruzzi & F.ContiLAMIACEAE
Clinopodium grandiflorum (L.) KuntzeLAMIACEAE
Clinopodium nepeta (L.) Kuntze subsp. nepetaLAMIACEAE
Clinopodium nepeta (L.) Kuntze subsp. sylvaticum (Bromf.) Peruzzi & F.ContiLAMIACEAE
Clinopodium vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Colchicum autumnale L.COLCHICACEAE
Commelina communis L.COMMELINACEAE
Conium maculatum L. subsp. maculatumAPIACEAE
Convolvulus althaeoides L.CONVOLVULACEAE
Convolvulus arvensis L.CONVOLVULACEAE
Convolvulus cantabrica L.CONVOLVULACEAE
Convolvulus sepium L.CONVOLVULACEAE
Coriandrum sativum L.APIACEAE
Coriaria myrtifolia L.CORIARIACEAE
Cornus mas L.CORNACEAE
Cornus sanguinea L. subsp. hungarica (Kárpáti) SoóCORNACEAE
Cortaderia selloana (Schult. & Schult.f.) Asch. & Graebn.POACEAE
Corydalis cava (L.) Schweigg. & Körte subsp. cavaPAPAVERACEAE
Corydalis solida (L.) Clairv. subsp. solidaPAPAVERACEAE
Corylus avellana L.BETULACEAE
Cota tinctoria (L.) J.Gay subsp. tinctoriaASTERACEAE
Cotinus coggygria Scop.ANACARDIACEAE
Cotoneaster franchetii BoisROSACEAE
Cotoneaster horizontalis Decne.ROSACEAE
Cotoneaster tomentosus (Aiton) Lindl.ROSACEAE
Crataegus laevigata (Poir.) DC.ROSACEAE
Crataegus monogyna Jacq.ROSACEAE
Crataegus submollis Sarg.ROSACEAE
Crepis capillaris (L.) Wallr.ASTERACEAE
Crepis foetida L. subsp. foetidaASTERACEAE
Crepis neglecta L. subsp. neglectaASTERACEAE
Crepis pulchra L. subsp. pulchraASTERACEAE
Crepis sancta (L.) Bornm. subsp. nemausensis (P.Fourn.) Babc.ASTERACEAE
Crepis setosa Haller f.ASTERACEAE
Crepis vesicaria L. subsp. taraxacifolia (Thuill.) Thell.ASTERACEAE
Crocus biflorus Mill.IRIDACEAE
Cruciata glabra (L.) C.Bauhin ex OpizRUBIACEAE
Cruciata laevipes OpizRUBIACEAE
Cruciata pedemontana (Bellardi) Ehrend.RUBIACEAE
Crupina vulgaris Cass.ASTERACEAE
Cucurbita maxima Duchesne subsp. maximaCUCURBITACEAE
Cucurbita pepo L. subsp. pepoCUCURBITACEAE
Cupressus sempervirens L.CUPRESSACEAE
Cuscuta campestris Yunck.CONVOLVULACEAE
Cuscuta cesattiana Bertol.CONVOLVULACEAE
Cuscuta epithymum (L.) L. subsp. epithymumCONVOLVULACEAE
Cuscuta europaea L.CONVOLVULACEAE
Cyclamen hederifolium Aiton subsp. hederifoliumPRIMULACEAE
Cyclamen purpurascens Mill. subsp. purpurascensPRIMULACEAE
Cydonia oblonga Mill.ROSACEAE
Cymbalaria muralis G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. muralisPLANTAGINACEAE
Cynara cardunculus L. subsp. scolymus (L.) HegiASTERACEAE
Cynodon dactylon (L.) Pers.POACEAE
Cynoglossum creticum Mill.BORAGINACEAE
Cynoglossum officinale L.BORAGINACEAE
Cynosurus echinatus L.POACEAE
Cyperus alternifolius L. subsp. flabelliformis Kük.CYPERACEAE
Cyperus esculentus L.CYPERACEAE
Cyperus flavescens L.CYPERACEAE
Cyperus fuscus L.CYPERACEAE
Cyperus glomeratus L.CYPERACEAE
Cyperus longus L.CYPERACEAE
Cyperus michelianus (L.) DelileCYPERACEAE
Cystopteris fragilis (L.) Bernh.WOODSIACEAE
Cytinus hypocistis (L.) L.CYTINACEAE
Cytisus hirsutus L.FABACEAE
Dactylis glomerata L. subsp. glomerataPOACEAE
Dactylis glomerata L. subsp. lobata (Drejer) H.Lindb.POACEAE
Dactylorhiza maculata (L.) Soó subsp. fuchsii (Druce) Hyl.ORCHIDACEAE
Danaë racemosa (L.) MoenchASPARAGACEAE
Danthonia decumbens (L.) DC. subsp. decumbensPOACEAE
Daphne laureola L.THYMELAEACEAE
Datura inoxia Mill.SOLANACEAE
Datura stramonium L.SOLANACEAE
Daucus carota L. subsp. carotaAPIACEAE
Delphinium ajacis L.RANUNCULACEAE
Delphinium consolida L. subsp. consolidaRANUNCULACEAE
Delphinium fissum Waldst. & Kit. subsp. fissumRANUNCULACEAE
Delphinium peregrinum L.RANUNCULACEAE
Dianthus armeria L. subsp. armeriaCARYOPHYLLACEAE
Dianthus carthusianorum L. subsp. carthusianorumCARYOPHYLLACEAE
Dianthus hyssopifolius L.CARYOPHYLLACEAE
Dianthus sylvestris Wulfen subsp. sylvestrisCARYOPHYLLACEAE
Dichondra micrantha Urb.CONVOLVULACEAE
Dichrocephala integrifolia (L.f.) KuntzeASTERACEAE
Dictamnus albus L.RUTACEAE
Digitalis grandiflora Mill.PLANTAGINACEAE
Digitalis lutea L.PLANTAGINACEAE
Digitaria ciliaris (Retz.) KoelerPOACEAE
Digitaria ischaemum (Schreb. ex Schweigg.) Schreb. ex Muhl. subsp. ischaemumPOACEAE
Digitaria sanguinalis (L.) Scop.POACEAE
Dioscorea communis (L.) Caddick & WilkinDIOSCOREACEAE
Diplotaxis erucoides (L.) DC. subsp. erucoidesBRASSICACEAE
Diplotaxis muralis (L.) DC.BRASSICACEAE
Diplotaxis tenuifolia (L.) DC.BRASSICACEAE
Dipsacus fullonum L. subsp. fullonumCAPRIFOLIACEAE
Dipsacus laciniatus L.CAPRIFOLIACEAE
Dittrichia graveolens (L.) GreuterASTERACEAE
Dittrichia viscosa (L.) Greuter subsp. viscosaASTERACEAE
Doronicum pardalianches L.ASTERACEAE
Draba verna L. subsp. praecox (Steven) Rouy & FoucaudBRASSICACEAE
Drabella muralis (L.) Fourr.BRASSICACEAE
Dracunculus vulgaris SchottARACEAE
Drymocallis rupestris (L.) SojákROSACEAE
Dryopteris borreri (Newman) Newman ex Oberh. & Tavel.DRYOPTERIDACEAE
Dryopteris cambrensis (Fraser-Jenk.) J.Beitel & W.R.Buck subsp. insubrica (Oberh. & Tavel ex Fraser-Jenk.) Fraser-Jenk.DRYOPTERIDACEAE
Dryopteris carthusiana (Vill.) H.P.FuchsDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris dilatata (Hoffm.) A.GrayDRYOPTERIDACEAE
Dryopteris filix-mas (L.) SchottDRYOPTERIDACEAE
Dysphania ambrosioides (L.) Mosyakin & ClemantsAMARANTHACEAE
Ecballium elaterium (L.) A.Rich.CUCURBITACEAE
Echinochloa crus-galli (L.) P.Beauv.POACEAE
Echinops sphaerocephalus L. subsp. sphaerocephalusASTERACEAE
Echium vulgare L. subsp. vulgareBORAGINACEAE
Eleocharis palustris (L.) Roem. & Schult. subsp. palustrisCYPERACEAE
Eleusine indica (L.) Gaertn.POACEAE
Elodea canadensis Michx.HYDROCHARITACEAE
Elodea nuttallii (Planch.) H.St.JohnHYDROCHARITACEAE
Elymus repens (L.) Gould subsp. repensPOACEAE
Emerus major Mill.FABACEAE
Epilobium ciliatum Raf.ONAGRACEAE
Epilobium hirsutum L.ONAGRACEAE
Epilobium lanceolatum Sebast. & MauriONAGRACEAE
Epilobium montanum L.ONAGRACEAE
Epilobium parviflorum Schreb.ONAGRACEAE
Epilobium tetragonum L. subsp. tetragonumONAGRACEAE
Epimedium alpinum L.BERBERIDACEAE
Epipactis atrorubens (Hoffm.) BesserORCHIDACEAE
Epipactis helleborine (L.) CrantzORCHIDACEAE
Epipactis microphylla (Ehrh.) Sw.ORCHIDACEAE
Epipactis muelleri GodferyORCHIDACEAE
Epipactis palustris (L.) CrantzORCHIDACEAE
Equisetum arvense L.EQUISETACEAE
Equisetum arvense L. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Equisetum palustre L.EQUISETACEAE
Equisetum ramosissimum Desf.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh.EQUISETACEAE
Equisetum telmateia Ehrh. (fusti fertili)EQUISETACEAE
Eragrostis cilianensis (All.) Vignolo ex Janch. subsp. cilianensisPOACEAE
Eragrostis mexicana (Hornem.) Link subsp. virescens (J.Presl) S.D.Koch & Sánchez VegaPOACEAE
Eragrostis minor Host subsp. minorPOACEAE
Eragrostis pectinacea (Michx.) NeesPOACEAE
Eragrostis pilosa (L.) P.Beauv. subsp. pilosaPOACEAE
Eranthis hyemalis (L.) Salisb.RANUNCULACEAE
Erica arborea L.ERICACEAE
Erigeron annuus (L.) Desf.ASTERACEAE
Erigeron bonariensis L.ASTERACEAE
Erigeron canadensis L.ASTERACEAE
Erigeron sumatrensis Retz.ASTERACEAE
Erodium ciconium (L.) L'Hér.GERANIACEAE
Erodium cicutarium (L.) L'Hér.GERANIACEAE
Erodium malacoides (L.) L'Hér. subsp. malacoidesGERANIACEAE
Eruca vesicaria (L.) Cav.BRASSICACEAE
Erucastrum nasturtiifolium (Poir.) O.E.Schulz subsp. nasturtiifoliumBRASSICACEAE
Ervilia hirsuta (L.) OpizFABACEAE
Ervilia loiseleurii (M.Bieb.) H.Schaef.FABACEAE
Ervum tetraspermum L.FABACEAE
Eryngium amethystinum L.APIACEAE
Eryngium campestre L.APIACEAE
Erysimum cheiri (L.) CrantzBRASSICACEAE
Erythronium dens-canis L.LILIACEAE
Euonymus europaeus L.CELASTRACEAE
Euonymus japonicus Thunb.CELASTRACEAE
Eupatorium cannabinum L. subsp. cannabinumASTERACEAE
Euphorbia amygdaloides L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia carniolica Jacq.EUPHORBIACEAE
Euphorbia cyparissias L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia davidii SubilsEUPHORBIACEAE
Euphorbia dulcis L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia exigua L. subsp. exiguaEUPHORBIACEAE
Euphorbia falcata L. subsp. falcataEUPHORBIACEAE
Euphorbia helioscopia L. subsp. helioscopiaEUPHORBIACEAE
Euphorbia humifusa Willd. ex Schlecht.EUPHORBIACEAE
Euphorbia lathyris L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia maculata L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia marginata PurshEUPHORBIACEAE
Euphorbia nutans Lag.EUPHORBIACEAE
Euphorbia palustris L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia peplus L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia platyphyllos L.EUPHORBIACEAE
Euphorbia prostrata AitonEUPHORBIACEAE
Euphorbia verrucosa L.EUPHORBIACEAE
Euphrasia officinalis L.OROBANCHACEAE
Fagus sylvatica L. subsp. sylvaticaFAGACEAE
Fallopia baldschuanica (Regel) HolubPOLYGONACEAE
Fallopia convolvulus (L.) Á.LövePOLYGONACEAE
Fallopia dumetorum (L.) HolubPOLYGONACEAE
Ferula communis L. subsp. communisAPIACEAE
Ferulago campestris (Besser) GrecescuAPIACEAE
Festuca danthonii Asch. & Graebn. subsp. danthoniiPOACEAE
Festuca filiformis Pourr.POACEAE
Festuca heterophylla Lam.POACEAE
Festuca incurva (Gouan) GutermannPOACEAE
Festuca ligustica (All.) Bertol.POACEAE
Festuca myuros L. subsp. myurosPOACEAE
Festuca rubra L.POACEAE
Festuca stricta Host subsp. sulcata (Hack.) Patzke ex PilsPOACEAE
Fibigia clypeata (L.) Medik. subsp. clypeataBRASSICACEAE
Ficaria verna Huds. subsp. ficariiformis (F.W.Schultz) B.Walln.RANUNCULACEAE
Ficus carica L.MORACEAE
Filago arvensis L.ASTERACEAE
Filago germanica (L.) Huds.ASTERACEAE
Filago pyramidata L.ASTERACEAE
Filipendula vulgaris MoenchROSACEAE
Foeniculum vulgare Mill.APIACEAE
Fragaria vesca L. subsp. vescaROSACEAE
Fragaria viridis Weston subsp. viridisROSACEAE
Frangula alnus Mill. subsp. alnusRHAMNACEAE
Fraxinus angustifolia Vahl subsp. oxycarpa (M.Bieb. ex Willd.) Franco & Rocha AfonsoOLEACEAE
Fraxinus excelsior L. subsp. excelsiorOLEACEAE
Fraxinus ornus L. subsp. ornusOLEACEAE
Fumana procumbens (Dunal) Gren. & Godr.CISTACEAE
Fumaria capreolata L. subsp. capreolataPAPAVERACEAE
Fumaria officinalis L. subsp. officinalisPAPAVERACEAE
Fumaria parviflora Lam.PAPAVERACEAE
Fumaria vaillantii Loisel.PAPAVERACEAE
Gagea lutea (L.) Ker Gawl.LILIACEAE
Gagea spathacea (Hayne) Salisb.LILIACEAE
Gagea villosa (M.Bieb.) SweetLILIACEAE
Galanthus nivalis L.AMARYLLIDACEAE
Galatella linosyris (L.) Rchb.f. subsp. linosyrisASTERACEAE
Galatella pannonica (Jacq.) Galasso, Bartolucci & Ardenghi subsp. pannonicaASTERACEAE
Galega officinalis L.FABACEAE
Galeopsis angustifolia Ehrh. ex Hoffm. subsp. angustifoliaLAMIACEAE
Galeopsis ladanum L.LAMIACEAE
Galeopsis pubescens BesserLAMIACEAE
Galinsoga parviflora Cav.ASTERACEAE
Galinsoga quadriradiata Ruiz & Pav.ASTERACEAE
Galium aparine L.RUBIACEAE
Galium laevigatum L.RUBIACEAE
Galium lucidum All. subsp. lucidumRUBIACEAE
Galium mollugo L.RUBIACEAE
Galium odoratum (L.) Scop.RUBIACEAE
Galium palustre L. subsp. elongatum (C.Presl) LangeRUBIACEAE
Galium palustre L. subsp. palustreRUBIACEAE
Galium parisiense L.RUBIACEAE
Galium tricornutum DandyRUBIACEAE
Galium verum L. subsp. verumRUBIACEAE
Gastridium phleoides (Nees & Meyen) C.E.Hubb. subsp. phleoidesPOACEAE
Gastridium ventricosum (Gouan) Schinz & Thell.POACEAE
Genista germanica L.FABACEAE
Genista pilosa L.FABACEAE
Genista tinctoria L.FABACEAE
Geranium columbinum L.GERANIACEAE
Geranium dissectum L.GERANIACEAE
Geranium lucidum L.GERANIACEAE
Geranium molle L.GERANIACEAE
Geranium nodosum L.GERANIACEAE
Geranium purpureum Vill.GERANIACEAE
Geranium pusillum L.GERANIACEAE
Geranium robertianum L.GERANIACEAE
Geranium rotundifolium L.GERANIACEAE
Geranium sanguineum L.GERANIACEAE
Geum urbanum L.ROSACEAE
Gladiolus italicus Mill.IRIDACEAE
Gladiolus palustris GaudinIRIDACEAE
Glebionis coronaria (L.) SpachASTERACEAE
Glechoma hederacea L.LAMIACEAE
Glechoma hirsuta Waldst. & Kit.LAMIACEAE
Gleditsia triacanthos L.FABACEAE
Globularia bisnagarica L.PLANTAGINACEAE
Glyceria fluitans (L.) R.Br.POACEAE
Glyceria maxima (Hartm.) Holmb. subsp. maximaPOACEAE
Glyceria notata Chevall.POACEAE
Gnaphalium uliginosum L.ASTERACEAE
Gratiola officinalis L.PLANTAGINACEAE
Guizotia abyssinica (L.f.) Cass.ASTERACEAE
Gymnadenia conopsea (L.) R.Br.ORCHIDACEAE
Gymnocarpium robertianum (Hoffm.) NewmanWOODSIACEAE
Gypsophila vaccaria (L.) Sm.CARYOPHYLLACEAE
Haplophyllum patavinum (L.) G.DonRUTACEAE
Hedera canariensis Willd.ARALIACEAE
Hedera helix L. subsp. helixARALIACEAE
Helianthemum nummularium (L.) Mill. subsp. obscurum (Čelak.) HolubCISTACEAE
Helianthus annuus L. subsp. annuusASTERACEAE
Helianthus tuberosus L.ASTERACEAE
Heliotropium amplexicaule VahlBORAGINACEAE
Heliotropium europaeum L.BORAGINACEAE
Helleborus viridis L. subsp. viridisRANUNCULACEAE
Helminthotheca echioides (L.) HolubASTERACEAE
Helosciadium nodiflorum (L.) W.D.J.Koch subsp. nodiflorumAPIACEAE
Hemerocallis fulva (L.) L.XANTHORRHOEACEAE
Hepatica nobilis Mill.RANUNCULACEAE
Heracleum sphondylium L. subsp. sphondyliumAPIACEAE
Hermodactylus tuberosus (L.) Mill.IRIDACEAE
Herniaria hirsuta L. subsp. hirsutaCARYOPHYLLACEAE
Hesperis matronalis L. subsp. matronalisBRASSICACEAE
Hibiscus syriacus L.MALVACEAE
Hibiscus trionum L.MALVACEAE
Hieracium bifidum Kit. ex Hornem.ASTERACEAE
Hieracium brevifolium TauschASTERACEAE
Hieracium glaucinum Jord.ASTERACEAE
Hieracium lachenalii SuterASTERACEAE
Hieracium murorum L.ASTERACEAE
Hieracium neoplatyphyllum Gottschl.ASTERACEAE
Hieracium racemosum Waldst. & Kit. ex Willd.ASTERACEAE
Hieracium sabaudum L.ASTERACEAE
Hieracium umbellatum L.ASTERACEAE
Himantoglossum adriaticum H.BaumannORCHIDACEAE
Hippocrepis comosa L. subsp. comosaFABACEAE
Hippuris vulgaris L.PLANTAGINACEAE
Holcus lanatus L. subsp. lanatusPOACEAE
Holosteum umbellatum L. subsp. umbellatumCARYOPHYLLACEAE
Hordeum murinum L. subsp. leporinum (Link) Arcang.POACEAE
Hordeum murinum L. subsp. murinumPOACEAE
Hornungia petraea (L.) Rchb. subsp. petraeaBRASSICACEAE
Hottonia palustris L.PRIMULACEAE
Humulus lupulus L.CANNABACEAE
Hyacinthoides hispanica (Mill.) Rothm.ASPARAGACEAE
Hyacinthus orientalis L.ASPARAGACEAE
Hydrocharis morsus-ranae L.HYDROCHARITACEAE
Hylotelephium maximum (L.) Holub subsp. maximumCRASSULACEAE
Hyoscyamus albus L.SOLANACEAE
Hyoscyamus niger L.SOLANACEAE
Hypericum androsaemum L.HYPERICACEAE
Hypericum hirsutum L.HYPERICACEAE
Hypericum montanum L.HYPERICACEAE
Hypericum perforatum L. subsp. perforatumHYPERICACEAE
Hypericum perforatum L. subsp. veronense (Schrank) Ces.HYPERICACEAE
Hypericum tetrapterum Fr.HYPERICACEAE
Hypochaeris glabra L.ASTERACEAE
Hypochaeris radicata L.ASTERACEAE
Impatiens balfourii Hook.f.BALSAMINACEAE
Impatiens balsamina L.BALSAMINACEAE
Ipomoea purpurea (L.) RothCONVOLVULACEAE
Iris germanica L.IRIDACEAE
Isopyrum thalictroides L.RANUNCULACEAE
Jacobaea aquatica (Hill) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb.ASTERACEAE
Jacobaea erucifolia (L.) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. erucifoliaASTERACEAE
Jacobaea paludosa (L.) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. paludosaASTERACEAE
Jasione montana L.CAMPANULACEAE
Juglans nigra L.JUGLANDACEAE
Juglans regia L.JUGLANDACEAE
Juncus articulatus L. subsp. articulatusJUNCACEAE
Juncus bufonius L.JUNCACEAE
Juncus capitatus WeigelJUNCACEAE
Juncus compressus Jacq.JUNCACEAE
Juncus conglomeratus L.JUNCACEAE
Juncus effusus L. subsp. effususJUNCACEAE
Juncus inflexus L. subsp. inflexusJUNCACEAE
Juncus tenuis Willd.JUNCACEAE
Juniperus communis L.CUPRESSACEAE
Kerria japonica (L.) DC. 'flore pleno'ROSACEAE
Kickxia commutata (Bernh. ex Rchb.) Fritsch subsp. commutataPLANTAGINACEAE
Kickxia elatine (L.) Dumort. subsp. elatinePLANTAGINACEAE
Kickxia spuria (L.) Dumort. subsp. spuriaPLANTAGINACEAE
Knautia drymeja Heuff. subsp. drymejaCAPRIFOLIACEAE
Koeleria macrantha (Ledeb.) Schult. subsp. macranthaPOACEAE
Koeleria pyramidata (Lam.) P.Beauv.POACEAE
Laburnum anagyroides Medik. subsp. anagyroidesFABACEAE
Lactuca perennis L.ASTERACEAE
Lactuca saligna L.ASTERACEAE
Lactuca sativa L. subsp. serriola (L.) Galasso, Banfi, Bartolucci & ArdenghiASTERACEAE
Lactuca virosa L.ASTERACEAE
Lagenaria siceraria (Molina) Standl.CUCURBITACEAE
Lamium album L. subsp. albumLAMIACEAE
Lamium amplexicaule L.LAMIACEAE
Lamium galeobdolon (L.) L. subsp. argentatum (Smejkal) J.Duvign.LAMIACEAE
Lamium galeobdolon (L.) L. subsp. flavidum (F.Herm.) A.Löve & D.LöveLAMIACEAE
Lamium maculatum L.LAMIACEAE
Lamium orvala L.LAMIACEAE
Lamium purpureum L.LAMIACEAE
Lappula squarrosa (Retz.) Dumort.BORAGINACEAE
Lapsana communis L. subsp. communisASTERACEAE
Lathraea squamaria L.OROBANCHACEAE
Lathyrus annuus L.FABACEAE
Lathyrus aphaca L. subsp. aphacaFABACEAE
Lathyrus cicera L.FABACEAE
Lathyrus hirsutus L.FABACEAE
Lathyrus latifolius L.FABACEAE
Lathyrus niger (L.) Bernh.FABACEAE
Lathyrus oleraceus Lam. subsp. biflorus (Raf.) H.Schaef., Coulot & RabauteFABACEAE
Lathyrus pratensis L. subsp. pratensisFABACEAE
Lathyrus sphaericus Retz.FABACEAE
Lathyrus sylvestris L. subsp. sylvestrisFABACEAE
Lathyrus tuberosus L.FABACEAE
Lathyrus vernus (L.) Bernh.FABACEAE
Laurus nobilis L.LAURACEAE
Lavandula angustifolia Mill.LAMIACEAE
Leersia oryzoides (L.) Sw.POACEAE
Legousia hybrida (L.) DelarbreCAMPANULACEAE
Legousia speculum-veneris (L.) ChaixCAMPANULACEAE
Lemna gibba L.ARACEAE
Lemna minor L.ARACEAE
Lemna minuta KunthARACEAE
Lemna trisulca L.ARACEAE
Leontodon hispidus L. subsp. danubialis (Jacq.) Simonk.ASTERACEAE
Leontodon hispidus L. subsp. hispidusASTERACEAE
Leontodon saxatilis Lam. subsp. saxatilisASTERACEAE
Leonurus cardiaca L.LAMIACEAE
Lepidium campestre (L.) R.Br.BRASSICACEAE
Lepidium coronopus (L.) Al-ShehbazBRASSICACEAE
Lepidium didymum L.BRASSICACEAE
Lepidium draba L. subsp. drabaBRASSICACEAE
Lepidium graminifolium L. subsp. graminifoliumBRASSICACEAE
Lepidium virginicum L. subsp. virginicumBRASSICACEAE
Leucanthemum heterophyllum (Willd.) DC.ASTERACEAE
Leucanthemum vulgare (Vaill.) Lam. subsp. vulgareASTERACEAE
Leucojum aestivum L. subsp. aestivumAMARYLLIDACEAE
Leucojum vernum L.AMARYLLIDACEAE
Ligustrum lucidum W.T.AitonOLEACEAE
Ligustrum ovalifolium Hassk.OLEACEAE
Ligustrum sinense Lour.OLEACEAE
Ligustrum vulgare L.OLEACEAE
Lilium bulbiferum L. subsp. bulbiferumLILIACEAE
Lilium candidum L.LILIACEAE
Lilium martagon L.LILIACEAE
Limniris pseudacorus (L.) FussIRIDACEAE
Limodorum abortivum (L.) Sw.ORCHIDACEAE
Linaria vulgaris Mill. subsp. vulgarisPLANTAGINACEAE
Lindernia dubia (L.) PennellLINDERNIACEAE
Linum catharticum L. subsp. catharticumLINACEAE
Linum tenuifolium L.LINACEAE
Linum trigynum L.LINACEAE
Linum usitatissimum L. subsp. angustifolium (Huds.) Thell.LINACEAE
Linum usitatissimum L. subsp. usitatissimumLINACEAE
Lipandra polysperma (L.) S.Fuentes, Uotila & BorschAMARANTHACEAE
Lobularia maritima (L.) Desv.BRASSICACEAE
Logfia gallica (L.) Cosson & Germ.ASTERACEAE
Logfia minima (Sm.) Dumort.ASTERACEAE
Lolium arundinaceum (Schreb.) Darbysh. subsp. arundinaceumPOACEAE
Lolium giganteum (L.) Darbysh.POACEAE
Lolium multiflorum Lam.POACEAE
Lolium perenne L.POACEAE
Lolium pratense (Huds.) Darbysh.POACEAE
Loncomelos brevistylus (Wolfner) DostálASPARAGACEAE
Loncomelos pyrenaicus (L.) L.D.Hrouda subsp. pyrenaicusASPARAGACEAE
Lonicera caprifolium L.CAPRIFOLIACEAE
Lonicera japonica Thunb.CAPRIFOLIACEAE
Lotus angustissimus L.FABACEAE
Lotus corniculatus L. subsp. corniculatusFABACEAE
Lotus herbaceus (Vill.) JauzeinFABACEAE
Lotus tenuis Waldst. & Kit. ex Willd.FABACEAE
Ludwigia hexapetala (Hook. & Arn.) Zardini, H.Y.Gu & P.H.RavenONAGRACEAE
Ludwigia palustris (L.) ElliottONAGRACEAE
Lunaria annua L.BRASSICACEAE
Luzula campestris (L.) DC. subsp. campestrisJUNCACEAE
Luzula forsteri (Sm.) DC.JUNCACEAE
Luzula luzuloides (Lam.) Dandy & Wilmott subsp. luzuloidesJUNCACEAE
Luzula multiflora (Ehrh.) Lej. subsp. multifloraJUNCACEAE
Luzula pilosa (L.) Willd.JUNCACEAE
Lychnis coronaria (L.) Desr.CARYOPHYLLACEAE
Lychnis flos-cuculi L. subsp. flos-cuculiCARYOPHYLLACEAE
Lycopsis arvensis L.BORAGINACEAE
Lycopus europaeus L.LAMIACEAE
Lycopus exaltatus L.f.LAMIACEAE
Lysimachia arvensis (L.) U.Manns & Anderb. subsp. arvensisPRIMULACEAE
Lysimachia foemina (Mill.) U.Manns & Anderb.PRIMULACEAE
Lysimachia minima (L.) U.Manns & Anderb.PRIMULACEAE
Lysimachia nummularia L.PRIMULACEAE
Lysimachia vulgaris L.PRIMULACEAE
Lythrum hyssopifolia L.LYTHRACEAE
Lythrum salicaria L.LYTHRACEAE
Maclura pomifera (Raf.) C.K.Schneid.MORACEAE
Mahonia aquifolium (Pursh) Nutt.BERBERIDACEAE
Malus domestica (Borkh.) Borkh.ROSACEAE
Malus sylvestris (L.) Mill.ROSACEAE
Malva alcea L.MALVACEAE
Malva moschata L.MALVACEAE
Malva neglecta Wallr.MALVACEAE
Malva setigera K.F.Schimp. & Spenn.MALVACEAE
Malva sylvestris L.MALVACEAE
Marsilea quadrifolia L.MARSILEACEAE
Matricaria chamomilla L.ASTERACEAE
Matricaria discoidea DC. subsp. discoideaASTERACEAE
Matthiola incana (L.) W.T.Aiton subsp. incanaBRASSICACEAE
Medicago arabica (L.) Huds.FABACEAE
Medicago carstiensis WulfenFABACEAE
Medicago lupulina L.FABACEAE
Medicago minima (L.) L.FABACEAE
Medicago orbicularis (L.) Bartal.FABACEAE
Medicago rigidula (L.) All.FABACEAE
Medicago sativa L.FABACEAE
Melampyrum barbatum Waldst. & Kit. subsp. carstiense RonnigerOROBANCHACEAE
Melampyrum italicum (Beauverd) SoóOROBANCHACEAE
Melampyrum pratense L. subsp. pratenseOROBANCHACEAE
Melica ciliata L. subsp. ciliataPOACEAE
Melica uniflora Retz.POACEAE
Melissa officinalis L. subsp. officinalisLAMIACEAE
Melittis melissophyllum L.LAMIACEAE
Mentha aquatica L. subsp. aquaticaLAMIACEAE
Mentha arvensis L.LAMIACEAE
Mentha longifolia (L.) L.LAMIACEAE
Mentha pulegium L. subsp. pulegiumLAMIACEAE
Mentha spicata L. subsp. glabrata (Lej. & Court) LebeauLAMIACEAE
Mentha suaveolens Ehrh. subsp. suaveolensLAMIACEAE
Mercurialis annua L.EUPHORBIACEAE
Mercurialis ovata Sternb. & HoppeEUPHORBIACEAE
Mercurialis perennis L.EUPHORBIACEAE
Mespilus germanica L.ROSACEAE
Microthlaspi perfoliatum (L.) F.K.Mey.BRASSICACEAE
Milium effusum L. subsp. effusumPOACEAE
Misopates orontium (L.) Raf.PLANTAGINACEAE
Moehringia trinervia (L.) Clairv.CARYOPHYLLACEAE
Molinia arundinacea SchrankPOACEAE
Montia arvensis Wallr.MONTIACEAE
Morus alba L.MORACEAE
Mummenhoffia alliacea (L.) Esmailbegi & Al-ShehbazBRASSICACEAE
Muscari botryoides (L.) Mill. subsp. botryoidesASPARAGACEAE
Muscari botryoides (L.) Mill. subsp. longifolium (Rigo) GarbariASPARAGACEAE
Muscari comosum (L.) Mill.ASPARAGACEAE
Muscari kerneri (Marches.) SoldanoASPARAGACEAE
Muscari neglectum Guss. ex Ten.ASPARAGACEAE
Myagrum perfoliatum L.BRASSICACEAE
Mycelis muralis (L.) Dumort. subsp. muralisASTERACEAE
Myosotis arvensis (L.) Hill subsp. arvensisBORAGINACEAE
Myosotis ramosissima Rochel subsp. ramosissimaBORAGINACEAE
Myosotis scorpioides L. subsp. scorpioidesBORAGINACEAE
Myosotis sylvatica Hoffm. subsp. sylvaticaBORAGINACEAE
Myriophyllum spicatum L.HALORAGACEAE
Myriophyllum verticillatum L.HALORAGACEAE
Najas major All.HYDROCHARITACEAE
Najas minor All.HYDROCHARITACEAE
Narcissus ×incomparabilis Mill.AMARYLLIDACEAE
Narcissus ×medioluteus Mill.AMARYLLIDACEAE
Narcissus poëticus L.AMARYLLIDACEAE
Narcissus pseudonarcissus L. subsp. pseudonarcissusAMARYLLIDACEAE
Narcissus tazetta L.AMARYLLIDACEAE
Nasturtium microphyllum (Boenn.) Rchb.BRASSICACEAE
Nasturtium officinale R.Br.BRASSICACEAE
Neotinea tridentata (Scop.) R.M.Bateman, Pridgeon & M.W.ChaseORCHIDACEAE
Neottia nidus-avis (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Neottia ovata (L.) Bluff & Fingerh.ORCHIDACEAE
Nepeta cataria L.LAMIACEAE
Nerium oleander L. subsp. oleanderAPOCYNACEAE
Nigella damascena L.RANUNCULACEAE
Nuphar lutea (L.) Sm.NYMPHAEACEAE
Nymphaea alba L.NYMPHAEACEAE
Nymphoides peltata (S.G.Gmel.) KuntzeMENYANTHACEAE
Odontites luteus (L.) Clairv. subsp. luteusOROBANCHACEAE
Odontites vernus (Bellardi) Dumort. subsp. serotinus (Dumort.) Corb.OROBANCHACEAE
Oenanthe aquatica (L.) Poir.APIACEAE
Oenanthe fistulosa L.APIACEAE
Oenanthe pimpinelloides L.APIACEAE
Oenothera adriatica SoldanoONAGRACEAE
Oenothera chicaginensis de Vries ex Renner & ClelandONAGRACEAE
Oenothera glazioviana MicheliONAGRACEAE
Oenothera latipetala (Soldano) SoldanoONAGRACEAE
Oenothera speciosa Nutt.ONAGRACEAE
Oenothera stucchii SoldanoONAGRACEAE
Olea europaea L.OLEACEAE
Onobrychis arenaria (Kit.) DC. subsp. arenariaFABACEAE
Onobrychis viciifolia Scop.FABACEAE
Ononis natrix L. subsp. natrixFABACEAE
Ononis pusilla L. subsp. pusillaFABACEAE
Ononis reclinata L.FABACEAE
Ononis spinosa L. subsp. spinosaFABACEAE
Onosma echioides (L.) L. subsp. dalmatica (Scheele) Peruzzi & N.G.Passal.BORAGINACEAE
Ophioglossum vulgatum L.OPHIOGLOSSACEAE
Ophiopogon japonicus (L.f.) Ker Gawl.ASPARAGACEAE
Ophrys apifera Huds.ORCHIDACEAE
Ophrys holosericea (Burnm.f.) Greuter subsp. holosericeaORCHIDACEAE
Ophrys insectifera L.ORCHIDACEAE
Ophrys sphegodes Mill. subsp. sphegodesORCHIDACEAE
Opuntia engelmannii Salm-Dyck ex Engelm.CACTACEAE
Opuntia humifusa (Raf.) Raf.CACTACEAE
Opuntia lindheimeri Engelm.CACTACEAE
Opuntia scheeri F.A.C.WeberCACTACEAE
Opuntia stricta (Haw.) Haw.CACTACEAE
Orchis mascula (L.) L. subsp. masculaORCHIDACEAE
Orchis militaris L.ORCHIDACEAE
Orchis purpurea Huds.ORCHIDACEAE
Orchis simia Lam.ORCHIDACEAE
Oreoselinum nigrum DelarbreAPIACEAE
Origanum vulgare L. subsp. vulgareLAMIACEAE
Orlaya grandiflora (L.) Hoffm.APIACEAE
Ornithogalum divergens BoreauASPARAGACEAE
Ornithogalum kochii Parl. subsp. kochiiASPARAGACEAE
Ornithogalum umbellatum L.ASPARAGACEAE
Orobanche alba Stephan ex Willd.OROBANCHACEAE
Orobanche caryophyllacea Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche crenata Forssk.OROBANCHACEAE
Orobanche gracilis Sm.OROBANCHACEAE
Orobanche hederae Vaucher ex DubyOROBANCHACEAE
Orobanche lutea Baumg.OROBANCHACEAE
Orobanche minor Sm.OROBANCHACEAE
Osmunda regalis L.OSMUNDACEAE
Ostrya carpinifolia Scop.BETULACEAE
Osyris alba L.SANTALACEAE
Oxalis acetosella L.OXALIDACEAE
Oxalis articulata SavignyOXALIDACEAE
Oxalis corniculata L.OXALIDACEAE
Oxalis dillenii Jacq.OXALIDACEAE
Oxalis latifolia KunthOXALIDACEAE
Oxalis stricta L.OXALIDACEAE
Oxybasis glauca (L.) S.Fuentes, Uotila & BorschAMARANTHACEAE
Paeonia mascula (L.) Mill. subsp. masculaPAEONIACEAE
Paeonia officinalis L. subsp. officinalisPAEONIACEAE
Paliurus spina-christi Mill.RHAMNACEAE
Pallenis spinosa (L.) Cass. subsp. spinosaASTERACEAE
Panicum capillare L.POACEAE
Panicum dichotomiflorum Michx.POACEAE
Panicum miliaceum L. subsp. miliaceumPOACEAE
Panicum philadelphicum Bernh. ex Trin.POACEAE
Papaver apulum Ten.PAPAVERACEAE
Papaver argemone L. subsp. argemonePAPAVERACEAE
Papaver dubium L.PAPAVERACEAE
Papaver hybridum L.PAPAVERACEAE
Papaver rhoeas L. subsp. rhoeasPAPAVERACEAE
Papaver somniferum L.PAPAVERACEAE
Paragymnopteris marantae (L.) K.H.Shing subsp. marantaePTERIDACEAE
Parapholis incurva (L.) C.E.Hubb. subsp. incurvaPOACEAE
Parapholis strigosa (Dumort.) C.E.Hubb.POACEAE
Parentucellia latifolia (L.) CaruelOROBANCHACEAE
Parietaria judaica L.URTICACEAE
Parietaria officinalis L.URTICACEAE
Parthenocissus quinquefolia (L.) Planch.VITACEAE
Parthenocissus tricuspidata (Siebold & Zucc.) Planch.VITACEAE
Paspalum dilatatum Poir.POACEAE
Paspalum distichum L.POACEAE
Passiflora caerulea L.PASSIFLORACEAE
Pastinaca sativa L. subsp. sativaAPIACEAE
Paulownia tomentosa (Thunb.) Steud.PAULOWNIACEAE
Pentanema britannicum (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema conyzae (Griess.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema salicinum (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Pentanema spiraeifolium (L.) D.Gut.Larr., Santos-Vicente, Anderb., E.Rico & M.M.Mart.Ort.ASTERACEAE
Peplis portula L.LYTHRACEAE
Perilla frutescens (L.) BrittonLAMIACEAE
Persicaria amphibia (L.) DelarbrePOLYGONACEAE
Persicaria hydropiper (L.) DelarbrePOLYGONACEAE
Persicaria lapathifolia (L.) Delarbre subsp. lapathifoliaPOLYGONACEAE
Persicaria maculosa GrayPOLYGONACEAE
Persicaria minor (Huds.) OpizPOLYGONACEAE
Persicaria mitis (Schrank) AssenovPOLYGONACEAE
Persicaria orientalis (L.) SpachPOLYGONACEAE
Petasites hybridus (L.) G.Gaertn., B.Mey. & Scherb. subsp. hybridusASTERACEAE
Petasites pyrenaicus (L.) G.LópezASTERACEAE
Petrorhagia prolifera (L.) P.W.Ball & HeywoodCARYOPHYLLACEAE
Petrorhagia saxifraga (L.) Link subsp. saxifragaCARYOPHYLLACEAE
Petrosedum rupestre (L.) P.V.HeathCRASSULACEAE
Petrosedum thartii (L.P.Hébert) NiederleCRASSULACEAE
Petroselinum crispum (Mill.) FussAPIACEAE
Petunia atkinsiana (Sweet) D.Don ex W.H.BaxterSOLANACEAE
Peucedanum officinale L. subsp. officinaleAPIACEAE
Phacelia tanacetifolia Benth.BORAGINACEAE
Phalaris arundinacea L. subsp. arundinaceaPOACEAE
Phalaris canariensis L.POACEAE
Phalaris paradoxa L.POACEAE
Phelipanche ramosa (L.) PomelOROBANCHACEAE
Philadelphus coronarius L.HYDRANGEACEAE
Phillyrea latifolia L.OLEACEAE
Phleum nodosum L.POACEAE
Phleum paniculatum Huds. subsp. paniculatumPOACEAE
Phleum phleoides (L.) H.Karst.POACEAE
Phleum pratense L. subsp. pratensePOACEAE
Phragmites australis (Cav.) Trin. ex Steud. subsp. australisPOACEAE
Phyllostachys aurea Carrière ex Rivière & C.RivièrePOACEAE
Phytolacca americana L.PHYTOLACCACEAE
Picris hieracioides L. subsp. hieracioidesASTERACEAE
Pilosella acutifolia (Vill.) Arv.-Touv.ASTERACEAE
Pilosella officinarum Vaill.ASTERACEAE
Pilosella piloselloides (Vill.) SojákASTERACEAE
Pilosella piloselloides (Vill.) Soják subsp. praealta (Vill. ex Gochnat) S.Bräut. & GreuterASTERACEAE
Pimpinella major (L.) Huds.APIACEAE
Pimpinella saxifraga L.APIACEAE
Pinus nigra J.F.Arnold subsp. nigraPINACEAE
Pinus pinaster Aiton subsp. pinasterPINACEAE
Pinus pinea L.PINACEAE
Pistacia terebinthus L. subsp. terebinthusANACARDIACEAE
Pistia stratiotes L.ARACEAE
Plantago lanceolata L.PLANTAGINACEAE
Plantago major L.PLANTAGINACEAE
Plantago major L. subsp. pleiosperma Pilg.PLANTAGINACEAE
Plantago media L. subsp. mediaPLANTAGINACEAE
Platanthera bifolia (L.) Rich.ORCHIDACEAE
Platanthera chlorantha (Custer) Rchb.ORCHIDACEAE
Platanus hispanica Mill. ex Münchh.PLATANACEAE
Platanus orientalis L.PLATANACEAE
Platycladus orientalis (L.) FrancoCUPRESSACEAE
Pleuropterus multiflorus (Thunb.) NakaiPOLYGONACEAE
Poa annua L.POACEAE
Poa bulbosa L. subsp. bulbosaPOACEAE
Poa compressa L.POACEAE
Poa nemoralis L. subsp. nemoralisPOACEAE
Poa pratensis L. subsp. pratensisPOACEAE
Poa sylvicola Guss.POACEAE
Poa trivialis L.POACEAE
Podospermum laciniatum (L.) DC. subsp. laciniatumASTERACEAE
Polycarpon tetraphyllum (L.) L. subsp. tetraphyllumCARYOPHYLLACEAE
Polycnemum arvense L.AMARANTHACEAE
Polygala comosa SchkuhrPOLYGALACEAE
Polygala vulgaris L. subsp. vulgarisPOLYGALACEAE
Polygonatum multiflorum (L.) All.ASPARAGACEAE
Polygonatum odoratum (Mill.) DruceASPARAGACEAE
Polygonum arenastrum BoreauPOLYGONACEAE
Polygonum aviculare L. subsp. avicularePOLYGONACEAE
Polygonum bellardii All.POLYGONACEAE
Polypodium cambricum L.POLYPODIACEAE
Polypodium interjectum ShivasPOLYPODIACEAE
Polypodium vulgare L.POLYPODIACEAE
Polypogon monspeliensis (L.) Desf.POACEAE
Polystichum aculeatum (L.) RothDRYOPTERIDACEAE
Polystichum setiferum (Forssk.) T.Moore ex Woyn.DRYOPTERIDACEAE
Populus ×canadensis MoenchSALICACEAE
Populus alba L.SALICACEAE
Populus canescens (Aiton) Sm.SALICACEAE
Populus nigra L. subsp. nigraSALICACEAE
Populus nigra L. var. italica MoenchSALICACEAE
Populus tremula L.SALICACEAE
Portulaca oleracea L.PORTULACACEAE
Potamogeton berchtoldii FieberPOTAMOGETONACEAE
Potamogeton coloratus Hornem.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton crispus L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton lucens L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton natans L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton nodosus Poir.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton perfoliatus L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton pusillus L.POTAMOGETONACEAE
Potamogeton trichoides Cham. & Schltdl.POTAMOGETONACEAE
Potentilla argentea L.ROSACEAE
Potentilla erecta (L.) Raeusch.ROSACEAE
Potentilla inclinata Vill.ROSACEAE
Potentilla indica (Andrews) Th.WolfROSACEAE
Potentilla micrantha Ramond ex DC.ROSACEAE
Potentilla pedata Willd. ex Hornem.ROSACEAE
Potentilla pusilla HostROSACEAE
Potentilla recta L. subsp. rectaROSACEAE
Potentilla reptans L.ROSACEAE
Poterium sanguisorba L. subsp. balearicum (Bourg. ex Nyman) StaceROSACEAE
Prenanthes purpurea L.ASTERACEAE
Primula vulgaris Huds. subsp. vulgarisPRIMULACEAE
Prospero autumnale (L.) SpetaASPARAGACEAE
Prunella grandiflora (L.) SchollerLAMIACEAE
Prunella laciniata (L.) L.LAMIACEAE
Prunella vulgaris L. subsp. vulgarisLAMIACEAE
Prunus avium (L.) L.ROSACEAE
Prunus cerasifera Ehrh.ROSACEAE
Prunus cerasifera Ehrh. 'Pissardii'ROSACEAE
Prunus cerasus L.ROSACEAE
Prunus domestica L.ROSACEAE
Prunus dulcis (Mill.) D.A.WebbROSACEAE
Prunus laurocerasus L.ROSACEAE
Prunus mahaleb L.ROSACEAE
Prunus persica (L.) BatschROSACEAE
Prunus spinosa L. subsp. spinosaROSACEAE
Psammophiliella muralis (L.) Ikonn.CARYOPHYLLACEAE
Pseudotsuga menziesii (Mirb.) FrancoPINACEAE
Pseudoturritis turrita (L.) Al-ShehbazBRASSICACEAE
Pteridium aquilinum (L.) Kuhn subsp. aquilinumDENNSTAEDTIACEAE
Pteris vittata L.PTERIDACEAE
Puccinellia distans (Jacq.) Parl. subsp. distansPOACEAE
Pueraria lobata (Willd.) OhwiFABACEAE
Pulicaria dysenterica (L.) Bernh.ASTERACEAE
Pulicaria vulgaris Gaertn.ASTERACEAE
Pulmonaria australis (Murr) W.SauerBORAGINACEAE
Pulmonaria officinalis L. subsp. officinalisBORAGINACEAE
Punica granatum L.LYTHRACEAE
Pyracantha coccinea M.Roem.ROSACEAE
Pyrus communis L. subsp. communisROSACEAE
Pyrus communis L. subsp. pyraster (L.) Ehrh.ROSACEAE
Pyrus spinosa Forssk.ROSACEAE
Quercus cerris L.FAGACEAE
Quercus ilex L. subsp. ilexFAGACEAE
Quercus petraea (Matt.) Liebl. subsp. petraeaFAGACEAE
Quercus pubescens Willd. subsp. pubescensFAGACEAE
Quercus robur L. subsp. roburFAGACEAE
Quercus rubra L.FAGACEAE
Ranunculus acris L. subsp. acrisRANUNCULACEAE
Ranunculus arvensis L.RANUNCULACEAE
Ranunculus baudotii Godr.RANUNCULACEAE
Ranunculus bulbosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus circinatus Sibth.RANUNCULACEAE
Ranunculus cochlearifer DunkelRANUNCULACEAE
Ranunculus lanuginosus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus mediogracilis DunkelRANUNCULACEAE
Ranunculus palaeoeuganeus PignattiRANUNCULACEAE
Ranunculus parviflorus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus penicillatus (Dumort.) Bab.RANUNCULACEAE
Ranunculus repens L.RANUNCULACEAE
Ranunculus sardous CrantzRANUNCULACEAE
Ranunculus sceleratus L.RANUNCULACEAE
Ranunculus trichophyllus ChaixRANUNCULACEAE
Ranunculus tuberosus Lapeyr.RANUNCULACEAE
Ranunculus velutinus Ten.RANUNCULACEAE
Raphanus raphanistrum L. subsp. raphanistrumBRASSICACEAE
Rapistrum rugosum (L.) All.BRASSICACEAE
Reichardia picroides (L.) RothASTERACEAE
Reseda lutea L. subsp. luteaRESEDACEAE
Reseda phyteuma L. subsp. phyteumaRESEDACEAE
Reynoutria japonica Houtt.POLYGONACEAE
Rhagadiolus stellatus (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Rhamnus alaternus L. subsp. alaternusRHAMNACEAE
Rhamnus cathartica L.RHAMNACEAE
Rhinanthus alectorolophus (Scop.) Pollich subsp. alectorolophusOROBANCHACEAE
Rhinanthus minor L.OROBANCHACEAE
Rhus typhina L.ANACARDIACEAE
Ribes rubrum L.GROSSULARIACEAE
Ricinus communis L.EUPHORBIACEAE
Robinia pseudoacacia L.FABACEAE
Romulea ligustica Parl.IRIDACEAE
Rorippa amphibia (L.) BesserBRASSICACEAE
Rorippa austriaca (Crantz) BesserBRASSICACEAE
Rorippa palustris (L.) BesserBRASSICACEAE
Rorippa sylvestris (L.) Besser subsp. sylvestrisBRASSICACEAE
Rosa agrestis SaviROSACEAE
Rosa arvensis Huds.ROSACEAE
Rosa canina L.ROSACEAE
Rosa corymbifera Borkh.ROSACEAE
Rosa gallica L.ROSACEAE
Rosa multiflora Thunb.ROSACEAE
Rosa tomentosa Sm.ROSACEAE
Rostraria cristata (L.) TzvelevPOACEAE
Rubia peregrina L.RUBIACEAE
Rubia tinctorum L.RUBIACEAE
Rubus caesius L.ROSACEAE
Rubus canescens DC.ROSACEAE
Rubus hirtus Waldst. & Kit. groupROSACEAE
Rubus sect. Corylifolii Lindl.ROSACEAE
Rubus ulmifolius SchottROSACEAE
Rudbeckia hirta L.ASTERACEAE
Rudbeckia laciniata L.ASTERACEAE
Rumex acetosa L. subsp. acetosaPOLYGONACEAE
Rumex acetosella L. subsp. acetosellaPOLYGONACEAE
Rumex conglomeratus MurrayPOLYGONACEAE
Rumex crispus L.POLYGONACEAE
Rumex cristatus DC.POLYGONACEAE
Rumex obtusifolius L. subsp. obtusifoliusPOLYGONACEAE
Rumex palustris Sm.POLYGONACEAE
Rumex pulcher L. subsp. pulcherPOLYGONACEAE
Rumex sanguineus L.POLYGONACEAE
Ruscus aculeatus L.ASPARAGACEAE
Ruta graveolens L.RUTACEAE
Sabulina tenuifolia (L.) Rchb. subsp. tenuifoliaCARYOPHYLLACEAE
Sagina apetala Ard. subsp. apetalaCARYOPHYLLACEAE
Sagina procumbens L.CARYOPHYLLACEAE
Sagittaria sagittifolia L.ALISMATACEAE
Salix alba L.SALICACEAE
Salix alba L. var. vitellina (L.) Ser.SALICACEAE
Salix apennina A.K.SkvortsovSALICACEAE
Salix caprea L.SALICACEAE
Salix cinerea L.SALICACEAE
Salix matsudana Koitz. 'tortuosa'SALICACEAE
Salix purpurea L.SALICACEAE
Salix triandra L. subsp. triandraSALICACEAE
Salvia glutinosa L.LAMIACEAE
Salvia officinalis L. subsp. officinalisLAMIACEAE
Salvia pratensis L. subsp. pratensisLAMIACEAE
Salvia rosmarinus Schleid.LAMIACEAE
Salvia sclarea L.LAMIACEAE
Salvia verbenaca L.LAMIACEAE
Salvia verticillata L. subsp. verticillataLAMIACEAE
Salvinia natans (L.) All.SALVINIACEAE
Sambucus ebulus L.ADOXACEAE
Sambucus nigra L.ADOXACEAE
Samolus valerandi L.PRIMULACEAE
Sanicula europaea L.APIACEAE
Saponaria ocymoides L. subsp. ocymoidesCARYOPHYLLACEAE
Saponaria officinalis L.CARYOPHYLLACEAE
Satureja hortensis L.LAMIACEAE
Satureja montana L. subsp. variegata (Host) P.W.BallLAMIACEAE
Saxifraga stolonifera CurtisSAXIFRAGACEAE
Saxifraga tridactylites L.SAXIFRAGACEAE
Scabiosa triandra L.CAPRIFOLIACEAE
Scandix pecten-veneris L. subsp. pecten-venerisAPIACEAE
Schoenoplectiella supina (L.) LyeCYPERACEAE
Schoenoplectus lacustris (L.) PallaCYPERACEAE
Schoenoplectus tabernaemontani (C.C.Gmel.) PallaCYPERACEAE
Schoenus nigricans L.CYPERACEAE
Scilla bifolia L.ASPARAGACEAE
Scirpoides holoschoenus (L.) Soják subsp. australis (Murray) SojákCYPERACEAE
Scleranthus annuus L.CARYOPHYLLACEAE
Sclerochloa dura (L.) P.Beauv.POACEAE
Scrophularia canina L.SCROPHULARIACEAE
Scrophularia nodosa L.SCROPHULARIACEAE
Scrophularia umbrosa Dumort. subsp. umbrosaSCROPHULARIACEAE
Scrophularia vernalis L.SCROPHULARIACEAE
Scutellaria galericulata L.LAMIACEAE
Sechium edule (Jacq.) Sw.CUCURBITACEAE
Securigera varia (L.) LassenFABACEAE
Sedum acre L.CRASSULACEAE
Sedum album L. subsp. albumCRASSULACEAE
Sedum cepaea L.CRASSULACEAE
Sedum hispanicum L.CRASSULACEAE
Sedum rubens L.CRASSULACEAE
Sedum sarmentosum BungeCRASSULACEAE
Sedum sexangulare L.CRASSULACEAE
Selaginella helvetica (L.) SpringSELAGINELLACEAE
Selinum carvifolia (L.) L.APIACEAE
Sempervivum arachnoideum L.CRASSULACEAE
Sempervivum tectorum L.CRASSULACEAE
Senecio inaequidens DC.ASTERACEAE
Senecio vulgaris L. subsp. vulgarisASTERACEAE
Serapias vomeracea (Burm.f.) Briq.ORCHIDACEAE
Serratula tinctoria L. subsp. tinctoriaASTERACEAE
Setaria italica (L.) P.Beauv. subsp. pycnocoma (Steud.) de WetPOACEAE
Setaria italica (L.) P.Beauv. subsp. viridis (L.) Thell.POACEAE
Setaria pumila (Poir.) Roem. & Schult.POACEAE
Setaria verticillata (L.) P.Beauv.POACEAE
Sherardia arvensis L.RUBIACEAE
Sicyos angulatus L.CUCURBITACEAE
Sigesbeckia orientalis L.ASTERACEAE
Silene baccifera (L.) DurandeCARYOPHYLLACEAE
Silene conica L.CARYOPHYLLACEAE
Silene gallica L.CARYOPHYLLACEAE
Silene latifolia Poir.CARYOPHYLLACEAE
Silene nutans L. subsp. insubrica (Gaudin) SoldanoCARYOPHYLLACEAE
Silene otites (L.) WibelCARYOPHYLLACEAE
Silene viridiflora L.CARYOPHYLLACEAE
Silene vulgaris (Moench) Garcke subsp. vulgarisCARYOPHYLLACEAE
Silphiodaucus prutenicus (L.) Spalik, Wojew., Banasiak, Piwczyński & ReduronAPIACEAE
Silybum marianum (L.) Gaertn.ASTERACEAE
Sinapis alba L. subsp. albaBRASSICACEAE
Sinapis arvensis L. subsp. arvensisBRASSICACEAE
Sison amomum L.APIACEAE
Sisymbrium officinale (L.) Scop.BRASSICACEAE
Sisymbrium orientale L.BRASSICACEAE
Sium latifolium L.APIACEAE
Smyrnium perfoliatum L. subsp. perfoliatumAPIACEAE
Solanum dulcamara L.SOLANACEAE
Solanum lycopersicum L.SOLANACEAE
Solanum nigrum L.SOLANACEAE
Solanum villosum Mill. subsp. alatum (Moench) EdmondsSOLANACEAE
Solidago canadensis L.ASTERACEAE
Solidago gigantea AitonASTERACEAE
Solidago virgaurea L. subsp. virgaureaASTERACEAE
Sonchus arvensis L. subsp. arvensisASTERACEAE
Sonchus arvensis L. subsp. uliginosus (M.Bieb.) NymanASTERACEAE
Sonchus asper (L.) Hill subsp. asperASTERACEAE
Sonchus oleraceus L.ASTERACEAE
Sonchus palustris L.ASTERACEAE
Sorbus aria (L.) CrantzROSACEAE
Sorbus domestica L.ROSACEAE
Sorbus torminalis (L.) CrantzROSACEAE
Sorghum bicolor (L.) Moench subsp. bicolorPOACEAE
Sorghum halepense (L.) Pers.POACEAE
Sparganium emersum RehmannTYPHACEAE
Sparganium erectum L.TYPHACEAE
Sparganium neglectum BeebyTYPHACEAE
Spartium junceum L.FABACEAE
Spergularia rubra (L.) J.Presl & C.PreslCARYOPHYLLACEAE
Spiranthes spiralis (L.) Chevall.ORCHIDACEAE
Spirodela polyrhiza (L.) Schleid.ARACEAE
Sporobolus indicus (L.) R.Br.POACEAE
Sporobolus neglectus NashPOACEAE
Sporobolus schoenoides (L.) P.M.PetersonPOACEAE
Sporobolus vaginiflorus (Torr. ex A.Gray) Alph.WoodPOACEAE
Stachys annua (L.) L. subsp. annuaLAMIACEAE
Stachys byzantina K.KochLAMIACEAE
Stachys germanica L. subsp. germanicaLAMIACEAE
Stachys montana (L.) Peruzzi & Bartolucci subsp. montanaLAMIACEAE
Stachys palustris L.LAMIACEAE
Stachys recta L. subsp. rectaLAMIACEAE
Stachys sylvatica L.LAMIACEAE
Staphylea pinnata L.STAPHYLEACEAE
Stellaria aquatica (L.) Scop.CARYOPHYLLACEAE
Stellaria graminea L.CARYOPHYLLACEAE
Stellaria holostea L. subsp. holosteaCARYOPHYLLACEAE
Stellaria media (L.) Vill. subsp. mediaCARYOPHYLLACEAE
Stellaria neglecta Weihe subsp. neglectaCARYOPHYLLACEAE
Stellaria pallida (Dumort.) Crép.CARYOPHYLLACEAE
Sternbergia lutea (L.) Ker Gawl. ex Spreng.AMARYLLIDACEAE
Stuckenia pectinata (L.) BörnerPOTAMOGETONACEAE
Succisa pratensis MoenchCAPRIFOLIACEAE
Symphoricarpos albus (L.) S.F.BlakeCAPRIFOLIACEAE
Symphyotrichum lanceolatum (Willd.) G.L.NesomASTERACEAE
Symphyotrichum novae-angliae (L.) G.L.NesomASTERACEAE
Symphyotrichum novi-belgii (L.) G.L.NesomASTERACEAE
Symphyotrichum squamatum (Spreng.) G.L.NesomASTERACEAE
Symphytum bulbosum K.F.Schimp.BORAGINACEAE
Symphytum officinale L.BORAGINACEAE
Symphytum tuberosum L. subsp. angustifolium (A.Kern.) NymanBORAGINACEAE
Syringa vulgaris L.OLEACEAE
Tagetes erecta L.ASTERACEAE
Tamarix gallica L.TAMARICACEAE
Tanacetum balsamita L.ASTERACEAE
Tanacetum corymbosum (L.) Sch.Bip. subsp. corymbosumASTERACEAE
Tanacetum parthenium (L.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Tanacetum vulgare L. subsp. vulgareASTERACEAE
Taraxacum F.H.Wigg. sect. TaraxacumASTERACEAE
Taraxacum sect. Erythrosperma (H.Lindb.) Dahlst.ASTERACEAE
Taraxacum sect. Palustria (H.Lindb.) Dahlst.ASTERACEAE
Taxodium distichum (L.) Rich.CUPRESSACEAE
Taxus baccata L.TAXACEAE
Teucrium botrys L.LAMIACEAE
Teucrium chamaedrys L. subsp. chamaedrysLAMIACEAE
Teucrium montanum L.LAMIACEAE
Teucrium scordium L. subsp. scordiumLAMIACEAE
Teucrium siculum (Raf.) Guss. subsp. euganeum (Vis.) Tornad.LAMIACEAE
Thalictrum aquilegiifolium L. subsp. aquilegiifoliumRANUNCULACEAE
Thalictrum lucidum L.RANUNCULACEAE
Thalictrum minus L.RANUNCULACEAE
Thymelaea passerina (L.) Coss. & Germ.THYMELAEACEAE
Thymus oenipontanus Heinr.Braun ex BorbásLAMIACEAE
Thymus pulegioides L.LAMIACEAE
Tilia cordata Mill.MALVACEAE
Tilia platyphyllos Scop.MALVACEAE
Tordylium maximum L.APIACEAE
Torilis arvensis (Huds.) Link subsp. arvensisAPIACEAE
Torilis elongata (Hoffmanns. & Link) Samp.APIACEAE
Torilis japonica (Houtt.) DC.APIACEAE
Torilis nodosa (L.) Gaertn. subsp. nodosaAPIACEAE
Trachycarpus fortunei (Hook.) H.Wendl.ARECACEAE
Tragopogon dubius Scop.ASTERACEAE
Tragopogon orientalis L.ASTERACEAE
Tragopogon porrifolius L.ASTERACEAE
Tragus racemosus (L.) All.POACEAE
Trapa natans L.LYTHRACEAE
Tribulus terrestris L.ZYGOPHYLLACEAE
Trifolium alpestre L.FABACEAE
Trifolium angustifolium L. subsp. angustifoliumFABACEAE
Trifolium arvense L. subsp. arvenseFABACEAE
Trifolium aureum Pollich subsp. aureumFABACEAE
Trifolium bocconei SaviFABACEAE
Trifolium campestre Schreb.FABACEAE
Trifolium dubium Sibth.FABACEAE
Trifolium fragiferum L. subsp. fragiferumFABACEAE
Trifolium glomeratum L.FABACEAE
Trifolium hybridum L. subsp. elegans (Savi) Asch. & Graebn.FABACEAE
Trifolium incarnatum L. subsp. molinerii (Balb. ex Hornem.) Ces.FABACEAE
Trifolium medium L. subsp. mediumFABACEAE
Trifolium nigrescens Viv. subsp. nigrescensFABACEAE
Trifolium ochroleucon Huds.FABACEAE
Trifolium pallidum Waldst. & Kit.FABACEAE
Trifolium patens Schreb.FABACEAE
Trifolium pratense L. subsp. pratenseFABACEAE
Trifolium repens L.FABACEAE
Trifolium rubens L.FABACEAE
Trifolium scabrum L.FABACEAE
Trifolium striatum L. subsp. striatumFABACEAE
Trifolium subterraneum L.FABACEAE
Trigonella alba (Medik.) Coulot & RabauteFABACEAE
Trigonella altissima (Thuill.) Coulot & RabauteFABACEAE
Trigonella gladiata M.Bieb.FABACEAE
Trigonella officinalis (L.) Coulot & RabauteFABACEAE
Tripleurospermum inodorum (L.) Sch.Bip.ASTERACEAE
Trisetaria flavescens (L.) Baumg. subsp. flavescensPOACEAE
Triticum aestivum L. subsp. aestivumPOACEAE
Triticum triunciale (L.) Raspail subsp. triuncialePOACEAE
Triticum vagans (Jord. & Fourr.) GreuterPOACEAE
Tulipa agenensis RedoutéLILIACEAE
Tulipa raddii ReboulLILIACEAE
Tulipa sylvestris L.LILIACEAE
Turritis glabra L.BRASSICACEAE
Tussilago farfara L.ASTERACEAE
Typha angustifolia L.TYPHACEAE
Typha latifolia L.TYPHACEAE
Ulmus glabra Huds.ULMACEAE
Ulmus laevis Pall.ULMACEAE
Ulmus minor Mill. subsp. minorULMACEAE
Ulmus pumila L.ULMACEAE
Urtica dioica L. subsp. dioicaURTICACEAE
Urtica urens L.URTICACEAE
Utricularia australis R.Br.LENTIBULARIACEAE
Vaccinium myrtillus L.ERICACEAE
Valeriana officinalis L. subsp. officinalisCAPRIFOLIACEAE
Valeriana stolonifera Czern. subsp. angustifolia SoóCAPRIFOLIACEAE
Valerianella carinata Loisel.CAPRIFOLIACEAE
Valerianella coronata (L.) DC.CAPRIFOLIACEAE
Valerianella dentata (L.) PollichCAPRIFOLIACEAE
Valerianella eriocarpa Desv.CAPRIFOLIACEAE
Valerianella locusta (L.) Laterr.CAPRIFOLIACEAE
Vallisneria spiralis L.HYDROCHARITACEAE
Verbascum alpinum TurraSCROPHULARIACEAE
Verbascum blattaria L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum chaixii Vill. subsp. chaixiiSCROPHULARIACEAE
Verbascum lychnitis L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum phlomoides L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum phoeniceum L.SCROPHULARIACEAE
Verbascum pulverulentum Vill.SCROPHULARIACEAE
Verbascum thapsus L. subsp. thapsusSCROPHULARIACEAE
Verbena officinalis L.VERBENACEAE
Veronica anagallis-aquatica L. subsp. anagallis-aquaticaPLANTAGINACEAE
Veronica anagalloides Guss.PLANTAGINACEAE
Veronica angustifolia (Vahl) Bernh.PLANTAGINACEAE
Veronica arvensis L.PLANTAGINACEAE
Veronica beccabunga L.PLANTAGINACEAE
Veronica catenata PennellPLANTAGINACEAE
Veronica chamaedrys L. subsp. chamaedrysPLANTAGINACEAE
Veronica hederifolia L.PLANTAGINACEAE
Veronica officinalis L.PLANTAGINACEAE
Veronica peregrina L.PLANTAGINACEAE
Veronica persica Poir.PLANTAGINACEAE
Veronica polita Fr.PLANTAGINACEAE
Veronica prostrata L.PLANTAGINACEAE
Veronica serpyllifolia L.PLANTAGINACEAE
Veronica triphyllos L.PLANTAGINACEAE
Viburnum lantana L.ADOXACEAE
Viburnum opulus L.ADOXACEAE
Viburnum tinus L. subsp. tinusADOXACEAE
Vicia angustifolia L.FABACEAE
Vicia bithynica (L.) L.FABACEAE
Vicia cassubica L.FABACEAE
Vicia cracca L.FABACEAE
Vicia dasycarpa Ten.FABACEAE
Vicia disperma DC.FABACEAE
Vicia dumetorum L.FABACEAE
Vicia faba L.FABACEAE
Vicia grandiflora Scop.FABACEAE
Vicia hybrida L.FABACEAE
Vicia lathyroides L.FABACEAE
Vicia lutea L.FABACEAE
Vicia narbonensis L.FABACEAE
Vicia peregrina L.FABACEAE
Vicia pisiformis L.FABACEAE
Vicia pseudocracca Bertol.FABACEAE
Vicia sativa L.FABACEAE
Vicia villosa RothFABACEAE
Vinca major L. subsp. majorAPOCYNACEAE
Vinca minor L.APOCYNACEAE
Vincetoxicum hirundinaria Medik. subsp. hirundinariaAPOCYNACEAE
Viola alba BesserVIOLACEAE
Viola arvensis MurrayVIOLACEAE
Viola canina L.VIOLACEAE
Viola hirta L.VIOLACEAE
Viola odorata L.VIOLACEAE
Viola reichenbachiana Jord. ex BoreauVIOLACEAE
Viola riviniana Rchb. subsp. rivinianaVIOLACEAE
Viola suavis M.Bieb. subsp. suavisVIOLACEAE
Viola tricolor L.VIOLACEAE
Viscaria vulgaris Bernh. subsp. vulgarisCARYOPHYLLACEAE
Vitis labrusca L.VITACEAE
Vitis riparia Michx.VITACEAE
Vitis vinifera L.VITACEAE
Wisteria sinensis (Sims) SweetFABACEAE
Wolffia arrhiza (L.) Horkel ex Wimm.ARACEAE
Xanthium italicum MorettiASTERACEAE
Xanthoselinum venetum (Spreng.) Soldano & BanfiAPIACEAE
Xeranthemum cylindraceum Sm.ASTERACEAE
Yucca filamentosa L.ASPARAGACEAE
Yucca gloriosa L.ASPARAGACEAE
Zannichellia palustris L.POTAMOGETONACEAE
Ziziphus jujuba Mill.RHAMNACEAE


Partner/Partnerji: Università di Trieste, Dip. di Scienze della Vita (Lead Partner), Prirodoslovni Muzej Slovenije, Ljubljana, Univerza na Primorskem -Università del Litorale Koper/Capodistria, Università di Padova, Dip. di Biologia, Zavod Republike Slovenije za šolstvo Ljubljana, Comune di San Dorligo della Valle - Občina Dolina, Consorzio del Parco Regionale del Delta del Po Emilia Romagna, Agenzia Regionale per la Protezione dell’Ambiente del Friuli Venezia Giulia (ARPA - FVG), Gruppo di Azione Locale Venezia Orientale (GAL Venezia Orientale - VEGAL), Triglavski Narodni Park, Univerza v Novi Gorici.

Progetto Strumenti interattivi per l’identificazione della biodiversità: un progetto educativo in un’area transfrontaliera (SiiT): finanziato nell’ambito del Programma per la Cooperazione Transfrontaliera Italia-Slovenia 2007-2013, dal Fondo europeo di sviluppo regionale e dai fondi nazionali.

Projekt Interaktivna določevalna orodja za šole (SIIT): spoznavanje biotske pestrosti na čezmejnem območju sofinancirana v okviru Programa čezmejnega sodelovanja Slovenija-Italija 2007-2013 iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj in nacionalnih sredstev.


© Copyright 2013 SiiT.